معرفی هتل شاردن تفلیس | ۳ ستاره

هتل شاردن تفلیس| Tbilisi Sharden Hotel

این هتل در مرکز بخش تاریخی و فرهنگی تفلیس واقع شده و در فاصله ۱۰ دقیقه پیاده روی با ایستگاه متروی میدان آزادی قرار گرفته است. صبحانه کامل و ظروف غذاهای سنتی گرجستان و اروپایی در رستوران هتل سرو می شود. خدمات اتاق نیز می تواند سفارش داده شود. برخی از امکانات هتل شاردن تفلیس Tbilisi Sharden Hotel شامل خدمات تور و بلیط، روزنامه های رایگان، انبار چمدان و اجاره ماشین می باشند. قلعه ناریکالا و موزه ملی هنر ۳۰۰ متر از هتل فاصله دارد و ایستگاه قطار تفلیس در ۷ کیلومتری هتل واقع شده است. با توجه به بررسی ها، این هتل از نگاه کاربران سایت های رزرواسیون آنلاین دارای امتیاز بالایی می باشد. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا به شما هتل شاردن تفلیس را با تمام ویژگی های رفاهی، تفریحی و فاصله آن با جاذبه های مختلفی که دارد را معرفی کنیم.

هتل شاردن تفلیس

خدمات رفاهی هتل شاردن تفلیس

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به تفلیس
معرفی و راهنمای کامل متروی تفلیس
معرفی بهترین موزه های تفلیس

این هتل دارای امکاناتی از قبیل خدمات حمل و نقل فرودگاه با هزینه اضافه و خدمات تور و بلیط را به مهمانان خود ارائه می دهد. ارائه صبحانه با هزینه اضافه، هتل مجهز به پارکینگ می باشد، اما استفاده از آن به صورت رایگان میسر است و لی ظرفیت این پارکینک محدود است و می بایست از قبل رزرو انجام شود. ارائه خدمات نگهبانی نیز از دیگر خدمات این هتل به شمار می رود. همچنین سایر امکانات و خدمات این هتل شامل امکانات تجاری از قبیل دستگاه فکس و فتوکپی می باشد. خدمات ۲۴ ساعته میز پذیرش که امور چک این و چک اوت شما را سریعا انجام می دهند از دیگر خدمات هتل به شمار می رود. کارکنان مهربان این هتل که به زبان های گرجستانی، روسی و انگلیسی صحبت می کنند، آماده خدمت هستند. امکان ورود حیوانات خانگی میسر نمی باشد و در صورتی که نیاز به خدمات خشکشویی داشتید اطلاع داشته باشید که این هتل خدمات خشکشویی با هزینه اضافه را ارائه می دهد. صندوق امانات و انبار چمدان هم در این هتل در دسترس است و علاوه بر این، مجهز به اینترنت وای فای رایگان می باشد که در بخش های عمومی از جمله لابی، سالن اصلی و کافی شاپ در دسترس است. ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر تا ۱۲ شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا قبل ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید.

هتل شاردن

امکانات تفریحی هتل شاردن تفلیس

این هتل دارای خدمات تفریحی چندانی نمی باشد، اما دارای یک کافه است که انواع نوشیدنی ها را ارائه می دهد و مهمانانش می توانند از با درخواست نوشیدنی دلخواه خود از کافه و استفاده از فضای دلنشین این کافه لذت ببرند. صبحانه بوفه ای هتل هر روز با هزینه اضافه در دسترس است و هر صبح بین ساعت ۸ تا ۱۱ صبح سرو می گردد. سرویس اتاق نیز در محدوده زمانی مشخص انجام می پذیرد.

هتل 3 ستاره شاردن

امکانات اتاق های هتل شاردن تفلیس

همه اتاق های این هتل مجهز به تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور و روزنامه های رایگان است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، سرویس خواب با کیفیت، اتو و میز اتو در صورت درخواست، قهوه و چای ساز، میز مطالعه، ارائه خدمات اتاق در ساعات محدود، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد. مهمانان در این اتاق ها حق کشیدن سیگار ندارند. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار در صورت درخواست و یخچال هم در تمام اتاق های هتل تفلیس موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اضافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل شاردن در تفلیس

انواع اتاق های هتل شاردن تفلیس

 • اتاق سینگل اکونومی: این اتاق ها ۱۱ متر مساحت دارند، یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق سینگل استاندارد: این اتاق ها ۱۲ متر مساحت دارند، یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق دبل اکونومی: این اتاق ها ۱۳ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق دبل: این اتاق ها ۱۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق دبل دولوکس: این اتاق ها ۳۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین اکونومی: این اتاق ها ۱۳ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین: این اتاق ها ۲۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تریپل: در این اتاق ها سه تخت یک نفره موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها و چشم انداز شهر نیز می باشند.
هتل 3 ستاره شاردن تفلیس

فاصله هتل با جاذبه های مختلف شهر تفلیس

 • کاخ ورزشی تفلیساین ورزشگاه از شما ۹ کیلومتر دورتر است که تنها کافیست ۱۲ دقیقه تا آنجا رانندگی کنید.
 • ایستگاه متروی مدیکال یونیورسیتیبرای رسیدن به این ایستگاه ۵٫۳ کیلومتر باید رانندگی کنید که ۱۶ دقیقه طول می کشد.
 • پل کویین تامارتا این پل ۳ کیلومتر راه دارید که توسط تاکسی ۱۳ دقیقه ای می رسید. اتوبوس این مسیر را ۲۴ دقیقه ای طی می کند.
 • میدان قهرمان هاتا این میدان باید ۲ کیلومتر را طی کنید که پیاده ۴۵ دقیقه طول می کشد، اتوبوس ۲۴ دقیقه و تاکسی ۱۲ دقیقه ای شما را می رساند.
 • باغ وحش تفلیس: ۴ کیلومتر از شما دورتر است که تاکسی ۱۲ دقیقه ای شما را می رساند. اگر پیاده بروید بعد از ۵۲ دقیقه خواهید رسید. اتوبوس هم ۲۳ دقیقه زمان می خواهد.
 • سالن کنسرت تفلیسبرای رسیدن به این تالار، ۵ کیلومتر را باید طی کنید. پیاده روی تا اینجا ۳۴ دقیقه، با تاکسی ۹ دقیقه و با اتوبوس ۱۹ دقیقه طول می کشد.
 • آکادمی ملی علوم گرجستان۹ کیلومتر فاصله این ساحل تا شماست. توسط تاکسی ۸ دقیقه ای، با اتوبوس ۱۲ دقیقه ای و پیاده ۲۵ دقیقه ای خواهید رسید.
 • تالار اپرای تفلیستا این جاذبه ۴ کیلومتر فاصله دارید که اتوبوس شما را ۱۴ دقیقه بعد می رساند. تاکسی تا اینجا ۷ دقیقه زمان می خواهد. پیاده هم ۱۹ دقیقه ای می رسید.
 • تئاتر روستاولیاین سینما از شما ۲ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آنجا با اتوبوس، ۱۶ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. اگر با تاکسی بروید ۸ دقیقه ای می رسید. پیاده روی تا آنجا حدودا ۱۹ دقیقه زمان خواهد برد.
 • دریاچه ترتل (لاکپشت)هتل شما تقریبا ۵ کیلومتر از این دریاچه دورتر است. توسط تاکسی ۲۰ دقیقه ای می رسید. اتوبوس هم تا اینجا ۶۱ ساعت زمان می خواهد.
 • واکه پارکاین پارک هم با شما ۵ کیلومتر فاصله دارد که اگر با تاکسی بروید ۱۳ دقیقه و اگر اتوبوس را انتخاب کنید، حدودا ۲۷ دقیقه، رسیدن به آنجا زمان خواهد برد.
 • میدان آزادیمسیر ۵۰۰ متری این کوه را توسط تاکسی ۶ دقیقه ای طی خواهید کرد و با پای پیاده نیزبعد از ۸ دقیقه می رسید.
 • کاخ ریاست جمهوریتا این کاخ ۷۰۰ متر فاصله دارید که با اتوبوس بعد از ۱۹ دقیقه و با مترو بعد از ۱۸ دقیقه خواهید رسید. تاکسی هم گزینه سریع تری است که تقریبا ۱۰ دقیقه طول می کشد.
 • قلعه ناریکالابرای رسیدن به این قلعه، ۴۰۰ متر را باید طی کنید. با تاکسی ۵ دقیقه و با اتوبوس ۸ دقیقه طول می کشد.
 • کلیسای متخیاین کلیسا هم ۴۰۰ متر از شما دورتر است که با تاکسی ۳ دقیقه ای خواهید رسید. توسط اتوبوس بعد از ۶ دقیقه به این کلیسا می رسید.
 • فرودگاه بین المللی تفلیستا این فرودگاه ۴ کیلومتر فاصله دارید. با تاکسی حدودا ۲۷ دقیقه خواهید رسید. با اتوبوس بعد از ۶۶ دقیقه به این فرودگاه می رسید.
هتل 3 ستاره شاردن در تفلیس

موقعیت هتل شاردن تفلیس

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

گرجستان، تفلیس ۰۱۰۱، خیابان خانزتلی ۳۲

Gr. Khanzteli Street 32, Tbilisi 0101, Georgia

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد