معرفی هتل ۳ ستاره فوروم پارک در بانکوک

هتل فوروم پارک بانکوک Forum Park Hotel

این هتل ۳ ستاره، در منطقه ساتورن Sathorn بانکوک واقع شده است و دارای یک استخر در فضای باز است. هتل فوروم پارک بانکوک تنها چند دقیقه دور از جاده ساتورن و جاده سیلوم و ایستگاه قطار چونگ نونسی است. منطقه سوخومیت نیز به راحتی از این هتل قابل دسترسی است. هتل فوروم پارک بانکوک Forum Park Hotel هتلی فوق العاده، واقع در قلب بانکوک است که دارای استانداردهای بالای اقامت و امکانات تجاری می باشد. با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل فوروم پارک بانکوک را با هم مروری کنیم.

هتل فوروم پارک بانکوک Forum Park Hotel
 • خدمات رفاهی هتل فوروم پارک بانکوک

مطالب مرتبط:
اطلاعات کامل رستوران های معروف بانکوک
شهر سوخته بانکوک، فانوسی که خاموش شد

دستگاه ای تی ام، خدمات نگهبانی، تبدیل ارز، دربان و نظافت روزانه از خدمات رفاهی هتل است که برای راحتی شما فراهم می شود. خدمات نظافتی مانند اتوشویی، اتوکشی و خشکشویی هزینه جداگانه ای برایتان در بر خواهد داشت. پارکینگ رایگان محافظت شده در ساختمان هتل به همراه پارکینگ گاراژی، وجود دارد که نیازی به رزرو ندارند. ترانسفر فرودگاهی با پرداخت هزینه آن در دسترستان قرار می گیرد اما برای خدمات حمل و نقل، نیاز به پرداخت هزینه اضافه ندارید. ورود به هتل فوروم پارک بانکوک، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید.

خدمات رفاهی هتل فوروم پارک بانکوک

فضایی برای افراد سیگاری از دیگر امکانات رفاهی این هتل است همچنان که برای افراد غیر سیگاری فضای جداگانه ای در نظر گرفته شده است. اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق ها و در فضای عمومی هتل در دسترستان است و برای افراد کم توان و ناتوان خدمات ویژه ای مانند ویلچر مهیا شده است. امکانات جلسات اداری و ملاقات های کاری به همراه فکس و فتوکپی با پرداخت هزینه آن، در اختیارتان قرار خواهد گرفت. کارکنان هتل به زبان های انگلیسی و تایلندی صحبت می کنند.

Forum Park Hotel- eligasht (4)
 • امکانات تفریحی هتل فوروم پارک بانکوک

شما مهمانان می توانید از سونا لذت ببرید یا در استخر رو باز هتل، شنا کنید.  سالن کارائوکه یک محل شاداب و راحت برای سرگرمی و خواندن ایجاد می کند. برای خانواده های عزیزی که به این هتل می آیند، استخر کودکانی هم در نظر گرفته شده است. زمین گلفی به مساحت ۳ کیلومتر در اختیار هتل قرار دارد. حمام آبگرم هتل هم خستگی یک روز گشت و گذار در بانکوک را از تن شما بیرون می آورد. تراس آفتابگیری هم برای استراحت در زیر نور آفتاب از دیگر ویژگی های این هتل ۳ ستاره است.
کافه ساتورن، Sathorn غذاهای غربی و تایلندی تهیه می کند و همه روزه و در همه ساعات در دسترس است. کافی شاپ و سالن جی دی لانگ JD’s Lounge نوشیدنی ها و تنقلات سبک ارائه می دهد.

امکانات تفریحی هتل فوروم پارک بانکوک
 • امکانات اتاق های هتل 

اتاق ها، همه تهویه مطبوع دارند و مجهز به تلویزیون کابلی، بطری آب معدنی رایگان، میز مطالعه، صندوق امانات و یخچال می باشند. فضایی برای افراد غیر سیگاری و یک تراس در اتاق ها در نظر گرفته شده است. حمام اختصاصی با یک وان حمام، دوش، سشوار، دمپایی، حوله دست و صورت، حوله لباسی، وسایل آرایشی- بهداشتی و وان حمامی با گردش آب دارند. اتاق های خانوادگی و سوئیت عروس از اتاق های ویژه این هتل هستند.

برای نوزادان زیر دو سال، بسته به اتاقی که انتخاب می کنید ممکن است تخت نوزاد شامل مبلغ اضافی شود و برای کودک ۳ تا ۱۲ سال، باید تخت اضافی درخواست شود. برای رزرو اتاق در هتل فوروم پارک بانکوک، و یا دیدن عکس های بیشتر از این هتل، سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

امکانات اتاق های هتل فوروم پارک بانکوک

انواع اتاق های هتل فوروم پارک بانکوک

 • سوئیت خانوادگی- ۲ اتاق خوابه: با مساحت ۷۵ مترمربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت دو نفره کینگ دارد.
 • دولوکس دابل یا اتاق دوقلو: با مساحت ۲۸ مترمربع است که یک تخت دو نفره کینگ یا دو تخت یک نفره به همراه دوش دارد.
 • اتاق دولوکس بالکونی: با مساحت ۳۰ مترمربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت دو نفره یا دو تخت یک نفره دارد.
 • فوروم سوئیت: با دوش و تراس ارائه می شود.
 • اتاق دولوکس دابل یا اتاق دوقلو: با مساحت ۲۸ مترمربع است که و یک تخت دو نفره کینگ یا دو تخت یک نفره به همراه دوش دارد.
 • سوپریر و دولوکس: با دوش و تراس ارائه می شود.

 سوئیت ۲ اتاق خوابه مساحتی اندازه ۷۵ متر مربع دارد. اتاق دابل یا دوقلوی سوپریر یا دولوکس که ۲۸ مترمربع مساحت دارند.

انواع اتاق های هتل فوروم پارک بانکوک

فاصله تا جاذبه های معروف شهر بانکوک:

 • فاصله تا ایستگاه قطار چونگ نونسی: ۲ کیلومتر است که با ۱۱ دقیقه رانندگی به این ایستگاه خواهید رسید.
 • فاصله تا ایستگاه قطار سوراساک: ۲٫۱ کیلومتر است که با ۸ دقیقه رانندگی به این ایستگاه خواهید رسید.
 • فاصله تا مرکز خرید سنترال پلازا راما ۳: ۱ کیلومتر است که با ۲۵ دقیقه پیاده روی به این مکان ها خواهید رسید. با تاکسی ۴ دقیقه در راه خواهید بود و اگر با اتوبوس بروید ۳۲ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا خانه آقای کوکریت:۶ کیلومتر است که با ۲۵ دقیقه پیاده روی به این مکان ها خواهید رسید. با تاکسی ۵ دقیقه در راه خواهید بود و اگر با اتوبوس بروید ۳۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا خیابان سوی کابوی: ۴٫۴ کیلومتر است که اگر با ماشین بروید یک ربع و اگر با اتوبوس بروید ۵۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا کاخ گرند و خیابان خائوسان: ۶٫۸ کیلومتر است که با ماشین ۳۰ دقیقه تا این مکان، در راه خواهید بود. اگر می خواهید با وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس به این مکان بروید چیزی در حدود یک ساعت و نیم در راه خواهید بود.
Forum Park Hotel- eligasht (12)
 • فاصله تا ستون شهر بانکوک: ۶٫۸ کیلومتر است که اگر با ماشین بروید ۳۰ دقیقه و اگر با اتوبوس بروید یک ساعت و ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا سافاری ورلد: ۲ کیلومتر است که با ماشین طی این مسیر ۵۵ دقیقه طول خواهد کشید.
 • فاصله تا پارک لومپینی: ۸ کیلومتر است که با ماشین حدود ۱۲ دقیقه و پیاده در عرض ۳۵ دقیقه به پارک خواهید رسید. با اتوبوس های خط ۶۲، ۶۷ و ۲۲ هم می توانید به این پارک بروید که حدود ۴۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا فرودگاه بین المللی دون موانگ: ۲۴٫۲ کیلومتر است که با تاکسی تا هتل ۳۲ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا فرودگاه بین المللی سووارنابهامی: ۲۳٫۴ کیلومتر است که با تاکسی تا هتل ۳۵ دقیقه در راه خواهید بود.
Forum Park Hotel- eligasht (3)
 • موقعیت هتل فوروم پارک بانکوک

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

تایلند، بانکوک ۱۰۱۲۰، ساتورن، جاده جان، ۱ سوی چان ۲ (ویتی)
۱ Soi Chan 2 (Waitee), Chan Road, Sathorn, 10120 Bangkok, Thailand‎

منبع: www.booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد