اطلاعات کامل رستوران های معروف بانکوک

رستوران های بانکوک

غذاهای تایلندی یکی از خوشمزه ترین غذاهای آسیایی است و اگر خواستید طعم آن ها را امتحان کنید با منویی متنوع از سالادها، سوپ ها، کاری ها، گوشت های سرخ کرده، غذاهای دریایی و دسرهای لذیذ با طعم هایی باورنکردنی و متفاوت رویرو می شوید. بانکوک، بهشت غذا دوستان نه فقط بهترین غذاهای تایلندی را دارد بلکه در آن می توانید طعم غذاهای دیگر نقاط دنیا را هم بچشید. می خواهیم نگاهی بیندازیم به بهترین رستوران های بانکوک ، الی گشت را همراهی کنید.

رستوران بانکوک

رستوران بلو الفنت (Blue Elephent)

مطالب مرتبط:
در کجای بانکوک غذاهای ارزان و خوشمزه بخوریم؟
رستوران بانکر در بانکوک

رستوران بلو الفنت در قصری جذاب قرار دارد که ساختمانش برای دوره استعماری بانکوک است. در این رستوران هم می توانید انواع غذاهای تایلندی را سفارش دهید و هم در کلاس های آشپزی  شرکت کنید چون این رستوران یکی از بهترین کلاس های آشپزی بانکوک را دارد. در این رستوران انتظار غذاهایی خوشمزه و باکیفیت را داشته باشید و خودتان را برای شام یا ناهاری لذتبخش آماده کنید. این رستوران شعبه دیگری هم در شهر لندن دارد و برای یک وعده غذای آن باید چیزی حدود ۱۵۰۰ بات هزینه کنید، این مبلغ را می توانید با کارت اعتباری هم پرداخت کنید. رستوران بلو الفنت هر روز از ساعت ۱۱:۳۰ صبح تا ۲:۳۰ ظهر برای وعده ناهار و ۶:۳۰ عصر تا ۱۰:۳۰ شب برای وعده شام باز می شود.

رستوران بلو الفنت

 رستوران ماها ناگا (Maha Naga)

این رستوران مدرن که در داون تاون بانکوک قرار دارد غذاهای سنتی را با آب و تابی مدرن می پزد تا با اشتیاق بیشتری غذاهای سنتی را امتحان کنید. در این رستوران یا می توانید غذای خود را در بیرون زیر نور شمع و یا در فضای داخلی رستوران که با دکوراسیونی مراکشی تزئین شده میل کنید. غذاهای کاری و سوپ این رستوران به ویژه غذای «توم یای گای» خیلی خوشمزه است که پیشنهاد می کنیم حتما آن را امتحان کنید. این رستوران هر روز از ساعت ۵:۳۰ عصر تا نیمه شب باز و هزینه غذا در آن حدود ۱۰۰۰ بات است.

رستوران ماها ناگا

رستوران سالا ریم نام (Sala Rim Naam)

این رستوران در واقع بخشی از هتل ماندارین اوریانتال است ولی  در آلاچیقی سرسبز در کنار رودخانه چائوفرایا قرار دارد. در این رستوران ازساعت ۸:۳۰ تا ۹:۳۰ شب می توانید در حالی که از طعم غذاهای عالی تایلندی لذت می برید مراسم سنتی تایلندی را هم تماشا کنید.  در این رستوران یا می توانید بر روی تشک های سنتی تایلندی بنشینید و یا می توانید غذای خود را روی میز و صندلی میل کنید. این محل هر روز برای ناهار از ۱۲ تا ۲ ظهر و برای شام از ۷ تا ۱۰:۳۰ شب باز است و برای یک وعده غذا باید حدود ۲۰۰۰ بات پول خرج کنید

رستوران سالا ریم نام

رستوران هارمونیک (Harmonique)

این رستوران با فضای صمیمی و آرامش بخش خود در خانه قدیمی چینی که پر از وسایل قدیمی و گیاهان مختلف است قرار دارد. در آشپزخانه تایلندی این رستوران بیشتر غذاهای دریایی سرو می شود و اگر خواستید این رستوران را برای ناهار یا شامی خوشمزه انتخاب کنید باید هر روز صبح از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۰ شب به این رستوران بیایید و ۵۰۰ تا ۷۵۰ بات برای هر وعده غذا پول دهید.

منبع: telegraph.co.uk

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد