معرفی هتل لئوناردو سیتی وست برلین | ۴ ستاره

هتل لئوناردو سیتی وست برلین | Leonardo Hotel Berlin City West

این هتل ۴ ستاره که دارای ۱۰۸ اتاق در ۶ طبقه می باشد، تنها ۵ دقیقه پیاده از بلوار معروف کورفورستندام در برلین و ایستگاه قطار Zoologischer Gartenفاصله دارد و در منطقه متصل به ویلمرسدورف، یک مکان آرام واقع شده است. ایستگاه مترو Güntzelstraße درست در خارج از هتل قرار دارد و دسترسی سریع به مناظر اصلی از جمله دروازه براندنبورگ، ساختمان ریچستاژ و پتزامر پلاتز را فراهم می کند. هتل لئوناردو سیتی وست برلین Leonardo Hotel Berlin City West همچنین دارای امکانات مناسب برای نمایشگاه ها و مرکز کنفرانس ICC است. این هتل همچنین یک انتخاب عالی برای مسافران است که علاقه مند به خرید، حمل و نقل عمومی راحت و گشت و گذار در شهر هستند. در این مطلب ما در مجله الی گشت، خصوصیات هتل لئوناردو سیتی وست برلین را همچون خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله آن تا دیدنی های برلین، به تفصیل بیان می کنیم.

لئوناردو سیتی وست در برلین

خدمات رفاهی هتل لئوناردو سیتی وست برلین

مطالب مرتبط :
کاخ شارلوتنبورگ، عمارت باشکوه پادشاهی پروس در برلین
موزه پرگامون برلین

در این هتل ۴ ستاره دسترسی به اینترنت بیسیم رایگان است و همچنین شامل یک مرکز تجاری و دو اتاق جلسه است همچنین یک کافه درهتل میزبان شما برای نوشیدن آنچه که دوست دارید می باشد. امکانات برگزاری رویدادها با مساحتی به اندازه ۷۵ متر مربع شامل فضای کنفرانس است. این هتل دوست داشتنی نیز خدمات تور و بلیط، خدمات نگهبانی و خدمات خشکشویی را ارائه می دهد و پارکینگ با پرداخت هزینه در دسترس است. دارای کارکنان چند زبانه است که به زبان های انگلیسی، فرانسوی و آلمانی صحبت می کنند و انبار چمدان، صندوق امانات و فعالیت ۲۴ ساعته میز پذیرش از دیگر خدمات است. . ورود به این هتل از ساعت ۳ بعد از ظهر و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. دارای آسانسور و بالابر است و خدمات نگهداری و مراقبت از کودکان با پرداخت هزینه نیز در این هتل ارائه می شود. صبحانه بوفه در اختیارتان قرار می گیرد و هر روز صبح از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱۰:۳۰ در دسترس است و همچنین هتل شامل امکانات تفریحی و رستوران نمی باشد. حیوانات خانگی با پرداخت هزینه اضافی امکان ورود دارند.

لئوناردو سیتی وست برلین

امکانات اتاق های هتل

تمام اتاق های هتل دارای اینترنت وای فای رایگان، یخچالی کوچک، تلفن، قهوه و چای ساز، میز مطالعه، تلویزیون صفحه تخت با شبکه های جهانی و تخت های نرم و ملافه هایی بدون آلرژی می باشد و همچنین اتاق ها مجهز به تهویه مطبوع و دیوارهای ضد صدا می باشد. اتو  و میز اتو در صورت درخواست به شما ارائه می شود. نظافت هر روز انجام می گیرد و در حمام، سشوار، وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان و دیگر امکانات قرار داده شده است. بعضی از اتاق ها برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است. روزنامه رایگان و منوی بالش نیز در اختیار شماست و ارائه تخت اضافی با پرداخت هزینه آن میسر می باشد. برای رزرو اتاق، یا دیدن عکس های بیشتر، به قسمت رزرو هتل برلین در سایت الی گشت مراجعه کنید.

هتل 4 ستاره لئوناردو سیتی وست

انواع اتاق های هتل لئوناردو سیتی وست برلین

 • اتاق دبل یا تویین کامفورت : متراژی به اندازه ۱۸ مترمربع، یک تخت دو نفره کویین یا دو تخت یک نفره دارد و بدون حق کشیدن سیگار می باشد.
 • اتاق دبل یا تویین سوپریور : متراژی به اندازه ۱۸ مترمربع، یک تخت دو نفره کویین یا دو تخت یک نفره دارد و بدون حق کشیدن سیگار می باشد.
 • اتاق دبل یا تویین استاندارد : متراژی به اندازه ۲۰ مترمربع، یک تخت دو نفره کویین یا دو تخت یک نفره دارد و بدون حق کشیدن سیگار می باشد.
هتل لئوناردو سیتی وست

فاصله تا جاذبه های معروف شهر برلین

سوپرمارکت ها و مغازه های فراوانی در اطراف هتل قرار دارد که برای خرید یا وعده های غذایی می توانید به آن ها مراجعه کنید. سالن های تئاتر و ایستگاه های مترو و اتوبوس را می توانید در نزدیکی هتل پیدا می کنید.

 • میدان پوتسدامر : فاصله تا هتل، ۸ کیلومتر می باشد. تاکسی ۱۰ دقیقه ای و اتوبوس و مترو، شما را ۲۷ دقیقه ای به این میدان می رساند.
 • ایستگاه مرکزی برلین : ۶ کیلومتر است که با تاکسی ۱۴ دقیقه طول می کشد. بامترو  در مدت ۱۶ دقیقه به این ایستگاه مرکزی خواهید رسید.
 • کورفورستندام : این میدان، در ۳ کیلومتری هتل قرار دارد. با ۵ دقیقه رانندگی به این خیابان و میدان می رسید.
 • دروازه براندنبورگ : این دروازه و میدان تاریخی آن در ۴٫۴ کیلومتری هتل بوده که با تاکسی ۱۱ دقیقه زمان می برد تا به این مکان برسید. با مترو و اتوبوس، ۳۴ دقیقه ای به آنجا می رسید.رانندگی یا ۲۷ دقیقه اتوبوس سواری، به آنجا خواهید رسید.
 • فرودگاه برلین شونفلد : ۳ کیلومتر است که با ماشین ۲۹ دقیقه زمان می برد تا از فرودگاه به هتل برسید.
هتل لئوناردو سیتی وست در برلین
 • میدان گندارمن مارکت : ۹ کیلومتر است که با ماشین ۱۴ دقیقه و با مترو شما را ۲۷ دقیقه ای در این مکان پیاده می کند.
 • برج تلویزیون برلین : این برج، ۴ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. ماشین ۲۳ دقیقه ای و اتوبوس حدود ۲۶ دقیقه ای، شما را در این محل پیاده می کند.
 • میدان الکساندر : این میدان، در ۶ کیلومتری هتل قرار دارد. با ۱۸ دقیقه سوار شدن به تاکسی نیاز دارد تا به این مکان برسید.
 • فرودگاه برلین-تگل : ۴ کیلومتر است و با تاکسی ۱۶ دقیقه تا هتل راه خواهید داشت.
 • ایست بازرسی چارلی : ۶ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. اگر با مترو و اتوبوس بروید، حدود ۲۴ دقیقه و اگر تاکسی سوار شوید، تنها ۱۵ دقیقه طول می کشد تا به این ایست بازرسی برسید.
 • خیابان فردریش : از شما، ۷ کیلومتر دورتر است که با تاکسی تنها ۱۴ دقیقه ای و با اتوبوس و سپس مترو، ۳۴ دقیقه ای به این مکان می رسید.
 • موزه تاریخ طبیعی برلین : این موزه عجیب، ۵ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با ۱۴ دقیقه
هتل لئوناردو سیتی وست برلین

موقعیت هتل لئوناردو سیتی وست برلین

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

آلمان، برلین ۱۰۷۱۷، ۱۴ گونزلسترابی

Güntzelstraße 14, 10717 Berlin, Germany

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد