معرفی هتل لاز پلازا سائوپائولو | ۴ ستاره

هتل لاز پلازا سائوپائولو | Luz Plaza Hotel Sao Paulo

این هتل که در سال ۲۰۰۴ ساخته شده است، دارای ۱۰۲ اتاق در ۱۵ طبقه می باشد، با ۵ دقیقه پیاده روی از Pinacoteca در دسترس است و حدود ۱٫۳ کیلومتر از بازار شهرداری سائوپائولو و حدود ۱٫۵ کیلومتر از مرکز شهر سائوپائولو فاصله دارد. نقاط محلی مورد علاقه از جمله مرکز انجمن Anhembi و Anhembi Sambodrom، به ترتیب در ۱٫۸ کیلومتر و ۲٫۱ کیلومتری هتل لاز پلازا سائوپائولو قرار دارند. کلیسای جامع شهری سائوپائولو ۲٫۱ کیلومتر از این هتل دور است. نزدیکترین فرودگاه فرودگاه سائوپائولو کنگانهاس، ۱۱ کیلومتر از هتل فاصیله دارد. در ادامه همراه الی گشت ویژگی های این هتل را نظیر خصوصیات رفاهی، تفریحی، اتاق ها و فاصله آن با جاذبه های مختلف شهر سائوپائولو بیان می کنیم.

هتل لاز پلازا سائوپائولو

خدمات رفاهی هتل لاز پلازا سائوپائولو

مطالب مرتبط:
جاذبه های گردشگری برزیل، شهر سائوپائولو
ماجراجویی متفاوت در برزیل
راهنمای سفر به سائو پائولو در برزیل

در این هتل امکانات و خدمات رفاهی از جمله خدمات خشکشویی، اینترنت وای فای رایگان در تمام بخش های هتل و مناطق عمومی هتل و امکانات برگزاری جلسات با ۴ اتاق جلسه و مرکز کنفرانس برای مهمانان فراهم شده است. از دیگر خدماتی که هتل ارائه می دهد  خدمات میز پذیرش که به صورت ۲۴ ساعته ارائه می شود، همچنین می توانید زمانی که در این هتل اقامت دارید از مرکز تجاری و امکاناتی نظیر دستگاه فکس و فتوکپی استفاده کنید. پذیرش هتل نیز در تمام ۲۴ ساعت روز خدمات ارائه می دهد و دارای انبار چمدان است که در مواقع ضروری بویژه زمانی که باید اتاق را تحویل دهید می توانید چمدان خود را به امانت بگذارید. در این هتل صبحانه رایگان ارائه می گردد و پارکینگ با هزینه اضافی در دسترس است. شما می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ وارد هتل شوید و در نظر داشته باشید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ نیز می بایست اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان چند زبانه این هتل به زبا ن های اسپانیایی، پرتغالی و انگلیسی صحبت می کنند.

هتل 4 ستاره لاز پلازا سائوپائولو

امکانات تفریحی هتل لاز پلازا سائوپائولو

این هتل دارای استخر در فضای باز (تمام سال)، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، مرکز تناسب اندام، سونا (هزینه اضافی) و یک کافه می باشد که با ارائه انواع نوشیدنی ها لحظات خوشی را به شما هدیه می دهد. همچنین صبحانه بوفه ای در هر روز صبح سرو میشود و دارای یک رستوران به نام رستوران پریتزPrates Restaurante  است که صبحانه، ناهار و شام را ارائه می دهد و سرویس اتاق در محدوده زمانی مشخص انجام می پذیرد.

هتل 4 ستاره لاز پلازا در سائوپائولو

امکانات اتاق های هتل

اتاق های این هتل مجهز به تلویزیون ال سی دی است که کانال های جهانی را ارائه می دهد و دارای سیستم تهویه هوا هستند. خدمات نظافت روزانه ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق های هتل دارای تجهیزات هستند. از سایر امکانات اتاق ها می توان به دسترسی به اینترنت وای فای رایگان اشاره کرد، دارای تلفن، سشوار در صورت درخواست و یخچالی کوچک می باشد. در صورتی که نیاز به وسیله یا خدمات دیگری داشتید دیگری داشتید می توانید به میز پذیرش مراجعه کنید، برای دریافت تخت اضافی می توانید آن را با پرداخت هزینه از میز پذیرش درخواست کنید. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از آن، می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

هتل 4 ستاره لاز پلازا

انواع اتاق های هتل لاز پلازا سائوپائولو

  • اتاق دابل: ۲۸ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ یا دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
  • اتاق تویین: ۱۶ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
هتل 4 ستاره لاز پلازا

فاصله هتل با جاذبه های سائوپائولو

  • مرکز خرید سنتر ۳: این جاذبه نیز به شما نزدیک است و ۶ کیلومتری هتل می باشد. پیاده روی ۵۱ دقیقه با مترو ۲۷ دقیقه و اگر با تاکسی بروید، ۱۶ دقیقه در راه خواهید بود.
  • گوگل سائوپائولوبا شما ۵ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی این مسیر راه ۲۲ دقیقه ای می رود. مترو را اگر سوار شوید، ۴۴ دقیقه ای به این مرکز خرید می رسید و البته پیاده روی نیز گزینه خوبی است که ۱۱۰ دقیقه طول می کشد.
  • مرکز فرهنگی سائوپائولو CCSP: با هتل تقریبا ۵ کیلومتر فاصله دارد. یک تاکسی سواری ۱۱ دقیقه ای و مترو ۱۲ دقیقه ای باید برای رسیدن به آنجا زمان بگذارید.
  • کلیسای جامع سائوپائولو: ۲ کیلومتر دور تر از هتل می باشد که هم تاکسی می تواند طی ۱۰ دقیقه شما را ببرد و هم مترو و اتوبوس موجود است که بسته به خطی که انتخاب می کنید، بین ۱۹ تا ۲۸ دقیقه طول خواهد کشید.
  • موزه هنری سائوپائولوفاصله ای حدود ۴ کیلومتر برای رسیدن به این جاذبه باید طی کنید که با مترو ۲۳ دقیقه و با تاکسی ۱۷ دقیقه طول می کشد.
  • فرودگاه سائوپائولو-کُنگونهاس: ۷ کیلومتر با شما فاصله دارد. توسط تاکسی می توانید حدود ۲۱ دقیقه بعد به فرودگاه برسید و اگر از اتوبوس استفاده کنید، ۴۳ دقیقه در راه خواهید بود.
  • فرودگاه بین المللی گوارالوس۸ کیلومتر از شما دورتر است که توسط تاکسی ۴۳ دقیقه به آن خواهید رسید.
هتل لاز پلازا

موقعیت هتل لاز پلازا سائوپائولو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

برزیل، ۰۱۰۵۰-۰۰۰، سائو پائولو اس پی، بوم ریتو – ۱۴۵ ،  رو پریتز

Rua Prates, 145 – Bom Retiro, São Paulo – SP, 01121-000, Brazil

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد