معرفی هتل ۳ ستاره لاکی در بوداپست

هتل لاکی بوداپست | Lucky Hotel

هتل بوتیک ۳ ستاره مورد  نظر ما از مرکز شهر ۴٫۶ کیلومتر فاصله داشته و در نزدیکی بزرگراه M3 و نمایشگاه ها قرار گرفته و غذاهای خوب سنتی و فضای خانوادگی ارائه می دهد. هتل لاکی بوداپست Lucky Hotel در کمربند سبز بوداپست پایتخت مجارستان قرار گرفته است. در متن زیر خصوصیاتی همچون خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله آن تا دیدنی های بوداپست را بیان می کنیم. پس با ما در مجله الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل لاکی بوداپست را مرور کنیم.

هتل لاکی بوداپست Lucky Hotel

خدمات رفاهی هتل لاکی بوداپست

مطالب مرتبط:
کریسمس بوداپست، شهری غرق شده در چلچراغ را ببینیم!
بوداپست، شهری که گردشگران را جادو می کند

ورود حیوان خانگی به این هتل آزاد است و تنها باید هزینه ای برای آن پرداخت کنید. امکانات نظافتی هتل مانند خشکشویی و اتوشویی نیاز به پرداخت هزینه مجزا دارد و خدمتکار  روزانه اتاق ها را رایگان، نظافت می کند. اگر با ماشین شخصی سفر می کنید، پارکینگ عمومی در نزدکی هتل است که نیاز به رزرو دارد. به جز این، پارکینگی در خیابان و یک پارکینگ محافظت شده نیز در دسترستان است.

ترانسفر فرودگاهی برای هر دو مسیر رفت و برگشتی به هتل، در دسترس است؛ اگرچه که باید مبلغی بابت آن پرداخت شود. خدمات پذیرش هتل شامل تبدیل ارز، صندوق امانات و خدمات نگهبانی می شود و میز پذیرش شبانه روز، پاسخگوی سوالات و نیازمندی های شما است.

هتل لاکی بوداپست- میز پذیرش

هر زمان که زمان تحویل اتاق برسد، کارهای مربوطه به آن، به راحتی و به سرعت انجام می شود. امکانات فکس و فتوکپی با پرداخت هزینه جداگانه به همراه امکانات ملاقات در دسترس شما مهمانی خواهد بود که سفری کاری به بوداپست دارید. کارکنان هتل به زبان های مجاری، انگلیسی و روسی صحبت می کنند.

فضای هتل مجهز به تهویه مطبوع است. ورود به هتل لاکی بوداپست ، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. اینترنت وای فای رایگان در فضای عمومی و تمام اتاق ها، مهیا بوده و دریافت روزنامه هم رایگان است.

Lucky Hotel Budapest- eligasht.com پارکینگ

امکانات تفریحی هتل لاکی بوداپست

در تراس هتل نشسته و از آفتاب لذت ببرید. در تنها رستوران هتل، بوفه صبحانه ای هر روز از ساعت ۰۷:۰۰ تا ساعت ۱۰ صبح، از غذاهای گرم و سرد مجارستانی تهیه می شود. متأسفانه این رستوران تنها صبحانه سرو می کند و برای باقی وعده های غذایی باید به کافه ها و غذاخوری های اطراف هتل بروید.

هتل لاکی بوداپست- رستوران

امکانات اتاق های هتل

برای راحتی هر چه بیشتر شما مهمانان، امکانات و تجهیزات متنوعی، در هر اتاق گذاشته اند. تهویه مطبوع هوای اتاق را برای شما مساعد می کند و سیستم گرمایشی در فصل های سرد، گرمای اتاق را متعادل نگه می دارد. میز مطالعه، سشوار، صندوق امانات و یخچال در اتاق ها دیده می شود. متأسفانه بطری های آب معدنی رایگان نبوده و اگر از نوشیدنی درون یخچال بنوشید، باید هزینه پرداخت شود. فضایی برای افراد غیر سیگاری و دارای آلرژی در نظر گرفته شده و تلویزیونی با شبکه های جهانی، کمی سرگرمی را برای شما فراهم می کند.

در حمام، کلیه وسایل آرایشی- بهداشتی مورد نیاز قرار داه شده است و سرویس بیدار کردن مهمان و تلفن در اتاق وجود دارد. برای نوزادان تا ۳ سال اگر از تخت های موجود استفاده شود، اقامت رایگان است و برای کودکان ۴ تا ۱۰ سال، باید تخت اضافه درخواست دهید. برای رزرو اتاق در هتل لاکی بوداپست ، یا دیدن عکس های بیشتر، به قسمت رزرو هتل بوداپست در سایت الی گشت مراجعه کنید.

امکانات اتاق های هتل لاکی بوداپست

انواع اتاق های هتل لاکی بوداپست

 • اتاق استاندارد: ۲۲ مترمربع مساحت، سه تخت یک نفره و نمایی رو به شهر دارد.
 • سینگل: ۱۷ مترمربع مساحت، یک تخت یک نفره و دوش در حمام دارد.
انواع اتاق های هتل لاکی بوداپست

فاصله تا جاذبه های معروف شهر بوداپست

برای رفتن به جاذبه هایی همچون دریاچه سیتی پارک یا باغ  وحش بوداپست و باغ های بوتانیکال که حدود ۳٫۴ کیلومتر تا هتل فاصله دارند، بهتر است تاکسی بگیرید یا با اتوبوس های خط ۷۲ و ۷ در مدت ۳۷ دقیقه خود را به این محل برسانید. برای این مسیر ها، حدود یک ساعت پیاده روی خواهید داشت.

 • حمام پاسکال: ۳۵۰ متر است که پیاده تنها ۵ دقیقه طول می کشد تا به این مکان برسید.
 • ایستگاه متروی میدان اورس وزر: ۲٫۳ کیلومتر بوده که پیاده نیم ساعت و با اتوبوس خط ۸۲ تا این ایستگاه ۱۶ دقیقه طول می کشد تا برسید.
 • سالن ورزشی بوداپست آرنا: ۲٫۵ کیلومتر دورتر بوده که پیاده حدود ۲۵ دقیقه طول می کشد تا به این سالن برسید. اتوبوس خط ۷۷ شما را یک ربعی به این مکان می رساند.
Lucky Hotel Budapest- eligasht.com نمای دور هتل
 • حمام آبگرم اسشچنی: ۳ کیلومتر فاصله داشته که تاکسی ۱۰ دقیقه ای شما را به محل می رساند. اتوبوس خط ۷۲، شما را نیم ساعته به این حمام ها می رساند.
 • میدان قهرمانان: ۳٫۴ کیلومتر است که با ماشین ۱۱ دقیقه و با پای پیاده، حدود ۵۰ دقیقه در راه خواهید بود. با این حال با اتوبوس خط ۷۵ یا ۷۷ ، در مدت ۳۰ دقیقه شما را به این مکان خواهد رساند.
 • موزه هنرهای معاصر: ۳٫۵ کیلومتر فاصله داشته و با تاکسی، ۱۲ دقیقه در راه خواهید بود. با این حال با اتوبوس خط ۷۵ یا ۷۷ ، در مدت زمان ۳۲ دقیقه شما را به این مکان خواهد رساند.
 • خانه اپرا استیت: ۵ کیلومتر است که با ماشین ۱۵ دقیقه راه خواهد بود. حمل و نقل عمومی ۳۵ دقیقه ای شما را به اینجا می رساند.
 • خیابان صومعه دهانی: ۶ کیلومتر است که با ماشین ۱۷ دقیقه و با اتوبوس خط ۷، نیم ساعته به این صومعه می رسید.
 • موزه ملی مجارستان: ۶ کیلومتر دورتر بوده که اتوبوس شماره ۷ نیم ساعته شما را به این جاذبه می رساند. اگر تاکسی سوار شوید، حدود ۱۷ دقیقه در راه خواهید بود.
Lucky Hotel Budapest- eligasht.com جاذبه شهر
 • کلیسای سنت استفان: ۶ کیلومتر است که با ماشین، ۱۵ دقیقه ای به این محل می رسید. اگر با اتوبوس یا مترو بروید، باید دو خط عوض کرده که در این صورت، ۴۰ دقیقه طی این مسیر طول می کشد.
 • ساختمان پارلمان مجارستان: ۶ کیلومتر است و با تاکسی ۱۷ دقیقه، طول می کشد تا به ساختمان برسید.
 • بازار گریت مارکت هال: ۶ کیلومتر است که با ۲۰ دقیقه رانندگی به بازار می رسید. اگر متروی خط M4 را سوار شده و در کلتی خط عوض کرده و سوار اتوبوس خط ۷ شوید هم می توانید در مدت ۳۵ دقیقه به این مکان بروید.
 • پل چین: ۶ کیلومتر است که با تاکسی ۲۰ دقیقه از هتل طول می کشد تا به این پل زیبا برسید. دو خط مترو M1 و تراموای خط ۳، شما را ۴۵ دقیقه ای به این مکان می رساند.
 • قلعه سیتادلا: ۷ کیلومتر است که با ماشین ۲۲ دقیقه و با اتوبوس، ۴۵ دقیقه تا این قلعه راه خواهید داشت.
 • فرودگاه بین المللی بوداپست فرنک لیست: ۱۶٫۲ کیلومتر است که با ماشین ۴۵ دقیقه طی این مسیر طول می کشد.
Lucky Hotel Budapest- eligasht.com نما و نام هتل

موقعیت هتل لاکی بوداپست

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

مجارستان ۱۱۴۸، بوداپست، وزر یو. ۱۸۰

Budapest, Vezér u. 180, 1148 Hungary

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد