بلیط هواپیما

معرفی هتل مارابا سائوپائولو | ۴ ستاره

هتل مارابا سائوپائولو | Maraba Hotel Sao Paulo

این هتل که دارای ۱۷۲ اتاق در ۱۳ طبقه می باشد، در مرکز سائوپائولو و تنها در فاصله ۳۰۰ متری از ایستگاه مترو Republica واقع شده است. رستوران این هتل غذاهای بین المللی و صبحانه بوفه ای متنوعی را ارائه می دهد. هتل مارابا سائوپائولو Maraba Hotel Sao Paulo در گوشه ای از این شهر و خیابان های Ipiranga واقع شده و در نزدیکی میدان جمهوری و ساختمان ایتالیایی Edificio واقع شده است که از منظر پانورامای شگفت انگیزی می توانید شهر سائو پائولو را مشاهده کنید. در ادامه همراه الی گشت ویژگی های این هتل را نظیر خصوصیات رفاهی، تفریحی، اتاق ها و فاصله آن با جاذبه های مختلف شهر سائوپائولو بیان می کنیم.

هتل 4 ستاره مارابا

خدمات رفاهی هتل مارابا سائوپائولو

مطالب مرتبط:
معرفی بهترین جاذبه های گردشگری سائوپائولو
پله های معروف سلرون در شهر سائوپائولو + تصویر
راهنمای سفر به سائو پائولو در برزیل

خدماتی از جمله امکانات برگزاری جلسات با ۳ اتاق جلسه، اینترنت وای فای رایگان در تمام بخش های هتل و مناطق عمومی در این هتل ۴ ستاره برای شما فراهم شده است. از دیگر خدماتی که هتل ارائه می دهد  خدمات میز پذیرش که به صورت ۲۴ ساعته ارائه می شود، علاوه براین، می توانید زمانی که در این هتل اقامت دارید از مرکز تجاری آن و همچنین امکاناتی نظیر دستگاه فکس و فتوکپی استفاده کنید. پذیرش هتل نیز در تمام طول روز خدمات ارائه می دهد و دارای انبار چمدان است که در مواقع ضروری که باید اتاق را تحویل دهید می توانید چمدان خود را به امانت بگذارید. صبحانه رایگان در این هتل ارائه می گردد و خدمات ورزسی بصورت ۲۴ ساعته دردسترس است. این هتل همچنین دارای یک باغ زیبا می باشد. شما می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰ وارد هتل شوید و در نظر داشته باشید بعد از ساعت ۰۷:۰۰ تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ نیز می بایست اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان چند زبانه این هتل نیز به زبا ن های پرتغالی و انگلیسی صحبت می کنند.

هتل مارابا

امکانات تفریحی هتل مارابا سائوپائولو

این هتل دارای خدمات تفریحی از جمله مرکز تناسب اندام و سونا می باشد، از طرفی هم کتابخانه در هتل در دسترس شماست تا بتوانید از آن استفاده کنید. کافه رستوران با ارائه انواع نوسیدنی ها برای گذران لحظات خوش اقامت شما در دسترس است.

 

رستوران هتل

مهمانان می توانند صبحانه بوفه ای را در هر روز داشته باشند.
رستوران مارابا Maraba: این رستوران متخصص در غذاهای برزیلی است برای صبحانه، ناهار و شام می دهد.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 4 ستاره مارابا

امکانات اتاق های هتل

همه اتاق های این هتل مجهز به سیستم تهویه هوا هستند، دارای تلویزیون ال سی دی است که کانال های جهانی را پوشش می دهد و روزانه خدمات نظافت را ارائه می دهد. سرویس حمام اتاق های هتل دارای وسایل هستند. از سایر امکانات اتاق ها می توان به دسترسی به اینترنت وای فای و اینترنت کابلی رایگان اشاره کرد، دارای تلفن، گاو صندوق دیجیتالی مناسب برای لپ تاپ، سشوار در صورت درخواست، یخچالی کوچک و میز مطالعه می باشد. در صورتی که نیاز به مورد دیگری داشتید می توانید به میز پذیرش مراجعه کنید، برای دریافت تخت اضافی می توانید آن را با پرداخت هزینه از میز پذیرش درخواست کنید. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از آن، می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

اتاق های هتل مارابا در سائوپائولو

انواع اتاق های هتل مارابا سائوپائولو

  • اتاق تویین لاکجری: ۲۵ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
  • اتاق دبل لاکجری: ۲۵ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
  • اتاق تریپل لاکجری: ۲۵ مترمربع متراژ داشته، سه تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
اتاق های هتل مارابا سائوپائولو

فاصله هتل با جاذبه های سائوپائولو

  • مرکز خرید سنتر ۳:این جاذبه نیز به شما نزدیک است و ۵ کیلومتری هتل می باشد. پیاده روی ۳۳ دقیقه با مترو ۲۰ دقیقه و اگر با تاکسی بروید، ۱۴ دقیقه در راه خواهید بود.
  • گوگل سائوپائولو:با شما ۵ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی این مسیر راه ۲۳ دقیقه ای می رود. مترو را اگر سوار شوید، ۳۱ دقیقه ای به این مرکز خرید می رسید و البته پیاده روی نیز گزینه خوبی است که ۹۳ دقیقه طول می کشد.
  • مرکز فرهنگی سائوپائولو CCSP:با هتل تقریبا ۲ کیلومتر فاصله دارد. یک تاکسی سواری ۱۱ دقیقه ای و مترو ۱۹ دقیقه ای باید برای رسیدن به آنجا زمان بگذارید.
  • کلیسای جامع سائوپائولو: ۳ کیلومتر دور تر از هتل می باشد که هم تاکسی می تواند طی ۷ دقیقه شما را ببرد و هم مترو و اتوبوس موجود است که بسته به خطی که انتخاب می کنید، بین ۱۲ تا ۱۷ دقیقه طول خواهد کشید.
  • موزه هنری سائوپائولو فاصله ای حدود ۳ کیلومتر برای رسیدن به این جاذبه باید طی کنید که با مترو ۱۴ دقیقه و با تاکسی ۹ دقیقه طول می کشد.
  • فرودگاه سائوپائولو-کُنگونهاس: ۶ کیلومتر با شما فاصله دارد. توسط تاکسی می توانید حدود ۲۵ دقیقه بعد به فرودگاه برسید و اگر از اتوبوس استفاده کنید، ۳۷ دقیقه در راه خواهید بود.
  • فرودگاه بین المللی گوارالوس۸ کیلومتر از شما دورتر است که توسط تاکسی ۴۹ دقیقه به آن خواهید رسید.
هتل مارابا سائوپائولو

موقعیت هتل مارابا سائوپائولو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

برزیل، ۰۱۰۳۹-۰۰۰، سائو پائولو اس پی، سنترو – ۷۵۷ ،  خیابان آیپیرانگا

Av. Ipiranga, 757 – Centro, São Paulo – SP, 01039-000, Brazil

منبعbooking.com

برزیل، کشوری که مثل هیچ جا نیست
برزیل، کشوری که مثل هیچ جا نیست
معرفی فرودگاه بین المللی گوارولوس
معرفی فرودگاه بین المللی گوارولوس
معرفی هتل پرامینید پارادیسو ریو | ۴ ستاره
معرفی هتل پرامینید پارادیسو ریو | ۴ ستاره
۸ کلیشه اشتباه که برزیلی ها از آن متنفرند!
۸ کلیشه اشتباه که برزیلی ها از آن متنفرند!