بلیط هواپیما

معرفی هتل نورماندی دیزاین سائوپائولو | ۴ ستاره

هتل نورماندی دیزاین سائوپائولو | Normandie Design sao Paulo Hotel

این هتل که در سال ۲۰۰ ساخته شده است، دارای ۱۹۴ اتاق در ۱۵ طبقه می باشد، در قلب سائو پائولو واقع شده و از دسترسی آسان به مراکز مالی، فرهنگی و تاریخی شهر و ایستگاه های مترو مختلف برخوردار است. مهمانان می توانند از رستوران های هتل نیز لذت ببرند. از هتل نورماندی دیزاین سائوپائولو Normandie Design sao Paulo Hotel شما می توانید به راحتی به مراکز تجاری مهم مانند Brás، Bom Retiro و خیابان ۲۵ de Março دسترسی پیدا کنید. فرودگاه سائوپائولو-کُنگونهاس تنها ۸ کیلومتر و فرودگاه بین المللی گوارالوس ۲۵ کیلومتر از هتل دور است. در ادامه همراه الی گشت ویژگی های این هتل را نظیر خصوصیات رفاهی، تفریحی، اتاق ها و فاصله آن با جاذبه های مختلف شهر سائوپائولو بیان می کنیم.

هتل نورماندی دیزاین سائوپائولو

خدمات رفاهی هتل نورماندی دیزاین سائوپائولو

مطالب مرتبط:
بهترین تورهای پیاده روی در سائوپائولو، شهر بزرگ برزیل
راهنمای سفر به سائو پائولو در برزیل
جاذبه های گردشگری برزیل، شهر سائوپائولو

برخی از امکانات رفاهی در این هتل ۴ ستاره شامل اینترنت وای فای رایگان در تمام بخش های هتل و مناطق عمومی هتل و امکانات برگزاری جلسات که با ۱ اتاق جلسه و فضای کنفرانس برای مهمانان فراهم شده است و امکانات خشکشویی می باشد. از دیگر خدماتی می توان به خدمات نگهبانی، مرکز تجاری، خدمات تور و بلیط، خدمات حمل و نقل با هزینه اضافه در منطقه و خدمات میز پذیرش که به صورت ۲۴ ساعته فعالیت دارد، اشاره کرد. می توانید زمانی که در این هتل اقامت دارید از امکاناتی مثل دستگاه فکس و فتوکپی استفاده کنید. پذیرش هتل نیز در تمام ۲۴ ساعت روز خدمات ارائه می دهد و صندوق امانات و انبار چمدان نیز می باشد که در زمان های ضروری که باید اتاق را تحویل دهید می توانید چمدان خود را به امانت بگذارید. در این هتل صبحانه بدون هزینه اضافی ارائه می گردد و پارکینگ با هزینه اضافی در دسترس است. دارای خدمات عروسی، مناطقی از هتل برای کشیدن سیگار و کتابخانه هتل می باشد. شما می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ وارد هتل شوید و در نظر داشته باشید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ نیز می بایست اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های پرتغالی، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند.

هتل نورماندی دیزاین

امکانات تفریحی هتل نورماندی دیزاین سائوپائولو

این هتل دارای امکانات تفریحی چندانی نمی باشد اما یک کافه در بخشی از هتل موجود است که با ارائه انواع نوشیدنی ها ار مهمانان خود پذیرایی می کند، همچنین صبحانه بوفه ای در هر روز از ساعت ۶ تا ۱۰ صبح سرو می شود و دارای یک رستوران است که صبحانه و خوراک های سبک را ارائه می دهد و سرویس اتاق نیزدر محدوده زمانی مشخص انجام می پذیرد.

هتل نورماندی دیزاین در سائوپائولو

امکانات اتاق های هتل

اینترنت رایگان بی سیم، تهویه مطبوع، ملافه های تمیز و همچنین تلویزیون ال سی دی است که کانال های جهانی را پوشش می دهد تنها جزئی از امکانات اتاق های این هتل می باشد. خدمات نظافت روزانه به همراه سرویس حمام اتاق های هتل که دارای تجهیزات هستند بخش دیگری از خدمات این اتاق ها هستند. از سایر امکانات اتاق ها می توان به تلفن، سشوار و یخچالی کوچک اشاره کرد. در صورتی که نیاز به وسیله یا خدمات دیگری داشتید دیگری داشتید می توانید به میز پذیرش مراجعه کنید، برای دریافت تخت اضافی می توانید آن را با پرداخت هزینه از میز پذیرش درخواست کنید. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از آن، می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

هتل 4 ستاره نورماندی دیزاین

انواع اتاق های هتل نورماندی دیزاین سائوپائولو

 • اتاق دابل: ۱۲ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق تویین: ۱۲ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق چهار نفره: ۲۰ مترمربع متراژ داشته، چهار تخت یک نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق تریپل: ۱۲ مترمربع متراژ داشته، سه تخت یک نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق تک نفره: ۲۰ مترمربع متراژ داشته، یک تخت یک نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
 • سوییت کینگ: ۲۷ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
هتل 4 ستاره نورماندی دیزاین در سائوپائولو

فاصله هتل با جاذبه های سائوپائولو

 • مرکز خرید سنتر ۳: این جاذبه نیز به شما نزدیک است و ۳ کیلومتری هتل می باشد. پیاده روی ۳۹ دقیقه با مترو ۲۰ دقیقه و اگر با تاکسی بروید، ۱۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • گوگل سائوپائولو: با شما ۵ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی این مسیر راه ۱۶ دقیقه ای می رود. مترو را اگر سوار شوید، ۴۱ دقیقه ای به این مرکز خرید می رسید و البته پیاده روی نیز گزینه خوبی است که ۱۰۰ دقیقه طول می کشد.
 • مرکز فرهنگی سائوپائولو CCSP: با هتل تقریبا ۵ کیلومتر فاصله دارد. یک تاکسی سواری ۴ دقیقه ای و مترو ۶ دقیقه ای باید برای رسیدن به آنجا زمان بگذارید.
 • کلیسای جامع سائوپائولو: ۵ کیلومتر دور تر از هتل می باشد که هم تاکسی می تواند طی ۵ دقیقه شما را ببرد و هم مترو و اتوبوس موجود است که بسته به خطی که انتخاب می کنید، ۲۰ دقیقه طول خواهد کشید.
 • موزه هنری سائوپائولو: فاصله ای حدود ۳ کیلومتر برای رسیدن به این جاذبه باید طی کنید که با مترو ۱۵ دقیقه و با تاکسی ۱۰ دقیقه طول می کشد.
 • فرودگاه سائوپائولو-کُنگونهاس: ۱۰ کیلومتر با شما فاصله دارد. توسط تاکسی می توانید حدود ۱۴ دقیقه بعد به فرودگاه برسید و اگر از اتوبوس استفاده کنید، ۳۳ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه بین المللی گوارالوس: ۲۲ کیلومتر از شما دورتر است که توسط تاکسی ۲۶ دقیقه به آن خواهید رسید.
هتل 4 ستاره نورماندی دیزاین سائوپائولو

موقعیت هتل نورماندی دیزاین سائوپائولو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

برزیل، ۰۱۰۳۹-۰۰۰، سائو پائولو اس پی، سنترو – ۱۱۸۷ ،  خیابان ایپیرانگا

Av. Ipiranga, 1187 – Centro, São Paulo – SP, 01039-000, Brazil

منبعbooking.com

سواحل شهر ریودوژانیرو (بخش اول)
سواحل شهر ریودوژانیرو (بخش اول)
همین ۳ دقیقه ویدیو کافیست تا عاشق ریودوژانیرو برزیل شوید!
همین ۳ دقیقه ویدیو کافیست تا عاشق ریودوژانیرو برزیل شوید!
معرفی هتل ۳ ستاره بست وسترن تاروبا در فوز دو ایگواسو برزیل
معرفی هتل ۳ ستاره بست وسترن تاروبا در فوز دو ایگواسو برزیل
معرفی پارک ملی لینسویز ماراینسیز برزیل
معرفی پارک ملی لینسویز ماراینسیز برزیل