بلیط هواپیما

معرفی هتل نووتل سائوپائولو | ۴ ستاره

هتل نووتل سائوپائولو | Novotel Sao Paulo Hotel

این هتل که دارای ۴۱۵ اتاق در ۲۴ طبقه می باشد، در قلب سائو پائولو، با کمی فاصله از ایستگاه مترو Anhangabau واقع شده است. هتل نووتل سائوپائولو Novotel Sao Paulo Hotel دارای کافه، ۲ رستوران که غذاهای بین المللی را ارائه می دهند و یک سالن بدنسازی است. تئاتر رسمی در نزدیکی هتل است و یک سرویس اتوبوس منطقه ای رایگان در روزهای هفته ارائه می شود که مهمانان می توانند برای بازدید از مکان هایی مانند میدان کلیسای جامع و خیابان پائولیستا استفاده کنند. با ۵ دقیقه رانندگی یا تاکسی اتوبوس از Avenida Paulista در دسترس است. هر دو تئاتر شهری و تئاتر رناوت را می توان در کمتر از ۱٫۵ کیلومتر رصد کرد. در ادامه همراه الی گشت ویژگی های این هتل را نظیر خصوصیات رفاهی، تفریحی، اتاق ها و فاصله آن با جاذبه های مختلف شهر سائوپائولو بیان می کنیم.

هتل نووتل در سائوپائولو برزیل

خدمات رفاهی هتل نووتل سائوپائولو

مطالب مرتبط :
راهنمای سفر به سائو پائولو در برزیل
جاذبه های گردشگری برزیل، شهر سائوپائولو
سائوپائولو خیابان پائولیستا در برزیل+ تصویر

این هتل ۴ ستاره دارای خدمات متنوعی ازجمله امکانات برگزاری جلسات و کنفرانس ها با فضایی به مساحت ۲۵۰ متر مربع و همچنین ۲۵ اتاق جلسه می باشد. ایستگاه کامپیوتر برای استفاده از خدمات آنلاین و وای فای رایگان در تمتم بخش های هتل به همراه تلویزیون و قهوه و چای در مناطق عمومی و روزنامه رایگان در لابی را برای شما فراهم کرده است. ترانسفر فرودگاه و اطراف شهر برای شما با مبلغ جداگانه موجود است. پذیرش هتل نیز در تمام طول روز خدمات ارائه می دهد و در بخش انبار آن، می توانید چمدان هایتان را در مواقع ضروری به امانت بگذارید. از دیگر خدماتی که هتل ارائه می دهد، خدمات خشکشویی و اتوشویی است که البته برایتان هزینه جداگانه ای خواهد داشت. همچنین می توانید زمانی که در این هتل اقامت دارید از مرکز تجاری آن و همچنین امکاناتی نظیر دستگاه فکس و فتوکپی استفاده کنید. کارکنان این هتل به زبا ن های پرتغالی، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند. شما می توانید از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ وارد هتل شوید و در نظز داشته باشید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ نیز می بایست اتاق خود را تحویل دهید.

هتل نووتل سائوپائولو برزیل

امکانات تفریحی هتل نووتل سائوپائولو

امکانات تناسب اندام، باشگاه و اتاق بازی برای نوجوانان و کودکان از امکانات تفریحی هتل می باشد. همچنین در در کافه این هتل می توانید نوشیدنی مورد علاقه خود را سفارش دهید و از محیط دلنشین موجود در هتل استفاده کنید.

 

رستوران هتل

صبحانه بوفه در دسترس می باشد.
رستوران جاراگواRestaurante Jaragua : در این رستوران فقط صبحانه ارائه می گردد.
رستوران و کافه ۳۶۵: این رستوران متخصص در غذاهای بین المللی است و در خدمت ناهار، شام و خوراک های سبک است. مهمانان می توانند از نوشیدنی های کافه لذت ببرند. منوی کودکان در دسترس است و ۲۴ ساعته نیز باز است.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل نووتل در سائوپائولو

امکانات اتاق های هتل

تمام اتاق های این هتل تلویزیون صفحه تخت دارند که کانال های جهانی را پوشش می دهد. مجهز به تهویه هوا هستند و روزانه خدمات نظافت ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق های هتل دارای وسایل بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … به همراه سشوار هستند. از دیگر امکانات اتاق ها می توان به دسترسی به اینترنت وای فای رایگان، تلفن، اتو ومیز اتو در صورت درخواست و میز مطالعه اشاره کرد. در صورتی که نیاز به مورد دیگری داشتید می توانید به میز پذیرش مراجعه کنید، برای دریافت تخت اضافی می توانید آن را با پرداخت هزینه اش از میز پذیرش بخواهید. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از آن، می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

هتل نووتل سائوپائولو

انواع اتاق های هتل

 • اتاق تویین استاندارد: ۲۱ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی و بدون حق کشیدن سیگار می باشد.
 • اتاق دبل استاندارد: ۲۱ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی و بدون حق کشیدن سیگار می باشد.
 • اتاق تویین سوپریور: ۲۴ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی و بدون حق کشیدن سیگار می باشد.
 • اتاق دبل سوپریور: ۲۴ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی و بدون حق کشیدن سیگار می باشد.
 • سوییت جونیور: ۲۹ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی و بدون حق کشیدن سیگار می باشد.
 • اتاق دبل اکسکیوتیو: ۳۵ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی و بدون حق کشیدن سیگار می باشد.
 • اتاق سوپریور تریپل: ۲۴ مترمربع متراژ داشته، سه تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی و بدون حق کشیدن سیگار می باشد.
هتل نووتل

فاصله هتل با جاذبه های سائوپائولو

 • مرکز خرید سنتر ۳:این جاذبه نیز به شما نزدیک است و ۲ کیلومتری هتل می باشد. پیاده روی ۲۴ دقیقه با مترو ۱۵ دقیقه و اگر با تاکسی بروید، ۱۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • مرکز خرید کنخونتو ناسیونال:با شما ۱ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی این مسیر راه ۱۰ دقیقه ای می رود. مترو را اگر سوار شوید، ۱۴ دقیقه ای به این مرکز خرید می رسید و البته پیاده روی نیز گزینه خوبی است که ۲۷ دقیقه طول می کشد.
 • مرکز فرهنگی سائوپائولو CCSP:با هتل تقریبا ۶ کیلومتر فاصله دارد. یک تاکسی سواری ۸ دقیقه ای و یا پیاده روی ۳۷ دقیقه ای باید برای رسیدن به آنجا زمان بگذارید.
 • کلیسای جامع سائوپائولو۱ کیلومتر دور تر از هتل می باشد که هم تاکسی می تواند طی ۶ دقیقه شما را ببرد و هم مترو و اتوبوس موجود است که بسته به خطی که انتخاب می کنید، بین ۱۸ تا ۳۰ دقیقه طول خواهد کشید.
 • موزه هنری پیناکوتکافاصله ای حدود ۸ کیلومتر برای رسیدن به این جاذبه باید طی کنید که با مترو ۱۶ دقیقه و با تاکسی ۸ دقیقه طول می کشد.
 • فرودگاه سائوپائولو-کُنگونهاس۹ کیلومتر با شما فاصله دارد. توسط تاکسی می توانید حدود ۱۵ دقیقه بعد به فرودگاه برسید و اگر از اتوبوس استفاده کنید، ۴۲ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه بین المللی گوارالوس۴ کیلومتر از شما دورتر است که توسط تاکسی نیم ساعته به آن خواهید رسید.
نووتل در سائوپائولو

موقعیت هتل نووتل سائوپائولو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

برزیل، ۰۱۰۵۰-۰۰۰، سائو پائولو اس پی، سنترو ۷۱، رئو مارتینز فونتس

Rua Martins Fontes, 71 – Centro, São Paulo – SP, 01050-000, Brazil

منبعbooking.com

معرفی بهترین هتل های ۵ ستاره سائوپائولو در برزیل
معرفی بهترین هتل های ۵ ستاره سائوپائولو در برزیل
تپه های لنکویس،‌متفاوت ترین جاذبه برزیل + ویدیو
تپه های لنکویس،‌متفاوت ترین جاذبه برزیل + ویدیو
معرفی هتل ۴ ستاره ویندزور پلازا در ریودوژانیرو
معرفی هتل ۴ ستاره ویندزور پلازا در ریودوژانیرو
معرفی بهترین جاذبه های گردشگری سائوپائولو
معرفی بهترین جاذبه های گردشگری سائوپائولو