معرفی هتل نیو پالاس شاردنی تفلیس | ۴ ستاره

هتل نیو پالاس شاردنی تفلیس | Tbilisi New Palace Shardeni Hotel

این اقامتگاه در مرکز شهر تفلیس قرار گرفته است و میدان آزادی در ۳۰۰ متری هتل نیو پالاس شاردنی تفلیس Tbilisi New Palace Shardeni Hotel واقع است، همچنین تئاتر روستاولی ۱٫۸ کیلومتر از هتل فاصله دارد. نزدیکترین فرودگاه، فرودگاه بین المللی تفلیس است که ۱۸ کیلومتر از این اقامتگاه دور است، پل صلح نیز با ۱۰ دقیقه پیاده روی در دسترس است. خدمات حمل و نقل فرودگاه در صورت درخواست و با هزینه اضافی در دسترس است. دارای فضای باز است و مهمانان می توانند از این فضای دلنشین استفاده کنند. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا به شما هتل نیو پالاس شاردنی تفلیس را با تمام ویژگی های رفاهی، تفریحی و فاصله آن با جاذبه های مختلفی که دارد را معرفی کنیم.

هتل نیو پالاس شاردنی تفلیس

خدمات رفاهی هتل نیو پالاس شاردنی تفلیس

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به تفلیس
معرفی و راهنمای کامل متروی تفلیس
بهترین رستوران های ارزان اما باکیفیت در تفلیس گرجستان

این هتل دارای امکاناتی از قبیل خدمات حمل و نقل فرودگاه با هزینه اضافه و خدمات تور و بلیط و تبدیل ارز را به مهمانان خود ارائه می دهد. ارائه صبحانه با هزینه اضافه، هتل مجهز به پارکینگ نمی باشد، اما امکان استفاده از پارکینگ عمومی و پارکینگ امن خیابانی امکان پذیر می باشد. ارائه خدمات نگهبانی نیز از دیگر خدمات این هتل به شمار می رود. همچنین سایر امکانات و خدمات این هتل شامل امکان استفاده از دستگاه فکس و فتوکپی با هزینه اضافه و خدمات ۲۴ ساعته میز پذیرش است که امور چک این و چک اوت شما را سریعا انجام می دهند. کارکنان مهربان این هتل که به زبان های گرجستانی، ترکی، روسی و انگلیسی صحبت می کنند، آماده خدمت هستند. امکان ورود حیوانات خانگی میسر می باشد، اما برای هر شب هزینه ای جداگانه بابت حیوانات خانگی دریافت می گردد. در صورتی که نیاز به خدمات خشکشویی داشتید اطلاع داشته باشید که این هتل دارای خدمات خشکشویی هم با هزینه اضافه می باشد. صندوق امانات و انبار چمدان هم در این هتل در دسترس است و علاوه بر این، مجهز به دستگاه خودپرداز بانک می باشد و بلیط خدمات حمل و نقل عمومی با هزینه اضافه در دسترس است. دارای قسمت هایی تعیین شده یرای کشیدن سیگار می باشد. ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر تا ۱۲ شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا قبل ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید.

هتل نیو پالاس شاردنی در تفلیس

امکانات تفریحی هتل نیو پالاس شاردنی تفلیس

این هتل دارای خدمات تفریحی چندانی نمی باشد، اما مهمانان می توانند علاوه بر استفاده از فضای باز هتل از برخی فعالیت های ورزشی مثل تور های پیاده روی نیز استفاده کنند. همچنین دارای یک کافه است که انواع نوشیدنی ها را ارائه می دهد و مهمانانش می توانند از با درخواست نوشیدنی دلخواه خود از کافه و استفاده از فضای دلنشین این کافه لذت ببرند. صبحانه محلی هتل هر روز با هزینه اضافه در دسترس است و هر صبح بین ساعت ۹ تا ۱۱ صبح خدمات ارائه می دهد. یک رستوران در بخشی از هتل واقع شده است و مهمانان هتل می توانند از منوی رژیمی نیز با هزینه اضافه سفارش دهند. سرویس اتاق نیز در ساعات محدود ارائه می گردد.

هتل نیو پالاس شاردنی

امکانات اتاق های هتل نیو پالاس شاردنی تفلیس

همه اتاق های این هتل مجهز به دیوارهای ضد صدا، تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، سرویس خواب با کیفیت، اتو و میز اتو در صورت درخواست، قهوه و چای ساز، میز مطالعه، ارائه خدمات اتاق در ساعات محدود، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد. مهمانان در این اتاق ها حق کشیدن سیگار ندارند. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل تفلیس موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اضافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 4 ستاره نیو پالاس شاردنی

انواع اتاق های هتل نیو پالاس شاردنی تفلیس

 • اتاق دبل اکونومی: این اتاق ها ۱۳ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق تریپل اکونومی: این اتاق ها ۱۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق تریپل استاندارد: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق تریپل دولوکس: این اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق دبل استاندارد: این اتاق ها ۲۳ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • اتاق دبل سوپریور: این اتاق ها ۲۳ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • سوییت: این سوییت ها ۶۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه سه تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • سوییت جونیور: این سوییت ها ۵۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • سوییت سوپریور: این سوییت ها ۶۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه سه تخت یک نفره و یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
هتل 4 ستاره نیو پالاس شاردنی تفلیس

فاصله هتل با جاذبه های مختلف شهر تفلیس

 • کاخ ورزشی تفلیساین ورزشگاه از شما ۴ کیلومتر دورتر است که تنها کافیست ۱۳ دقیقه تا آنجا رانندگی کنید.
 • ایستگاه متروی مدیکال یونیورسیتیبرای رسیدن به این ایستگاه ۵ کیلومتر باید رانندگی کنید که ۱۸ دقیقه طول می کشد.
 • پل کویین تامارتا این پل ۳ کیلومتر راه دارید که توسط تاکسی ۱۳ دقیقه ای می رسید. اتوبوس این مسیر را ۲۴ دقیقه ای طی می کند.
 • میدان قهرمان هاتا این میدان باید ۳ کیلومتر را طی کنید که پیاده ۴۲ دقیقه طول می کشد، اتوبوس ۲۳ دقیقه و تاکسی ۱۳ دقیقه ای شما را می رساند.
 • باغ وحش تفلیس: ۲ کیلومتر از شما دورتر است که تاکسی ۱۳ دقیقه ای شما را می رساند. اگر پیاده بروید بعد از ۴۹ دقیقه خواهید رسید. اتوبوس هم ۲۲ دقیقه زمان می خواهد.
 • سالن کنسرت تفلیسبرای رسیدن به این تالار، ۳ کیلومتر را باید طی کنید. پیاده روی تا اینجا ۳۳ دقیقه، با تاکسی ۱۰ دقیقه و با اتوبوس ۱۴ دقیقه طول می کشد.
 • آکادمی ملی علوم گرجستان۶ کیلومتر فاصله این ساحل تا شماست. توسط تاکسی ۹ دقیقه ای، با اتوبوس ۱۳ دقیقه ای و پیاده ۲۳ دقیقه ای خواهید رسید.
 • تالار اپرای تفلیستا این جاذبه ۲ کیلومتر فاصله دارید که اتوبوس شما را ۱۰ دقیقه بعد می رساند. تاکسی تا اینجا ۸ دقیقه زمان می خواهد. پیاده هم ۱۷ دقیقه ای می رسید.
 • تئاتر روستاولیاین سینما از شما ۱ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آنجا با اتوبوس، ۱۵ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. اگر با تاکسی بروید ۸ دقیقه ای می رسید. پیاده روی تا آنجا حدودا ۱۶ دقیقه زمان خواهد برد.
 • دریاچه ترتل (لاکپشت)هتل شما تقریبا ۵ کیلومتر از این دریاچه دورتر است. توسط تاکسی ۲۱ دقیقه ای می رسید. اتوبوس هم تا اینجا ۵۸ ساعت زمان می خواهد.
 • واکه پارکاین پارک هم با شما ۵ کیلومتر فاصله دارد که اگر با تاکسی بروید ۱۵ دقیقه و اگر اتوبوس را انتخاب کنید، حدودا ۲۴ دقیقه، رسیدن به آنجا زمان خواهد برد.
 • میدان آزادیمسیر ۳۰۰ متری این کوه را توسط تاکسی ۷ دقیقه ای طی خواهید کرد و با پای پیاده نیزبعد از ۵ دقیقه می رسید.
 • کاخ ریاست جمهوریتا این کاخ ۱ کیلومتر فاصله دارید که با اتوبوس بعد از ۱۶ دقیقه و با مترو بعد از ۱۸ دقیقه خواهید رسید. تاکسی هم گزینه سریع تری است که تقریبا ۱۰ دقیقه طول می کشد.
 • کلیسای جامع سامبا۴ متر از شما دورتر است که تاکسی ۱۵ دقیقه ای شما را می رساند. اگر با اتوبوس بروید بعد از ۲۳ دقیقه خواهید رسید.
 • قلعه ناریکالابرای رسیدن به این قلعه، ۶۰۰ متر را باید طی کنید. با تاکسی ۶ دقیقه و با اتوبوس ۱۱ دقیقه طول می کشد.
 • کلیسای متخیاین کلیسا هم ۶۰۰ متر از شما دورتر است که با تاکسی ۵ دقیقه ای خواهید رسید. توسط اتوبوس بعد از ۱۱ دقیقه به این کلیسا می رسید.
 • فرودگاه بین المللی تفلیستا این فرودگاه ۵ کیلومتر فاصله دارید. با تاکسی حدودا ۲۸ دقیقه خواهید رسید. با اتوبوس بعد از ۶۲ دقیقه به این فرودگاه می رسید.
هتل 4 ستاره نیو پالاس شاردنی در تفلیس

موقعیت هتل نیو پالاس شاردنی تفلیس

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید

آدرس هتل:

گرجستان، تفلیس ، خیابان آنتون کاتالیکوسی ۰۱۰۷، #۷

#۷, ۰۱۰۷ Anton Katalikosi St, Tbilisi, Georgia

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد