معرفی هتل هالیدی این ریزورت گوا | ۵ ستاره

هتل هالیدی این ریزورت گوا | Holiday Inn Resort Goa

هتل پنج ستاره هالیدی این ریزورت گوا (Holiday Inn Resort Goa) در کنار ساحل زیبای موبور ساخته شده است و سراسر محیط پیرامون آن را درختان احاطه کرده اند. در واقع این هتل را می توان جایی به دور از هیاهوی شمال شهر گوا در هند دانست که سواحلی تمیز و کشف نشده دارد. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، انواع خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله ی هتل هالیدی این ریزورت گوا را با مرکز شهر به تفصیل مورد بررسی قرار دهیم.

هتل هالیدی این ریزورت گوا

خدمات رفاهی هتل هالیدی این ریزورت گوا

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به گوا
تجربه سفری دلچسب به گوآ + ویدیو
کارهای ممنوع در هند!

در هتل می توانید ارز خود را تبدیل به واحد پولی گوا کنید و در صورتی که ساعت ورود و خروج شما با پذیرش هتل تفاوت زیادی داشته باشد چمدان های خود را در انبار چمدان بگذارید و از زمان خود استفاده کنید. در هتل خدمات پذیرش ۲۴ ساعته پاسخگوی شما خواهد بود خدمات اتوشویی و خشکشویی نیز با هزینه اضافه انجام می گیرد. امکان اجاره خودرو وجود دارد و با هزینه اضافه ترانسفر شما نیز انجام می شود. همچنین استفاده از بوفه صبحانه نیز با پرداخت هزینه اضافه همراه خواهد بود.

 • استند فروش سوغاتی
 • تهویه هوای مطبوع
 • کتابخانه
 • خدمات خشکشویی
 • واکس کفش
 • اتاق کنفرانس
 • خدمات زیبایی
 • اتاق چمدان

 

کارمندان هتل به زبان های هندی و انگلیسی پاسخگوی شما خواهند بود. چک این هتل از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ۱۲ شب انجام می شود و برای تحویل اتاق نیز از نیمه بامداد تا ۱۱ ظهر زمان خواهید داشت. اقامت یک کودک  زیر ۱۲ سال در این جا رایگان است و در هر اتاق تنها یک تخت اضافه داده می شود.

خدمات رفاهی

امکانات تفریحی هتل هالیدی این ریزورت گوا

مهمانان هتل هالیدی این ریزورت گوا می توانند مشغول به بازی تنیس شوند، از اتاق کنفرانس استفاده کنند و یا برای انجام خدمات زیبایی به سالن مخصوص آن بروند. سالن مخصوص بازی بچه ها نیز آماده بازی کردن آن ها است و اگر بخواهید تورهای گردشگری خریداری کنید و یا بلیط رویدادهای هنری شهر را خریداری کنید نیز می توانید در خود هتل این کار را انجام دهید. همچنین در رستوران چهار گزینه برای انتخاب غذا وجود دارد که در ادامه آن ها را به شما معرفی می کنیم. اتاق دارای استخر، حوله استخری، استخر مختص کودکان و روزنامه رایگان در لابی نیز می باشد.

رستوران های هتل

رستوران بیچ گریل: رستورانی که چشم انداز رو به دریا دارد و غذاهای آن سلیقه های متفاوت افراد خانواده را پوشش می دهدو در این رستوران انواع غذاهای دریای، اروپایی و محلی منطقه طبخ می شود.

سانداونر لانج: این مکان در لابی هتل قرار دارد و در آن انواع نوشیدنی و غذاهای سبک سرو می شود.

فیگ و الیو:  رستورانی در کنار استخر که در آن انواع پیتزا، پاستا، غذای دریای، مرغ و یا حتی کوفته ترکی سرو می شود.

شام اختصاصی: اگر بخواهید یک شام کاملا متفاوت را نوش جان کنید می توانید این گزینه را انتخاب کنید و به انتخاب خودتان در کنار ساحل زیر نور مهتاب و یا در باغ یک شب رمانتیک را بسازید.

رستوران هتل هالیدی

امکانات اتاق های هتل

تمامی اتاق های هتل هالیدی این ریزورت گوا دارای دستگاه تهویه مطبوع هوا هستند و چشم انداز آن ها به سمت باغ یا به سمت استخر می باشند، قابلیت انتخایب اتاق های رو به دریا نیز وجود دارد. درون اتاق ها یک تلویزیون صفحه تخت وجود دارد و همچنین می توانید از مینی بار، دستگاه تهیه چای یا قهوه فوری نیز استفاده کنید. نظافت اتاق ها به صورت روزانه انجام می شود و مواد آرایشی – بهداشتی لازم در اتاق قرار داده می شود. همچنین در هر اتاق میز، میز اتو، سشوار و حمام وجود دارد. در تمامی اتاق ها اینترنت رایگان در دسترس می باشد.

امکانات اتاق

انواع اتاق های هتل

 • اتاق رو به استخر: این اتاق ها ۳۲ متر مربع وسعت دارند و دارای دو تخت سینگل یا یک تخت کینگ هستند که امکان اضافه کردن تخت به آن ها نیز وجود دارد و سه مهمان همراه دو کودک می توانند در آن اقامت کنند.
 • اتاق دولوکس: این اتاق ها ۵۸ متر مربع وسعت دارند و با یک تخت دبل و چشم اندازی رو به باغ در اختیار مهمان ها قرار می گیرند.
 • اتاق های رو به باغ: این اتاق ها ۳۲ متر مربع مساحت و دارای دو تخت سینگل یا یک تخت کینگ هستند که امکان اضافه کردن تخت به آن ها نیز وجود دارد و سه مهمان همراه دو کودک می توانند در آن اقامت کنند.
جشن کریسمس در هتل هالیدی

فاصله هتل تا جاذبه های گوا

رستوران فشیر من: ۲۰۰ متر تا هتل فاصله دارد که پیاده ۱۲ دقیقه ای به این رستوران می رسید..

کابو د راما فورت: ۲۲ کیلومتر با شما فاصله دارد که با تاکسی ۴۰ دقیقه ای به آنجا می رسید.

ساحل کولا: این ساحل از شما ۲۸ کیلومتر دورتر است که با تاکسی ۵۰ دقیقه ای می رسید.

ساحل بنالیوم: فاصله آن از شما ۱۴ کیلومتر است که با تاکسی ۲۵ دقیقه زمان می برد.

کلیسای سنت الکس: تا هتل شما ۲۶ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی ۴۴ دقیقه در راه خواهید بود.

ریور کروز (بندر کشتی های تفریحی): ۵۰ کیلومتر تا هتل هالیدی این ریزورت گوا فاصله دارد. تاکسی شما را بعد از ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه می رساند.

ایستگاه قطار مارگاو: ۲۰ کیلومتر است که با تاکسی ۴۰ دقیقه بعد می رسید.

رودخانه سال: تنها ۲۰۰ متر از هتل فاصله دارد و با یک پیاده روی کوتاه به آن خواهید رسید.

فرودگاه بین المللی گوا: ۲۶ کیلومتر از هتل دورتر است. رفتن با تاکسی ۱ ساعت تا آنجا زمان خواهد برد.

امکانات تفریحی

موقعیت هتل هالیدی این ریزورت گوا

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

Mobor Beach, Cavelossim, 403731 Cavelossim, India

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد