معرفی هتل ۴ ستاره هالیدی این در زوریخ

هتل هالیدی این زوریخ | Holiday Inn Zürich

اگر به زوریخ سفر دارید، هتل هالیدی این زوریخ Holiday Inn Zürich با قرارگیری در اورلیکون Oerlikon یکی از بهترین گزینه ها برای اقامت می باشد. این هتل ۴ ستاره در کنار مرکز نمایشگاهی زوریخ و در ۵ کیلومتری موزه ملی و باغ وحش واقع شده است اکنون با مجله الی گشت به بررسی خصوصیات هتل هالیدی این زوریخ خواهیم پرداخت. خصوصیاتی از قبیل خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله این اقامتگاه تا جاذبه های زوریخ را بیان می کنیم.

هتل هالیدی این زوریخ Holiday Inn Zürich

خدمات رفاهی هتل هالیدی این زوریخ   

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به زوریخ
جاذبه های زوریخ، بزرگترین شهر سوئیس

در این هتل اینترنت وای فای و کابلی رایگان در همه نقاط هتل از جمله اتاق ها در اختیارتان قرار می گیرد. به جز این، کافی نتی با سیستم های کامپیوتری در لابی قرار داده شده است. اگر نیاز به فکس یا فتوکپی داشتید، می توانید از این سیستم ها با پرداخت مجزا برای این منظور استفاده کنید. این هتل ۴ ستاره یک مرکز تجاری ۲۴ ساعته و ۷ اتاق ملاقات برای شما مهمانانی که به دنبال فضایی برای برگزاری جلسات کاری خود هستید فراهم می کند. میز پذیرش خدماتی مانند انبار چمدان، تبدیل ارز و صندوق اماناتی برای مواقع ضروری در نظر گرفته است.

در زمان تحویل اتاق به هیچ وجه معطل نخواهید شد. بلیط حمل و نقل عمومی یا ورودی جاذبه های گردشگری زوریخ را می توانید از میز پذیرش بخواهید. ورود حیوانات به هتل نیازمند پرداخت مجزا است و خدمات پارکینگ مانند ایستگاه شارژ ماشین های برقی، پارکینگی خصوصی و پارکینگی گاراژ مانند، مهیا خواهد بود.

هتل هالیدی این زوریخ- اتاق کنفرانس

کارکنان هتل به ۳ زبان آلمانی، فرانسوی و انگلیسی صحبت می کنند. در لابی قهوه یا چای سفارش دهید و تلویزیون تماشا کنید یا از دستگاه وندینگ نوشیدنی بگیرید. تهویه مطبوع هوای سالمی را بوجود می آورد اگر چه فضایی برای افراد غیر سیگاری نیز در نظر گرفته شده است. روزنامه در استند قرار داده شده که می تواند شما را در زمان هایی که انتظار دوستانتان را می کشید، سرگرم کند.

واکس زدن کفش ها رایگان بوده اما هر آنچه که مربوط به لباس می باشد از جمله خشکشویی و اتوشویی نیازمند پرداخت هزینه است. برای افراد کم توان و ناتوان تمام امکانات لازمه از جمله ویلچر و میله های نگهدارنده در حمام ها موجود است. ورود به هتل هالیدی این زوریخ  از ساعت ۳ بعد از ظهر شروع می شود و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. افراد زیر ۱۸ سال باید با فردی بزرگتر، اتاقشان را تحویل بگیرند.

Holiday Inn Zurich Messe- eligasht.com تراس هتل

امکانات تفریحی هتل هالیدی این زوریخ  

به جز خدمات بلیط هتل برای گشت های درون شهری، تراسی مبله شده در اختیار شما مسافران قرار می گیرد و مرکز تناسب اندامی کاملا تجهیز شده پیدا خواهید کرد که شبانه روز باز است.

رستوران هتل:

صبحانه هتل را در بوفه آن از ساعت ۰۶:۳۰ تا ۱۰:۰۰ صبح میل کنید. انواع صبحانه های گرم و سرد به همراه نوشیدنی های متنوع سرو می شود. این هتل تنها یک رستوران داشته که تمام وعده های غذایی صبحانه، ناهار و شام را تهیه می کند. به جز این می توانید در اطراف چرخی زده و رستوران ها و کافه های فراوانی پیدا کنید.

امکانات تفریحی هتل هالیدی این زوریخ- باشگاه

امکانات اتاق های هتل  

در این ساختمان ۶ طبقه ۱۶۴ اتاق قرار گرفته که برای راحتی بیشتر شما مهمانان با امکاناتی نظیر تلویزیون صفحه تخت با شبکه های جهانی، تلفنی با تماس های داخلی رایگان، خدمات اتوکشی، تهویه مطبوع و امکانات ساخت چای و قهوه به شما تحویل داده می شود. حمام ها وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان مخصوص هتل، سشوار، ترکیبی از دوش و وان و حوله دارد. دیگر امکانات اتاق ها را نام می بریم:

 • ملافه تمیز
 • ملافه های ضد آلرژی
 • منوی انتخاب بالشت
 • دستگاه تنظیم کننده دمای اتاق
 • گاوصندوق هتلی
 • میز مطالعه
 • خدمات شبانه روزی اتاق

برای رزرو اتاق در هتل هالیدی این زوریخ  سری به قسمت رزرو هتل سوئیس در سایت الی گشت بزنید.

امکانات اتاق های هتل هالیدی این زوریخ

انواع اتاق های هتل هالیدی این زوریخ

 • اکسکیوتیو: در این اتاق یک تخت دو نفره کینگ قرار داده شده است. حمام آن دوش و وان را با هم دارد و برای افراد غیر سیگاری می باشد.
 • اتاق کینگ: همانطور که از اسمش پیداست یک تخت دو نفره کینگ در آن گذاشته شده و سیگار کشیدن در آن ممنوع است. دوش و وان در حمام دارد.
 • استاندارد: ۲ تخت یک نفره، دوش و وان در حمام داشته و برای افراد غیر سیگاری می باشد.

در دیگر اتاق های هتل نیز کشیدن سیگار ممنوع می باشد.

انواع اتاق های هتل هالیدی این زوریخ

فاصله تا جاذبه های معروف زوریخ

 • استادیوم هالن: این استادیوم به هتل آنقدر نزدیک است که نیاز به هیچ وسیله نقلیه نداشته و به راحتی با ۳ دقیقه پیاده روی به اینجا خواهید رسید.
 • تئاتر ۱۱: این سالن تئاتر با ۴ دقیقه پیاده روی قابل دسترسی است چرا که تنها ۲۰۰ متر تا شما فاصله دارد و نیازی به گرفتن تاکسی و هزینه اضافه ندارید.
 • دانشگاه زوریخ: فاصله دانشگاه تا هتل، ۱٫۵ کیلومتر است که اگر پیاده بروید حدود ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود. تاکسی ۵ دقیقه ای شما را به مقصد می رساند. قطار شماره ۱۰ را نیز سوار شوید تا ۲۳ دقیقه ای به دانشگاه برسید.
 • بیمارستان واید سیتی: تا شما ۲٫۷ کیلومتر فاصله داشته که پیاده ۴۰ دقیقه، با تاکسی ۹ دقیقه و با قطار ۶۹ تنها ۱۷ دقیقه راه دارید. اگر قطار سوار شدید، باید در بین راه خط عوض کرده و سوار قطار شماره ۱۱ شوید.
Holiday Inn Zurich Messe- eligasht.com نمای شب هتل
 • خیابان اوتیکر: ۹ کیلومتر دورتر است. با تاکسی ۸ دقیقه و با قطار شماره ۱۰ تنها ۲۳ دقیقه راه دارید. پیاده حدود ۴۵ دقیقه طی این مسیر طول می کشد.
 • باغ وحش زوریخ: ۳٫۴ کیلومتر تا اقامتگاه شما فاصله دارد. با تاکسی ۱۵ دقیقه و با مترو، ۴۱ دقیقه ای به باغ وحش شهر می رسید.
 • پارک پلاتز اسپیتز: ۳٫۴ کیلومتر بوده که با ۷ دقیقه رانندگی از هتل به میدان و پارک خواهید رسید. اگر قطار خط ۱۱ را سوار شوید، ۲۱ دقیقه ای در راه خواهید بود.
 • موزه ملی سوئیس: ۳٫۷ کیلومتر دورتر بوده و با ۲۱ دقیقه سواری با قطار به این موزه دیدنی می رسید. تاکسی ۱۱ دقیقه ای شما را در این محل پیاده می کند.
 • ایستگاه متروی اصلی زوریخ: تا هتل، ۳٫۸ کیلومتر فاصله داشته و با ۱۱ دقیقه رانندگی به اینجا می رسید. پیاده یک ساعت راه دارید. باقطار نیز باید دو خط عوض کنید تا ۱۰ دقیقه ای به مقصد برسید.
 • خیابان بانهوف، موزه کانسهاس زوریخ و کلیسای گراسمانستر : ۴٫۵ کیلومتر تا شما فاصله دارند. قطار شماره ۱۱ در مدت ۳۰ دقیقه شما را در محل پیاده می کند و تاکسی ۱۳ دقیقه ای شما را می رساند.
Holiday Inn Zurich Messe- eligasht.com نمای خیابان هتل
 • میدان پاراد: تا هتل، ۴٫۷ کیلومتر فاصله بوده که با ۱۷ دقیقه رانندگی یا ۳۰ دقیقه قطار سواری به آن می رسید.
 • خانه اپرای زوریخ: این خانه اپرا و سالن تا محل اقامت شما ۵٫۲ کیلومتر فاصله داشته که با تاکسی تنها ۱۷ دقیقه در راه خواهید بود. با قطار خط ۱۱، نیز در مدت ۳۵ دقیقه به این سالن می رسید.
 • دریاچه زوریخ: ۸٫۲ کیلومتر است که با ۴۸ دقیقه رانندگی خواهید رسید.
 • فرودگاه زوریخ: ۴٫۷ کیلومتر است که تنها ۱۰ دقیقه تا هتل رانندگی خواهید داشت. با خطوط مترو نیز به راحتی در مدت ۲۱ دقیقه به هتل می رسید.
 • فرودگاه باسل: ۷۹٫۶ کیلومتر است که با سواری تا هتل در شهر زوریخ، یک ساعت و ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود.
Holiday Inn Zurich Messe- eligasht.com جاذبه زوریخ

موقعیت هتل هالیدی این زوریخ  

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

سوئیس، زوریخ ۸۰۵۰، والیسلن استراس

Wallisellenstrasse 48, 8050 Zürich, Switzerland

منبع: booking.com

چطور از فرودگاه زوریخ به مرکز شهر برویم؟
راهنمای سفر به زوریخ
جاذبه های زوریخ، بزرگترین شهر سوئیس
معرفی هتل ۵ ستاره ماریوت در زوریخ

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code