بلیط هواپیما

معرفی هتل همپشایر این پرینسگرچت آمستردام | ۳ ستاره

 هتل همپشایر این پرینسگرچت آمستردام | Hampshire Inn – Prinsengracht Airport

هتلی که ما امروز می خواهیم به شما معرفی کنیم، هتلی است که دارای ۳ ستاره است و در شهر عشاق، یعنی    آمستردام قرار گرفته است. هتل همپشایر این پرینسگرچت آمستردام (Hampshire Inn – Prinsengracht Airport) هتل مورد نظر ما است که همانطور که از اسمش نیز مشخص است، این هتل متعلق به مجموعه ی هتل های فرودگاه اسپیخول آمستردام هلند    است. از جمله ی مزیت های این هتل این است که خدمات شاتل رایگان فرودگاه را می توان در مقابل آن پیدا کرد. فاصله ی این هتل با ایستگاه مرکزی متروی    آمستردام تنها ۳۰۰ کیلومتر است. به طور مثال با ایستگاه تراموا تنها ۱۵ دقیقه و با ایستگاه قطار تنها ۲۰ دقیقه فاصله دارد. فاصله ی این هتل با موزه های معروف تنها ۲۰ دقیقه است. اگر به سایت های معتبری که درباره ی هتل ها نقد می نویسند همچون سایت بوکینگ مراجعه نمایید، خواهید دید که کسانی که در این هتل اقامت داشته اند، از خدمات این هتل ۳ ستاره راضی بود اند و در مجموع به این هتل امتیاز عالی مثل ۸٫۹ را داده اند. از امکانات این هتل که مخصوصا برای گردشگران خارجی مناسب است، این است که این هتل با این که نزدیک به مرکز شهر    آمستردام است و با این حال به نسبت در منطقه ای آرام نیز قرار گرفته است. اگر قصد دارید به زودی و یا در آینده به شهر    آمستردام سفر کنید، پیشنهاد می کنیم که در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله ی هتل همپشایر این پرینسگرچت آمستردام را تا دیدنی های    آمستردام معرفی و بررسی نماییم.

خدمات رفاهی هتل همپشایر این پرینسگرچت آمستردام

خدمات رفاهی هتل همپشایر این پرینسگرچت آمستردام

مطالب مرتبط:
خوشمزه ترین غذاهای خیابانی هلند
آشنایی با جملات پرکاربرد هلندی در سفر
موزه فضای باز هلند، موزه ای که شبیه پارک است

همانطور که در مقدمه گفتیم، این هتل در زمره ی هتل های فرودگاه اسپیخول شهر    آمستردام است و به واسطه ی این نزیکی، برای بسیار از مسافران مناسب است. در یک مرور و نگاه کلی، هتل همپشایر این پرینسگرچت آمستردام یک هتل ۳ ستاره است که دارای طراحی با فضایی مدرن، ساده و راحت است که حس صمیمت را به افرادی که در آن اقامت می کنند، هدیه می دهد.

هتل نظرات کسانی که در این هتل اقامت داشته اند را اگر در وب سایت های مرتبط و مختلف مطالعه نمایید خواهید دید که بیشتر کسانی که در این هتل ۳ ستاره اقامت داشته اند، این هتل را در زمره ی هتل های مناسب و با امکاناتی استاندارد و عالی دانسته اند.

هتل همپشایر این پرینسگرچت آمستردام نیز همانند همه ی هتل های بین المللی با خدمات مناسب، دارای میز پذیرش ۲۴ ساعته است و در هر زمان که مسافران به این هتل مراجعه نمایند، می توانند به آسانی با مسئول رزرویشن این هتل ارتباط برقرار کرده و بدون معطلی اتاقی که درخواست کرده بوده اند را دریافت نمایند.

هتل همپشایر این پرینسگرچت آمستردام | Hampshire Inn - Prinsengracht Airport

از این سو در خط های بالاتر گفتیم که این هتل مناسب گروه های کسب و کاری و تجاری است و این از آن سو است که این هتل امکانات مناسبی را برای مراجعان خود و مخصوصا گروه های کسب و کار به وجود آورده است که از آن ها می توانیم به این اشاره نماییم که در صورت نیاز از صرافی و شعبه ی بانکی و همچنین امکانات اداری مخصوص و اتاق کنفرانس این هتل نیز استفاده نمایند. پرسنل این هتل همگی به زبان های هلندی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می نمایند و مسافران هتل می توانند به این زبان ها با آنان ارتباط برقرار کنند.

در این هتل مسافرانی که حیوان خانگی دارند، نمی توانند آن را به همراه خود داشته باشند. از دیگر خدمات این هتل می توان به سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، سالن تلویزیون، روزنامه ی صبح، خدمات خشکشویی و حمل بار اشاره نمود.

در این هتل می توانید از سرویس خودپرداز استفاده نمایید و اگر کارت بانکی بین المللی که بانک های اروپایی آن را ساپورت کند را در اختیار داشته باشید، به راحتی از خدمات مالی و بانکی که این هتل استفاده نمایید. هتل با استفاده از هزینه ی اضافی، خدمات شاتل برای مسافرانش در نظرگرفته است و از این رو می توانید از این دست خدمات هتل را حتما در صورت نیاز استفاده نمایید.

لطفا توجه داشته باشید که در این هتل استعمال دخانیات در فضای عمومی و حتی اتاق ها ممنوع است. کلیه ی اتاق های این هتل ۳ ستاره دارای دستگاه تصفیه و تنظیم هوا هستند. در تمامی فضاهای عمومی و اتاق ها، مسافران و مراجعان امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان را دارند و تنها لازم است که رمز وای فای را از مسئول رزرویشن هتل بخواهید. برای پذیرش در این هتل می توانید از ساعت ۱۲ ظهر مراجعه نمایید و برای خروج هم می توانید تا ساعت ۱۲ قبل از ظهر اتاق را تحویل دهید.

معرفی هتل همپشایر این پرینسگرچت آمستردام | 3 ستاره

امکانات تفریحی هتل همپشایر این پرینسگرچت آمستردام

در این هتل ۳ ستاره می توانید از گزینه های تفریحی مختلفی که هتل در اختیار مراجعین و مسافرین خود می گذارد، استفاده نمایید. با این که این اتاق دارای امکانات خاصی برای تفریح مسافران خود نیست اما شما می توانید از نوشیدنی ها و صبحانه های مفصل این هتل حتما نوش جان نمایید و در ضمن می توانید صبحانه ی خود را در اتاقتان سفارش دهید و میل نمایید.

صبحانه از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۱۰ قبل از ظهر ارائه می شود. اگر با فرزندانتان در این هتل مستقر می شوید دانستن این نکته که این هتل دارای بوفه ی مخصوص کودکان است. البته استفاده از این بوفه با پرداخت هزینه ای اضافی است که ولی به هر حال برای شما و فرزندتان می تواند مفید باشد. در ضمن اگر حوصله تان سر رفته و می خواهید تا برنامه های تلویزیونی ببینید نیز می توانید به اتاق تلویزیون هتل بروید. همچنین می توانید از هتل دوچرخه اجاره کنید و به گشت و گذار در    آمستردام و مسیرهای مخصوص دوچرخه سواری این هتل بروید.

امکانات اتاق های هتل

امکانات اتاق های هتل

اتاق ها و سوئیت های هتل همپشایر این پرینسگرچت آمستردام دارای طراحی زیبا، ساده، رنگی، راحت و تهویه ی مطبوع هوا هستند و به راحتی تمام طراحی شده اند. هر کدام از اتاق های ین هتل دارای تلویزیون های مدرن و ماهواره ای هستند. دستگاه تصفیه و تنظیم هوای این اتاق ها همگی به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز و در کل امکاناتی مناسب دیگر؛ از جمله امکانات اتاق های این هتل می باشد. برای رزرو هتل در آمستردام به این صفحه بروید.

اتاق های هتل

  • اتاق های دابل (Double Room): مساحت این اتاق ها ۱۹ متر است و دارای ۳ تخت ۱ نفره است و تا ۳ نفر گنجایش دارد.
  • سوئیت های جونیور (Junior): مساحت این اتاق ها ۲۷ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره و یک مبل تختخواب شو است و برای حداکثر ۳ نفر مناسب است.
  • اتاق های استاندارد تریپل (Standard Triple Room): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره و ۱ تخت ۱ نفره است. در این اتاق ها هم اینترنت بی سیم و هم سیمی و لوکال در صورتی که بخواهید برای شما ارائه می شود.
  • اتاق های دلاکس دابل (Deluxe Double Room): مساحت این اتاق ها ۱۸ متر است و دارای ۲ تخت ۲ نفره است و برای ۴ نفر مناسب است.
  • اتاق های توئین (Twin Room): مساحت این اتاق ها برابر است با ۱۸ متر و دارای ۱ تخت ۱ نفره است.
  • اتاق های توئین (Twin Room): مساحت این اتاق ها برابر است با ۱۹ متر و دارای ۲ تخت ۱ نفره است.
اتاق های هتل

فاصله ی هتل همپشایر این پرینسگرچت آمستردام تا جاذبه های آمستردام

موزه ملی ریجکس: این موزه ۱۳٫۷ کیلومتر دورتر بوده که ۳۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

موزه آنه فرانک: این موزه ۱۳٫۹ کیلومتر دورتر بوده که ۳۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

موزه ونگوگ: این موزه ۱۱٫۵ کیلومتر دورتر بوده که ۲۷ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

کلیسای غربی: این کلیسای معروف ۱۱٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۳۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

خانه موزه رامبراند: این خانه ۱۵٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۲۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

کاخ سلطنتی: این کاخ ۱۱٫۴ کیلومتر دورتر بوده که ۲۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

بِخاین هوف: این منطقه ۱۴٫۲ کیلومتر دورتر بوده که ۲۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

کلیسای قدیمی: این کلیسا ۱۴٫۱ کیلومتر دورتر بوده که ۳۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

بندر آمستردام: این بندر ۱۵٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۳۷ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

کلیسای جدید: این کلیسا ۱۵٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۳۷ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

خیابان کالفِر و بازار ارزان ‌قیمت: این خیابان ۱۵٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۳۷ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

باغ‌ های گیاه‌ شناسی و باغ‌ وحش: این باغ ۱۵٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۳۷ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

معرفی هتل همپشایر این پرینسگرچت آمستردام

 موقعیت هتل همپشایر این پرینسگرچت آمستردام

می توانید موقعیت مکانی هتل همپشایر این پرینسگرچت آمستردام را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

امکانات تفریحی هتل همپشایر این پرینسگرچت آمستردام

آدرس هتل:

Prinsengracht 1015, 1017 KN Amsterdam

منبع:booking.com

معرفی هتل بلفورت آمستردام | ۳ ستاره
معرفی هتل بلفورت آمستردام | ۳ ستاره
گشتی در ۱۳ جاذبه دیدنی در آمستردام هلند
گشتی در ۱۳ جاذبه دیدنی در آمستردام هلند
معرفی هتل کیتادل آمستردام | ۳ ستاره
معرفی هتل کیتادل آمستردام | ۳ ستاره
معرفی هتل ۴ ستاره ان اچ سنتر آمستردام | Hotel NH Amsterdam Centre
معرفی هتل ۴ ستاره ان اچ سنتر آمستردام | Hotel NH Amsterdam Centre