معرفی هتل ویندزور بارا ریو | ۵ ستاره

هتل ویندزور بارا ریو | Windsor Barra Rio Hotel

این هتل که در سال ۲۰۰۵ ساخته شده است، دارای ۵ ستاره شیک مجلل، دارای دسترسی به یکی از معروف ترین سواحل ریو است و شامل یک استخر روباز پانورامیک با کافه، سالن بدنسازی مدرن و حمام گرم و رستوران با کیفیت خوب است و با ۲ دقیقه پیاده روی از ساحل در دسترس است. مهمانان این هتل می توانند از مرکز خرید بارا بازدید کنند که فقط در ۴ کیلومتری هتل واقع شده است. آنها همچنین می توانند مسیر پیاده روی طبیعت را در پارک ملی در ۴ کیلومتری هتل تجربه کنند و لذت ببرند. ساحل امپانما معروف ۱۵ کیلومتر و کاپاکابانا در ۱۶ کیلومتری هتل ویندزور بارا ریو Windsor Barra Rio Hotel است. پارک المپیک ۱۴٫۱ کیلومتر و ساحل پنتال ۱۶٫۶ کیلومتر از هتل فاصله دارد. فرودگاه سانتوس دومونت ۲۷٫۵ کیلومتر است، در حالی که فرودگاه بین المللی گلائو در فاصله ۳۷٫۲ کیلومتر قرار دارد. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران است که علاقه مند به غروب خورشید، غذا و سواحل شنی هستند. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل ویندزور بارا ریو را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل ویندزور بارا ریو

خدمات رفاهی هتل ویندزور بارا ریو

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به ریودوژانیرو در برزیل
مجسمه ای که ناجی شهر ریودوژانیرو است!
ترکیب اقیانوس و زندگی مدرنیته در ریودوژانیرو + ویدئو

این هتل دارای ۳۳۸ اتاق در ۱۷ طبقه می باشد و خدمات رفاهی آن شامل امکانات برگزاری رویدادها و جلسات شامل ۶۰ اتاق کنفرانس و مرکز تجاری ۲۴ ساعته و پارکینگ مجهز با هزینه اضافی می باشد. علاوه بر این، پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. صبحانه رایگان، خدمات تبدیل ارز، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و کپی، سرویس حمل و نقل فرودگاه، قهوه و چای در مناطق مشترک و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های پرتغالی و انگلیسی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل ویندزور بارا در ریو

امکانات تفریحی هتل ویندزور بارا ریو

استخر در فضای باز (تمام سال)، سولاریوم، مرکز تناسب اندام و سونا تنها بخشی از امکانات تفریحی این هتل به شمار می رود. همچنین دارای یک کافه می باشد که مهمانان این هتل می توانند از محیط دلنشین این کافه استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند.

 

رستورن هتل

صبحانه رایگان کامل هر روز صبح از ساعت ۶ تا ۱۰:۳۰ سرو می گردد.
رستوران آنسایت ونو Onsite venue: این رستوران صبحانه، ناهار و شام ارائه می دهد.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 5 ستاره ویندزور بارا ریو

امکانات اتاق های هتل

در همه اتاق های این هتل ۵ ستاره امکاناتی از جمله اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین مجهز دیوار های ضد صدا، ملافه های ضد آلرژی، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز کار در اتاق ها دیده می شود و دارای دسترسی تماس های تلفنی رایگان محلی می باشد. وسایل آشپزخانه در دسترس شماست، سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل ریو موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش بخواهید، در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل ویندزور بارا

انواع اتاق های هتل

 • اتاق فامیلی اکسکیوتیو سوپریور: این اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، دو تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق دبل اکسکیوتیو سوپریور: این اتاق ها ۳۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق دبل تویین سوپریور: این اتاق ها ۳۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق دبل سوپریور: این اتاق ها ۲۸ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین سوپریور: این اتاق ها ۲۸ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره یا سه تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
هتل 5 ستاره ویندزور بارا
 • اتاق دولوکس: این اتاق ها ۳۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره یا یک تخت دو نفره به همراه یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت جونیور: این سوییت ها ۳۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت اکسکیوتیو: این سوییت ها ۴۱ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت مستر: این سوییت ها ۵۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت پرزیدنتال: این سوییت ها ۱۸۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
هتل 5 ستاره ویندزور بارا در ریو

فاصله هتل ویندزور بارا ریو با جاذبه های مختلف

 • ساحل پست ۲، کوپاکابانا: ۱۶ کیلومتر فاصله دارد. برای اینکه به این ساحل بروید کافی است، ۲۳ دقیقه با تاکسی این مسیر را طی کنید.
 • مرکز خرید ریو سول: ۱۷ کیلومتر از شما دورتر است که با اتوبوس ۵۸ دقیقه و تاکسی ۲۶ دقیقه ای شما را به این مرکز خرید می رساند.
 • کوه شوگرلوف (کله قندی)تا این جاذبه ۱۹ کیلومتر فاصله دارید که تاکسی شما را تا ۳۶ دقیقه بعد می رساند.
 • ساحل پست ۷، آرپوادور: ۶ یلومتر فاصله این ساحل تا شماست. تاکسی ۲۶ دقیقه ای، اتوبوس ۴۰ ساعته، مترو ۳۹ دقیقه ای خواهید رسید.
 • ساحل پست ۸، ایپانمااین ساحل از شما ۱ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۳۷ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۲۵ دقیقه زمان خواهد برد.
 • ساحل پست ۹، ایپانمااین ساحل از شما ۴ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۳۳ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۲۲ دقیقه زمان خواهد برد.
 • ساحل پست ۱۰، ایپانمااین ساحل از شما ۱ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۲۹ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۲۰ دقیقه زمان خواهد برد.
هتل ویندزور بارا ریو
 • ساحل پست ۱۱، لبلوناین ساحل از شما ۹ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۲۵ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۲۲ دقیقه زمان خواهد برد.
 • ساحل پست ۱۲، لبلوناین ساحل از شما ۲ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۳۶ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۱۷ دقیقه زمان خواهد برد.
 • موزه هنرهای معاصر نیترویهتل شما تقریبا ۲۲ کیلومتر از این موزه دورتر است. از آن جایی که راه خشکی به این موزه نیست، اگر ترکیب اتوبوس و اتوبوس دریایی را انتخاب کنید ۲ ساعت در راه هستید. تاکسی از روی پل شما را می برد و برای این وسیله نقلیه باید ۴۸ دقیقه زمان بگذارید.
 • فرودگاه سانتوس دومونتتا این فرودگاه ۳ کیلومتر فاصله دارید. اگر با تاکسی از هتل به این فرودگاه بروید ۳۶ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه گلائواین فرودگاه ۴ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی حدودا ۳۵ دقیقه ای خواهید رسید.
هتل ویندزور بارا در ریو

موقعیت هتل ویندزور بارا ریو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

برزیل، ۲۲۶۲۰-۱۷۲، ریو دو ژانیرو، بارا دا تیجوکا- ۲۶۳۰، خیابان لوسیو کاستا

Av. Lúcio Costa, 2630 – Barra da Tijuca, Rio de Janeiro – RJ, 22620-172, Brazil

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد