معرفی هتل پرایماورا تفلیس | ۴ ستاره

هتل پرایماورا تفلیس | Tbilisi Primavera Hotel

این هتل در مرکز شهر تفلیس واقع شده و تنها ۱۰ دقیقه پیاده از ایستگاه متروی روستاولی فاصله دارد. رستوران این هتل در طبقه پنجم واقع شده و دارای یک کافه و غذاهای اروپایی است، علاوه بر این، صبحانه در هر روز صبح ارائه می شود. دانشگاه ایالتی تفلیس با ۱۰ دقیقه پیاده روی از هتل در دسترس است. ایستگاه قطار تفلیس در ۶ کیلومتری هتل پرایماورا تفلیس Tbilisi Primavera Hotel واقع شده است، فرودگاه تفلیس در فاصله ۱۵ کیلومتری هتل قرار گرفته و اتوبوس های فرودگاه در دسترس مهمانان نیز می باشد. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافرانی است که علاقه مند به مواد غذایی، طبیعت و گشت و گذار در شهر است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا به شما هتل پرایماورا تفلیس را با تمام ویژگی های رفاهی، تفریحی و فاصله آن با جاذبه های مختلفی که دارد را معرفی کنیم.

هتل پرایماورا تفلیس

خدمات رفاهی هتل پرایماورا تفلیس

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به تفلیس
بهترین رستوران های ارزان اما باکیفیت در تفلیس گرجستان
بازدید از جاذبه های تفلیس در ۲۴ ساعت!

این هتل دارای امکاناتی از قبیل خدمات برگزاری جلسات و مهمانی با دارا بودن سالن جلسات و خدمات تور و بلیط و تبدیل ارز را به مهمانان خود ارائه می دهد. ارائه صبحانه بدون هزینه اضافه، استفاده از پارکینگ به صورت رایگان اما محدود و ارائه خدمات نگهبانی نیز از دیگر خدمات این هتل به شمار می رود. همچنین سایر امکانات و خدمات شامل امکان استفاده از دستگاه فکس و فتوکپی با هزینه اضافه و خدمات ۲۴ ساعته میز پذیرش است که امور چک این و چک اوت شما را سریعا انجام می دهند. کارکنان مهربان این هتل که به زبان های ایتالیایی، گرجستانی، ترکی، روسی و انگلیسی صحبت می کنند، آماده خدمت هستند. امکان ورود حیوانات خانگی میسر نمی باشد. در صورتی که نیاز به خدمات خشکشویی داشتید اطلاع داشته باشید که این هتل دارای خدمات خشکشویی هم با هزینه اضافه می باشد. صندوق امانات و انبار چمدان هم در این هتل در دسترس است و علاوه بر این، مجهز به دستگاه خودپرداز بانک می باشد و خدمات حمل و نقل به فرودگاه با هزینه اضافه در دسترس است و مجهز به آسانسور و بالابر و  همچنین مرکز تجاری نیز می باشد. ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر تا ۱۲ شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا قبل ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید.

هتل 4 ستاره پرایماورا

امکانات تفریحی هتل پرایماورا تفلیس

خدمات تفریحی این هتل شامل استخر داخل سالن (فصلی)، مرکز تناسب اندام، باشگاه سلامت و خدمات زیبایی نیز می باشد. همچنین دارای یک کافه است که انواع نوشیدنی ها را ارائه می دهد و مهمانانش می توانند از با درخواست نوشیدنی دلخواه خود از کافه و استفاده از فضای دلنشین این کافه لذت ببرند. همچنین یک رستوران در بخشی از هتل واقع شده است و مهمانان هتل می توانند از صبحانه بوفه ای که در هر روز ارائه می گردد استفاده کنند. سرویس اتاق نیز در ساعات محدود ارائه می گردد.

هتل پرایماورا در تفلیس

امکانات اتاق های هتل پرایماورا تفلیس

هتل دارای ۲۹ اتاق در ۸ طبقه می باشد و همه اتاق هایش مجهز به دیوارهای ضد صدا، تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، سرویس خواب با کیفیت، اتو و میز اتو در صورت درخواست، میز مطالعه، ارائه خدمات اتاق در ساعات محدود، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد. مهمانان در این اتاق ها حق کشیدن سیگار ندارند. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل تفلیس موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 4 ستاره پرایماورا در تفلیس

انواع اتاق های هتل پرایماورا تفلیس

 • اتاق دبل استاندارد: این اتاق ها ۲۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • سوییت جونیور: این سوییت ها ۳۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • سوییت جونیور تریپل: این سوییت ها با امکان اقامت ۳ نفر، ۳۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
 • سوییت: این سوییت ها ۵۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان و سایر امکانات معرفی شده در بخش امکانات اتاق ها نیز می باشند.
هتل 4 ستاره پرایماورا تفلیس

فاصله هتل با جاذبه های مختلف شهر تفلیس

 • کاخ ورزشی تفلیساین ورزشگاه از شما ۵ کیلومتر دورتر است که تنها کافیست ۵ دقیقه تا آنجا رانندگی کنید.
 • ایستگاه متروی مدیکال یونیورسیتی:برای رسیدن به این ایستگاه ۳ کیلومتر باید رانندگی کنید که ۹ دقیقه طول می کشد.
 • پل کویین تامارتا این پل ۱ کیلومتر راه دارید که توسط تاکسی ۶ دقیقه ای می رسید. اتوبوس این مسیر را ۹ دقیقه ای طی می کند.
 • میدان قهرمان هاتا این میدان باید ۵۰۰ متر را طی کنید که پیاده ۱۰ دقیقه طول می کشد، اتوبوس ۸ دقیقه و تاکسی ۲ دقیقه ای شما را می رساند.
 • باغ وحش تفلیس: ۱ کیلومتر از شما دورتر است که تاکسی ۵ دقیقه ای شما را می رساند. اگر پیاده بروید بعد از ۱۸ دقیقه خواهید رسید. اتوبوس هم ۱۰ دقیقه زمان می خواهد.
 • سالن کنسرت تفلیس:برای رسیدن به این تالار، ۳۰۰ متر را باید طی کنید. پیاده روی تا اینجا ۴ دقیقه، با تاکسی ۲ دقیقه و با اتوبوس ۴ دقیقه طول می کشد.
 • آکادمی ملی علوم گرجستان۱ کیلومتر فاصله این ساحل تا شماست. توسط تاکسی ۳ دقیقه ای، با اتوبوس ۶ دقیقه ای و پیاده ۱۳ دقیقه ای خواهید رسید.
 • تالار اپرای تفلیس:تا این جاذبه ۵ کیلومتر فاصله دارید که اتوبوس شما را ۱۰ دقیقه بعد می رساند. تاکسی تا اینجا ۳ دقیقه زمان می خواهد. پیاده هم ۲۰ دقیقه ای می رسید.
 • تئاتر روستاولیاین سینما از شما ۷ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آنجا با اتوبوس، ۱۸ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. اگر با تاکسی بروید ۵ دقیقه ای می رسید. پیاده روی تا آنجا حدودا ۲۵ دقیقه زمان خواهد برد.
 • دریاچه ترتل (لاکپشت):هتل شما تقریبا ۳ کیلومتر از این دریاچه دورتر است. توسط تاکسی ۱۳ دقیقه ای می رسید. اتوبوس هم تا اینجا ۴۰ ساعت زمان می خواهد.
 • واکه پارکاین پارک هم با شما ۷ کیلومتر فاصله دارد که اگر با تاکسی بروید ۶ دقیقه و اگر اتوبوس را انتخاب کنید، حدودا ۱۱ دقیقه، رسیدن به آنجا زمان خواهد برد.
 • میدان آزادیمسیر ۴ کیلومتری این کوه را توسط تاکسی ۵ دقیقه ای طی خواهید کرد. اگر اتوبوس و قطار شهری را انتخاب کنید بعد از ۱۵ دقیقه می رسید.
 • کاخ ریاست جمهوریتا این کاخ ۳ کیلومتر فاصله دارید که با اتوبوس بعد از ۲۵ دقیقه و با مترو بعد از ۳۰ دقیقه خواهید رسید. تاکسی هم گزینه سریع تری است که تقریبا ۸ دقیقه طول می کشد.
 • کلیسای جامع سامبا۲ متر از شما دورتر است که تاکسی ۵ دقیقه ای شما را می رساند. اگر با اتوبوس بروید بعد از ۱۰ دقیقه خواهید رسید.
 • قلعه ناریکالابرای رسیدن به این قلعه، ۳ کیلومتر را باید طی کنید. با تاکسی ۱۲ دقیقه و با اتوبوس ۲۹ دقیقه طول می کشد.
 • کلیسای متخیاین کلیسا هم ۳ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۸ دقیقه ای خواهید رسید. توسط اتوبوس بعد از ۲۱ دقیقه به این کلیسا می رسید.
 • فرودگاه بین المللی تفلیستا این فرودگاه ۷ کیلومتر فاصله دارید. با تاکسی حدودا ۲۷ دقیقه خواهید رسید. با اتوبوس بعد از ۶۷ دقیقه به این فرودگاه می رسید.
جاذبه های گردشگری تفلیس

موقعیت هتل پرایماورا تفلیس

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

گرجستان، تفلیس ۰۱۷۹، خیابان کوچیشویلی ۸

۸ Kuchishvili St, T’bilisi 0179, Georgia

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code