بلیط هواپیما

معرفی هتل پستانا سائوپائولو | ۴ ستاره

هتل پستانا سائوپائولو | Pestana Sao Paulo Hotel

این هتل ۴ ستاره که دارای ۱۹۸ اتاق در ۱۴ طبقه می باشد، چند قدمی تا خیابان پائولیستا فاصله دارد و نزدیک به منطقه کسب و کار Jardins  می باشد. همچنین به شبکه حمل و نقل عمومی بسیار نزدیک است به گونه ای که کمتر از ۵۰۰ متر با ایستگاه متروی Brigadeiro فاصله دارد. بسیاری از مکان های فرهنگی در یک کیلومتری هتل پستانا سائوپائولو Pestana Sao Paulo Hotel قرار دارند. فرودگاه سائوپائولو ۹ کیلومتر از هتل دور است، در حالی که فرودگاه بین المللی گوارالوس در ۳۰ کیلومتری هتل واقع شده است. در ادامه همراه الی گشت ویژگی های این هتل را نظیر خصوصیات رفاهی، تفریحی، اتاق ها و فاصله آن با جاذبه های مختلف شهر سائوپائولو بیان می کنیم.

هتل پستانا سائوپائولو

خدمات رفاهی هتل پستانا سائوپائولو

مطالب مرتبط :
راهنمای سفر به سائو پائولو در برزیل
۸ کلیشه اشتباه که برزیلی ها از آن متنفرند!
جاذبه های گردشگری برزیل، شهر سائوپائولو

خدمات رفاهی این هتل شامل خدمات متنوعی از قبیل امکانات برگزاری جلسات و کنفرانس ها با فضایی به مساحت ۲۷۲ متر مربع و همچنین ۱۰ اتاق جلسه می باشد. ایستگاه کامپیوتر برای استفاده از خدمات آنلاین و وای فای رایگان در تمام بخش های هتل به همراه تلویزیون و قهوه و چای در مناطق عمومی و روزنامه رایگان در لابی را برای شما فراهم کرده است. از دیگر خدماتی که هتل ارائه می دهد خدمات خشکشویی و اتوشویی است که البته برایتان هزینه جداگانه ای خواهد داشت. همچنین می توانید زمانی که در این هتل اقامت دارید از مرکز تجاری آن و همچنین امکاناتی نظیر دستگاه فکس و فتوکپی استفاده کنید. ترانسفر فرودگاه و اطراف شهر برای شما با مبلغ جداگانه موجود است. پذیرش هتل نیز در تمام طول روز خدمات ارائه می دهد و در بخش انبار آن، می توانید چمدان هایتان را در مواقع ضروری به امانت بگذارید. کارکنان این هتل به زبا ن های پرتغالی، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند. شما می توانید از ساعت ۱۲:۰۰ تا ۲۴:۰۰ وارد هتل شوید و در نظز داشته باشید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ نیز می بایست اتاق خود را تحویل دهید.

هتل 4 ستاره پستانا سائوپائولو

امکانات تفریحی هتل پستانا سائوپائولو

آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی) و مرکز تناسب اندام از جمله امکانات تفریحی هتل می باشد. همچنین در کافه این هتل می توانید نوشیدنی مورد علاقه خود را سفارش دهید و از فضای آرامش بخش کافه لذت ببرید.

 

رستوران هتل

رستوران کایس دا ریبریاCais da Ribeira: این رستوران صبحانه، ناهار و شام ارائه می دهد. مهمانان می توانند از نوشیدنی در کافه لذت ببرند.
سرویس اتاق در محدوده زمانی مشخص انجام می پذیرد.

پستانا در سائوپائولو

امکانات اتاق های هتل

امکانات اتاق های این هتل شامل تلویزیون صفحه تخت که کانال های جهانی را پوشش می دهد، می باشد، مجهز به تهویه هوا هستند و روزانه خدمات نظافت ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق های هتل دارای وسایل بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … به همراه سشوار هستند. از سایر امکانات اتاق ها می توان به دسترسی به اینترنت وای فای رایگان اشاره کرد، دارای تلفن، اتو ومیز اتو در صورت درخواست و میز مطالعه می باشد. در صورتی که نیاز به مورد دیگری داشتید می توانید به میز پذیرش مراجعه کنید، برای دریافت تخت اضافی می توانید آن را با پرداخت هزینه از میز پذیرش درخواست کنید. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از آن، می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

هتل 4 ستاره پستانا

انواع اتاق های هتل

 • اتاق تویین استاندارد: ۲۸ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق تویین سوپریور: ۲۸ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای چشم انداز شهر و حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق دبل سوپریور: ۲۸ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر می باشد.
 • اتاق دبل پریمیوم: ۳۵ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر می باشد.
 • اتاق تویین پریمیوم: ۳۵ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر می باشد.
هتل پستانا در سائوپائولو

فاصله هتل با جاذبه های سائوپائولو

 • مرکز خرید سنتر ۳: این جاذبه نیز به شما نزدیک است و ۷ کیلومتری هتل می باشد. پیاده روی ۲۶ دقیقه با مترو ۱۵ دقیقه و اگر با تاکسی بروید، ۱۱ دقیقه در راه خواهید بود.
 • مرکز خرید کنخونتو ناسیونالبا شما ۹ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی این مسیر راه ۸ دقیقه ای می رود. مترو را اگر سوار شوید، ۱۳ دقیقه ای به این مرکز خرید می رسید و البته پیاده روی نیز گزینه خوبی است که ۲۶ دقیقه طول می کشد.
 • مرکز فرهنگی سائوپائولو CCSP: با هتل تقریبا ۳ کیلومتر فاصله دارد. یک تاکسی سواری ۱۲ دقیقه ای و یا پیاده روی ۲۳ دقیقه ای باید برای رسیدن به آنجا زمان بگذارید.
 • کلیسای جامع سائوپائولو۳ کیلومتر دور تر از هتل می باشد که هم تاکسی می تواند طی ۱۷ دقیقه شما را ببرد و هم مترو و اتوبوس موجود است که بسته به خطی که انتخاب می کنید، بین ۲۴ تا ۳۴ دقیقه طول خواهد کشید.
 • موزه هنری سائوپائولوفاصله ای حدود ۷ کیلومتر برای رسیدن به این جاذبه باید طی کنید که با مترو ۱۲ دقیقه و با تاکسی ۱۳ دقیقه طول می کشد.
 • فرودگاه سائوپائولو-کُنگونهاس۱ کیلومتر با شما فاصله دارد. توسط تاکسی می توانید حدود ۲۲ دقیقه بعد به فرودگاه برسید و اگر از اتوبوس استفاده کنید، ۳۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه بین المللی گوارالوس۹ کیلومتر از شما دورتر است که توسط تاکسی یک ساعت و ۱۷ دقیقه به آن خواهید رسید.
هتل پستانا

موقعیت هتل پستانا سائوپائولو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

برزیل، ۰۴۰۰۷-۰۰۰، سائو پائولو اس پی، جاردیم پائولیستا – ۷۷

۷۷ – Jardim Paulista, São Paulo – SP, 04007-000, Brazil

منبعbooking.com

جاذبه های حیرت انگیز برزیل، کدامها هستند؟
جاذبه های حیرت انگیز برزیل، کدامها هستند؟
چطور همه چیز را زیبا ببینیم + ویدیو
چطور همه چیز را زیبا ببینیم + ویدیو
جاذبه های گردشگری برتر شهر سالوادور در برزیل
جاذبه های گردشگری برتر شهر سالوادور در برزیل
معرفی هتل اکسلسیور سائوپائولو | ۴ ستاره
معرفی هتل اکسلسیور سائوپائولو | ۴ ستاره