معرفی هتل ۴ ستاره پولمن در بروکسل

هتل پولمن بروکسل | Hotel Pullman Brussels Centre Midi

هتلی ۴ ستاره در میدان ویکتور هورتا مستقر در گاردو میدی است و هتل پولمن بروکسل Hotel Pullman Brussels Centre Midi نام دارد. این هتل در محله آندرلچت می باشد که یکی از محبوب ترین مکان ها برای اقامت در شهر بروکسل است. در متن زیر با مجله الی گشت همراه باشید تا خدمات و امکانات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله هتل پولمن بروکسل به یاد ماندنی را تا دیدنی های بروکسل به تفصیل شرح دهیم.

هتل پولمن بروکسل Hotel Pullman Brussels Centre Midi

خدمات رفاهی هتل پولمن بروکسل

مطالب مرتبط:
آنچه باید از تاریخ بلژیک بدانیم
سازه اتومیم، بلژیکی ترین شاهکار معماری بلژیک

این هتل ۴ ستاره برای شما مهمانانی که به خاطر کار و تجارت به بروکسل سفر می کنید، مرکز کنفرانس و ۱۱ اتاق ملاقات تدارک دیده است که می توانید از خدمات فکس و فتوکپی با مبلغی مجزا بهره مند شوید. در بعضی از فضاهای عمومی می توان اینترنت وای فای رایگان را یافت و اتاق ها ترکیبی از اینترنت وای فای یا کابلیدارند. تمام خدمات شستشوی لباس نیاز به پرداخت جداگانه داشته و ورود حیوانات به هتل ممنوع می باشد. برای تحویل گرفتن یا تحویل دادن اتاق ها به هیچ عنوان معطل و اذیت نخواهید شد. میز پذیرش شبانه روزی، امکاناتی از قبیل خدمات نگهبانی، دستگاه ای تی ام، تبدیل ارز و تحویل خصوصی اتاق ها را برای راحتی بیشتر شما فراهم می کند.

هتل پولمن بروکسل- لابی

پارکینگی عمومی در کنار هتل قرار دارد که نیاز به رزرو نداشته و هزینه آن روزانه محاسبه می شود. از اجناس مغازه کوچک و یا فروشگاه سوغاتی هتل دیدن کنید و آرایشگاه هتل به روی شما باز می باشد. فضایی برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است و همه دیوار ها ضد صدا است. متأسفانه خبری از ترانسفر فرودگاهی نیست اما اصلا نگران نباشید چرا که این هتل تا فرودگاه فاصله چندانی ندارد و حتی با اتوبوس نیز می توانید خود را به هتل برسانید.

پذیرش هتل پولمن بروکسل تنها در ساعات مشخصی انجام گرفته از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان هتل به ۸ زبان عربی، انگلیسی، هلندی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی و ترکی صحبت می کنند. از دیگر خدمات این هتل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آسانسور
 • خدمات بلیط و گشت های درون شهری
 • انبار چمدان
 • روزنامه رایگان در لابی
 • مرکز تجاری
 • صبحانه با پرداخت مجزا
Pullman Brussels Midi- eligasht.com فضای نشیمن هتل

امکانات تفریحی هتل

مرکز تناسب اندام هتل و سونا، مکان های ایده آلی برای استراحت و تفریح ​​پس از یک روز شلوغ است. کتابخانه هتل نیز محیط آرام و مطبوعی برای مطالعه یا استراحت های نیم روزی است.

رستوران هتل

بوفه صبحانه هر صبح سرو می شود و رستوران ویکتور Victor Restaurant در داخل هتل، یک تور و جاذبه آشپزی از غذاهای اروپایی است که با غذاهای سنتی بلژیک ترکیب شده و طعم های جدیدی را ارائه می دهد. مهمان می تواند تنقلات و نوشیدنی ها را در سالن ویکتور Victor Lounge هتل سفارش دهند.

هتل پولمن بروکسل- رستوران

امکانات اتاق های هتل پولمن بروکسل

این هتل ۴ ستاره ۲۳۷ اتاق داشته که اکثراً نمایی رو به شهر دارند. در تمام اتاق ها، یخچال، تلفن، تخت اضافه، تلویزیون صفحه تخت با شبکه های داخلی، گاو صندوق دیجیتالی و حمام خصوصی تعبیه شده است. دیگر وسایلی که درون اتاق دیده می شوند شامل روزنامه، اینترنت وای فای و سیمی رایگان، دستگاه پخش MP3، تهویه مطبوع، چای و قهوه ساز، بطری آب معدنی رایگان، امکانات اتوکشی و میز مطالعه می باشد. یخچالی کوچک درون اتاق است که تمام نوشیدنی و خوراکی های درون آن رایگان می باشد.

نظافت اتاق ها روزانه انجام می شود و دوش یا وان، سشوار و وسایل آرایشی -بهداشتی رایگان در حمام ها موجود است. برای رزرو اتاق در هتل پولمن بروکسل یا دیدن عکس های بیشتر، به قسمت رزرو هتل بروکسل در سایت الی گشت مراجعه کنید.

امکانات اتاق های هتل پولمن بروکسل

انواع اتاق های هتل پولمن بروکسل

 • دولوکس با تخت کینگ: ۳۲ مترمربع مساحت، یک تخت دو نفره کینگ با نمایی از شهر دارد.
 • سوپریر با تخت کینگ: ۲۶ مترمربع مساحت و یک تخت دو نفره کینگ و نمایی رو به شهر دارد.
 • کلاسیک با تخت کینگ: متراژ هتل، ۲۳ مترمربع بوده و برای افراد غیر سیگاری است. در این اتاق، یک تخت دو نفره کینگ قرار داده شده است.
 • سوپریر با تخت کینگ: مساحت اتاق، ۳۰ مترمربع بوده و نمایی رو به شهر دارد. در این اتاق، دو تخت یک نفره قرار داده شده است.
 • دوقلو کلاسیک: مساحت آن، ۲۳ مترمربع است و دو تخت یک نفره دارد. این اتاق برای افراد غیر سیگاری است.
 • متراژ اتاق دابل سینگل ۲۰ متر مربع می باشد و یا دو تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره دارد.
انواع اتاق های هتل پولمن بروکسل

فاصله تا جاذبه های معروف شهر بروکسل

ایستگاه متروی گاردو میدی ۱۰۰ متر تا هتل فاصله داشته که با ۳ دقیقه پیاده روی به آن خواهید رسید. سپس به هر نقطه از شهر که بخواهید به راحتی می توانید دسترسی داشته باشید.

 • موزه گوئز بروکسل: ۵۰۰ متر است که با ۶ دقیقه پیاده روی به آن خواهید رسید. تاکسی ۴ دقیقه ای شما را به این محل می رساند.
 • مترو کلمنچیو: ۵۰۰ متر فاصله بوده که با ۶ دقیقه پیاده روی یا ۴ دقیقه رانندگی به این محل می رسید.
 • موزه ملی مقاومت بروکسل: تا هتل، ۵۰۰ متر فاصله دارد و با ۶ دقیقه پیاده روی یا ۴ دقیقه رانندگی به این محل می رسید.
 • ایستگاه پورتو دمو هال و موزه آن: تا هتل، ۷۰۰ متر فاصله داشته که با ۱۰ دقیقه پیاده روی یا ۵ دقیقه رانندگی نیز به این موزه می رسید. مترو ۶ دقیقه ای شما را به این محل می رساند.
 • موزه کلیسای ارتدوکس: ۸۰۰ متر دورتر است. با ۲۵ دقیقه پیاده روی یا ۱۴ دقیقه رانندگی نیز به این موزه می رسید. اتوبوس ۱۱ دقیقه ای شما را به این محل می رساند.
Pullman Brussels Midi- eligasht.com نمای هتل
 • کاخ اگمونت: ۱٫۵ متر تا شما فاصله دارد. می توانید تا ایستگاه گار دو میدی پیاده رفته و سپس سوار متروی خط ۲ یا ۶ شوید، که در اینصورت ۱۲ دقیقه ای به کاخ می رسید. با ۲۵ دقیقه پیاده روی یا ۹ دقیقه رانندگی به این کاخ خواهید رسید.
 • سالن شهر بروکسل، کاخ گرند و خانه پادشاه: ۱٫۶ کیلومتر تا مکان شما، فاصله دارند. با ۱۲ دقیقه رانندگی یا ۲۵ دقیقه پیاده روی به این بناهای تاریخی خواهید رسید. در کل دو خط متروی ۳ یا ۴ شما را از این هتل در مدت ۱۱ دقیقه به مرکز شهر و جایی که این بناهای زیبا قرار گرفته اند، می رساند.
 • موزه ماگریت: فاصله تا هتل، ۱٫۷ کیلومتر است که با تاکسی ۱۱ دقیقه و با اتوبوس، ۱۶ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده تنها نیم ساعت راه خواهید داشت.
 • ایستگاه مرکزی بروکسل: ۱٫۸ کیلومتر است. با ۱۳ دقیقه رانندگی یا ۲۵ دقیقه پیاده روی به این ایستگاه می رسید.
Pullman Brussels Midi- eligasht.com نمای شهر بروکسل
 • موزه فیلم: تا هتل، ۱٫۹ کیلومتر است که با ۹ دقیقه رانندگی به این موزه می رسید. نیم ساعت پیاده روی به این محل می رسید. اگر اتوبوس شوید، شما را در مدت ۱۰ دقیقه به این موزه می رساند.
 • موزه هورتا و موزه هنرهای فانتزی: ۲ کیلومتر فاصله دارد. با ۱۲ دقیقه رانندگی یا نیم ساعت پیاده روی، به این موزه ها می رسید.
 • فرودگاه بروکسل: ۱۲٫۳ کیلومتر است که با ماشین، ۳۰ دقیقه طی این مسیر طول می کشد. با اتوبوس تا هتل ۸۲۰، حدود ۵۰ دقیقه راه دارید.
 • فرودگاه بین المللی آنتورپ: ۴۰ کیلومتر است که با تاکسی یا ترانسفر فرودگاهی، تقریباً یک ساعت طی این مسیر طول می کشد.
Pullman Brussels Midi- eligasht.com سالن هتل

موقعیت هتل پولمن بروکسل

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

بلژیک، ۱۰۶۰ بروکسل، ویکتور هورتا ۱

Place Victor Horta 1, 1060 Bruxelles, Belgium

منبع: booking.com

کلیسای سنت میشل، از دیدنی های بروکسل
کلیسای سنت میشل، از دیدنی های بروکسل
«میدان بزرگ بروکسل»، بهترین مکان برای تماشای تاریخ بلژیک!
«میدان بزرگ بروکسل»، بهترین مکان برای تماشای تاریخ بلژیک!
موزه ی کمیک استریپ بروکسل، موزه ای پُر از بهترین آثار هنر کمیک در جهان!
موزه ی کمیک استریپ بروکسل، موزه ای پُر از بهترین آثار هنر کمیک در جهان!
معرفی برترین موزه های بروکسل
معرفی برترین موزه های بروکسل

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code