معرفی هتل چینار استانبول | ۵ ستاره

هتل چینار استانبول | Istanbul Cinar Hotel

این هتل که در سال ۱۹۵۸ ساخته شده، در منطقه ای آرام در استانبول واقع شده است، دارای یک باغ و استخر در مجاورت سواحل دریای مرمره است و فرودگاه آتاتورک تنها با ۵ دقیقه رانندگی در دسترس است. بعضی از اتاق ها در باغ قرار گرفته اند و از سایر اتاق ها دور هستند، اما همه اتاق ها دارای چشم انداز باغ یا دریا هستند. صبحانه روزانه در بخش غذاخوری هتل و یا در تراس در فضای باز با منظره دریا سرو می گردد. کافه و رستوران این هتل، غذاهای ترکی و بین المللی همراه با انواع نوشیدنی های ترکی، ایتالیایی و فرانسوی را ارائه می دهد. فرودگاه آتاتورک استانبول ۳ کیلومتر و فرودگاه صبیحا ۴۰ کیلومتر از هتل است. مرکز نمایشگاه CNR در ۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است. هتل چینار استانبول Istanbul Cinar Hotel یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به غذا، تاریخ و کاوش در شهرهای قدیمی است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل چینار استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل چینار استانبول

خدمات رفاهی هتل چینار استانبول

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به استانبول
راهنمای متروی استانبول
راهنمای تردد بین دو بخش اروپایی و آسیایی استانبول

خدمات رفاهی در این هتل لوکس ۵ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با ۱۲۹۹ متر فضای کنفرانس و ۸ اتاق جلسه، مرکز تجاری، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی و امکان استفاده از پارکینگ بدون هزینه اضافه نیز میسر می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل، امکانات ورزشی و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی، آلمانی و ترکی صحبت می کنند. امکان دسترسی به مناطق مخصوص برای کشیدن سیگار، اینترنت وای فای با هزینه اضافه در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و همچنین به تلویزیون در مناطق عمومی هتل نیز دسترسی خواهید داشت. خدمات عروسی ، سالن آرایش و زیبایی، ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، دستگاه فکس، صبحانه با هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل 5 ستاره چینار در استانبول

امکانات تفریحی هتل چینار استانبول

امکانات تفریحی این هتل شمل استخر در فضای باز (فصلی) (هزینه اضافی) و امکان استفاده از ساحل و البته مبلمان فضای سبز می باشد. همچنین دارای یک باغ زیبا و یک کافه می باشد که به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد، به گونه ای که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند و در این کافه بنوشند.

 

رستورن هتل

صبحانه بوفه ای در هر روز در اختیارتان قرار می گیرد.

رستوران لا دلیکیتز La Delicatesse Restaurant: این رستوران غذای بین المللی برای ناهار و شام ارائه می کند و دارای منظره دریا و باغ است. مهمانان می توانند از غذا در فضای باز لذت ببرند (شرایط آب و هوایی).
کافه تراز Teras: این کافه نیز انواع نوشیدنی های گرم و سرد را ارائه می دهد.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 5 ستاره چینار استانبول

امکانات اتاق های هتل چینار استانبول

این هتل دارای ۲۰۰ اتاق می باشد و در همه اتاق هایش امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور، دیوارهای ضد صدا، روزنامه های رایگان و دسترسی به اینترنت وای فای با هزینه اضافی موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، گاوصندوق، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ۲۴ ساعت شبانه روز ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 5 ستاره چینار

انواع اتاق های هتل چینار استانبول

 • اتاق دبل استاندارد: این اتاق ها ۲۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز باغ نیز می باشند. بسته به انتخاب مسافر در برخی از این اتاق ها کشیدن سیگار مجازو در برخی دیگر غیر مجاز است.
 • اتاق تویین استاندارد: این اتاق ها ۲۶ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز باغ نیز می باشند. بسته به انتخاب مسافر در برخی از این اتاق ها کشیدن سیگار مجازو در برخی دیگر غیر مجاز است.
 • اتاق دبل در باغ هتل: این اتاق ها ۲۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و فضای سرسبز نیز می باشند.
 • اتاق دبل در باغ هتل با چشم انداز دریا: این اتاق ها ۲۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز دریا و استخر و فضای سرسبز نیز می باشند. بسته به انتخاب مسافر در برخی از این اتاق ها کشیدن سیگار مجازو در برخی دیگر غیر مجاز است.
 • اتاق دبل با چشم انداز دریا: این اتاق ها ۲۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز دریا نیز می باشند. بسته به انتخاب مسافر در برخی از این اتاق ها کشیدن سیگار مجازو در برخی دیگر غیر مجاز است.
 • اتاق تویین در باغ هتل: این اتاق ها ۲۲ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و فضای سرسبز نیز می باشند.
 • اتاق تویین در باغ هتل با چشم انداز دریا: این اتاق ها ۲۲ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، چشم انداز دریا و استخر و فضای سرسبز نیز می باشند. بسته به انتخاب مسافر در برخی از این اتاق ها کشیدن سیگار مجازو در برخی دیگر غیر مجاز است.
 • اتاق تویین با چشم انداز دریا: این اتاق ها ۲۶ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز دریا نیز می باشند. بسته به انتخاب مسافر در برخی از این اتاق ها کشیدن سیگار مجازو در برخی دیگر غیر مجاز است.
هتل چینار

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد سلیمانیهاین مسجد حدودا ۴ کیلومتر از شما دورتر است که با ۲۴ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۷۰ دقیقه ای می رسید.
 • ایستگاه مترو تکسیم استانبول: ۱۶ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۳۰ دقیقه طول می کشد، با مترو ۵۷ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۱۴ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۱۹ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۴۹ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیهحدودا ۲ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۲۶ دقیقه ای به آنجا بروید. با مترو مسیر شما ۵۵ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
 • خیابان استقلالتنها ۱۵ کیلومتر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۲۵ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.
 • کاخ دلما باغچه: ۱۶ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۳۰ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۶۹ دقیقه راه در پیش دارید.
 • میدان تکسیمتنها ۱۵ کیلومتر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۲۴ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با اتوبوس نیز ۵۴ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک استانبول: ۲٫۹ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر تاکسی بگیرید، حدودا ۱۲ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۵۰ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیها۴۰٫۶ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۶۰ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل چینار در استانبول

موقعیت هتل چینار استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول ۳۴۱۴۹، باکیرکوی، یسیلکوی، فنرموکی

Fener Mevkii, Yesilkoy, Bakirkoy, 34149 Istanbul, Turkey

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد