معرفی هتل ۳ ستاره کرسیتالو در میلان

هتل کریستالو میلان Hotel Cristallo

این هتل ۳ ستاره، فقط ۱۵۰ متر از ایستگاه قطار مرکزی میلان فاصله دارد که در این ایستگاه به هر نقطه از شهر میلان که بخواهید، می توانید دسترسی داشته باشید. هتل کریستالو میلان Hotel Cristallo در مرکز استازیون و در سال ۱۹۷۰ ساخته شده است و بهترین موقعیت را برای دیدن کلیساها و مراکز خرید متنوع دارد. در متن زیر به تفصیل خصوصیاتی همچون خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله آن تا دیدنی های میلان را بیان می کنیم. پس با ما در مجله الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل کریستالو میلان را مرور کنیم.

هتل کریستالو میلان Hotels Cristallo

خدمات رفاهی هتل کریستالو میلان

مطالب مرتبط:
هزینه های سفر به میلان
راهنمای خرید در میلان ایتالیا

کارکنان هتل به زبان ایتالیایی، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند. در تمام اتاق ها و فضای عمومی اینترنت وای فای رایگان در دسترستان است. در جلوی هتل، پارکینگ خیابانی است که قابلیت استفاده را دارد با این حال یک پارکینگ دارای محدودیت هم در داخل هتل در نظر گرفته شده است. امکان کرایه دوچرخه هم دارید؛ در ضمن ترانسفر فرودگاهی و سرویس حمل و نقل به جاذبه های شهر، با پرداخت هزینه جداگانه برایتان فراهم می شود.

ورود به هتل کریستالو میلان، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید. میز پذیرش شبانه روزی، تبدیل ارز، ورود و خروج سریع، انبار چمدان، میز فرو ش بلیط و راهنمای گردشگری از خدمات پذیرشی هتل است.

خدمات رفاهی هتل کریستالو میلان

ورود حیوانات خانگی به این هتل آزاد است در حالی که خدمات فکس و فتوکپی، نگهبانی، روزنامه، وجود آسانسور، نظافت روزانه اتاق ها راحتی و آسایش را برای شما به ارمغان می آورد. اگر نیاز به شستشوی لباس یا اتوکشی دارید، لباس های خود را به کارکنان هتل بسپارید. یک کافی نت هم برای دوستان و مهمانانی که نیاز به استفاده از کامپیوتر و اینترنت دارند، در این هتل ۸ طبقه قرار داده شده است.

بلیط جاذبه های معروف شهر میلان را از میز پذیرش تهیه کنید. تهویه مطبوع، تلویزیون در فضای عمومی و لابی، باربر، خدمات اتاق و  نگهداری از کودکان از دیگر امکانات هتل می باشد.

خدمات رفاهی هتل کریستالو میلان- کرایه دوچرخه

امکانات تفریحی هتل کریستالو میلان

با دوچرخه ای که از هتل کرایه کرده اید، در اطراف منطقه بگردید، یا به دیدن جاذبه های نزدیک هتل بروید.

رستوران هتل:

صبحانه به شکل بوفه ای، از ساعت ۷ صبح تا ۹:۳۰ سرو می شود. خدمات اتاق هم در طی ساعات مشخصی فراهم است.

امکانات تفریحی هتل کریستالو میلان- رستوران

امکانات اتاق های هتل 

۱۰۴ اتاق هتل در ۸ طبقه پراکنده شده اند و دارای امکاناتی مانند تهویه مطبوع، تلفن، حمام خصوصی، میز کار، تلویزیون، صندوق امانات، روزنامه، یخچالی کوچک و رادیو می باشد. اتاق ها و فضاهایی برای افراد غیر سیگاری در اتاق ها در نظر گرفته شده است و حمام های خصوصی دارای وان یا دوش، سشوار و وسایل بهداشتی- آرایشی رایگان است.

هزینه یک شب اقامت در ماه فوریه سال ۲۰۱۸، برای یک فرد بزرگسال در اتاق پرومو دابل، حدود ۳۲۹ هزار تومان بدون صبحانه می باشد. این مبلغ، قیمت پایه اتاق می باشد. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از هتل کریستالو میلان، به قسمت رزرو هتل میلان در سایت الی گشت مراجعه کنید.

امکانات اتاق های هتل کریستالو میلان

انواع اتاق های هتل کریستالو میلان

 • دوقلو: ۱۷ مترمربع مساحت و دو تخت یک نفره دارد. این اتاق برای افراد غیر سیگاری می باشد.
 • دابل: ۱۷ مترمربع مساحت و یک تخت دو نفره به همراه دوش و وان حمام دارد.
 • سینگل: ۱۱ مترمربع مساحت و یک تخت یک نفره دارد. این اتاق برای افراد غیر سیگاری می باشد.
 • تریپل: ۲۳ مترمربع مساحت و یک تخت یک نفره و یتک تخت دو نفره یا سه تخت یک نفره دارد. این اتاق برای افراد غیر سیگاری می باشد.
انواع اتاق های هتل کریستالو میلان

فاصله تا جاذبه های معروف شهر میلان

 • ایستگاه تراموای سیایزو: ۲۲۰ متر است که می توانید با پای پیاده ۲ دقیقه ای به آنجا برسید.
 • ایستگاه مترو سیایزو: ۲۴۰ متر است که با ۲ دقیقه پیاده روی به این ایستگاه می رسید.
 • مرکز خرید کورسو بوئنوس: ۵۰۰ متر است که طی این مسیر پیاده، ۷ دقیقه طول می کشد.
 • دروازه پورتا ونیزیا: ۱ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۶ دقیقه راه خواهد بود. با ۱۷ دقیقه پیاده روی هم به این دروازه تاریخی خواهید رسید.
 • ویلا نچی کمپیگلیو: ۱٫۸ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۰ دقیقه راه خواهد بود. با حدود ۲۵ دقیقه پیاده روی به این محل خواهید رسید.
 • مرکز خرید بررا: ۲٫۱ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۳ دقیقه راه خواهد بود. با مترو سبز شماره ۲، در مدت ۱۸ دقیقه به این مرکز خرید می رسید. اگر قصد پیاده روی دارید، ۳۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • سالن تئاتر لا اسکالا: ۲٫۳ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۵ دقیقه راه خواهد بود. با ۳۳ دقیقه پیاده روی به این سالن تئاتر می رسید.
Cristallo- eligasht.com دروازه پورتا سمپیون
 • کلیسای جامع دومو میلان: ۲٫۶ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۵ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا قدم بزنید حدود ۴۰ دقیقه در راه خواهید بود. با مترو خط ۱ یا ۳، طی این مسیر ۱۲ دقیقه طول می کشد.
 • قلعه اسفورزسکو: ۲٫۷ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۵ دقیقه راه خواهد بود. با مترو شماره ۲ یا خط ۱، طی این مسیر ۲۰ دقیقه طول می کشد. اگر حوصله پیاده روی دارید، در مدت زمان ۴۵ دیقه به این قلعه می رسید.
 • گالری ویتوریو امانوئل دوم: ۲٫۷ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۲ دقیقه راه خواهد بود. با مترو خط ۱، طی این مسیر ۱۵ دقیقه طول می کشد. و اگر پیاده بروید، ۳۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • کاخ سلطنتی میلان: ۳ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۷ دقیقه راه خواهد بود. با مترو خط ۱، طی این مسیر ۱۴ دقیقه طول می کشد. و اگر پیاده بروید، ۴۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • دروازه پورتا سمپیون: ۳٫۵ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۵ دقیقه راه خواهد بود. با ۴۵ دقیقه پیاده روی هم به این دروازه تاریخی خواهید رسید.
 • فرودگاه میلان مالپنسا: ۴۲ کیلومتر است که از فرودگاه با تاکسی ۵۰ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود.
 • فرودگاه لینات: ۶٫۶ کیلومتر است که از فرودگاه با تاکسی ۲۰ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود.
Cristallo- eligasht.com دروازه پورتا سمپیون هتل کریستالو میلان

موقعیت هتل کریستالو میلان

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ایتالیا، ۲۰۱۲۴ میلانو ام آی، ۲۲، در خیابان دومنیکو اسکارلاتی

Via Domenico Scarlatti, 22, 20124 Milano MI, Italy

منبع: booking.com

جاذبه های رم و واتیکان ایتالیا که هرکسی باید آن ها را ببیند +‌ویدیو
پمپئی، شهری که در اعماق تاریخ مدفون شد
گشت و گذار در برج کج پیزا + ویدیو
جزیره کاپری در ایتالیا و جاذبه هایش

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code