معرفی هتل کوئنتین بوتیک برلین | ۴ ستاره

هتل کوئنتین بوتیک برلین | Quentin Boutique Hotel Berlin

این هتل در مرکز منطقه شارلوتنبرگ برلین واقع شده و در سپتامبر سال ۲۰۱۴ افتتاح شد و دارای ۷۳ اتاق در ۷ طبقه می باشد. ۸۰۰ متر از فروشگاه معروف Kfrungstendamm  و نمایشگاه Messe Berlin فاصله دارد. منطقه عمومی هتل شامل لابی، سالن و کتابخانه ای طراحی شده است و طیف گسترده ای از کافه ها و رستوران ها را می توان در خیابان های اطراف یافت، همچنین با ۵ دقیقه پیاده روی از ایستگاه مترو سوفی-شارلوت-پلات و ۸ دقیقه پیاده روی از ایستگاه S-Bahn شارلوتنبرگ به هتل کوئنتین بوتیک برلین Quentin Boutique Hotel Berlin می رسید. فقط یک کیلومتر از بزرگراه A100 و ده دقیقه از فرودگاه تگل و ۲۵ دقیقه از فرودگاه Schönefeld فاصله دارد. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران است که علاقه مند به بازارها و خرید، استفاده از حمل و نقل عمومی راحت و گشت و گذار در شهر هستند. در این مطلب ما در مجله الی گشت، خصوصیات هتل کوئنتین بوتیک برلین را همچون خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله آن تا دیدنی های برلین، به تفصیل بیان می کنیم.

کوئنتین بوتیک برلین

خدمات رفاهی هتل کوئنتین بوتیک برلین

مطالب مرتبط :
معرفی فرودگاه بین المللی برلین تگل
کاخ شارلوتنبورگ، عمارت باشکوه پادشاهی پروس در برلین

در این هتل ۴ ستاره دسترسی به اینترنت بیسیم رایگان است و همچنین شامل یک مرکز تجاری و دو اتاق جلسه است همچنین یک کافه درهتل میزبان شما برای نوشیدن آنچه که دوست دارید می باشد. علاوه بر این خدمات تور و بلیط، خدمات نگهبانی و خدمات خشکشویی را ارائه می دهد و پارکینگ با پرداخت هزینه در دسترس است. دارای کارکنان چند زبانه است که به زبان های انگلیسی، ایتالیایی، اسپانیایی و آلمانی صحبت می کنند و انبار چمدان، صندوق امانات و فعالیت ۲۴ ساعته میز پذیرش از دیگر خدمات است. . ورود به هتل از ساعت ۲ بعد از ظهر و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید.

هتل کوئنتین بوتیک برلین

از دیگر تجهیزات می توان به آسانسور و بالابر، یک باغ زیبا که می توانید لحظات اقامت خوش را با گردش در آن همراه کنید، ارائه چای و قهوه در بخش های عمومی اشاره کرد. صبحانه با پرداخت هزینه در دسترس است و حیوانات خانگی نیز اجاره ورود ندارند. هتل دارای رستوران نیست اما صبحانه بوفه ای در اختیارتان قرار می گیرد و هر روز صبح از ساعت ۷ صبح تا ۱۰:۰۰ می توانید جهت صرف صبحانه اقدام کنید.

هتل کوئنتین بوتیک در برلین

امکانات اتاق های هتل

تمام اتاق های هتل مجهز به اینترنت وای فای رایگان، یخچالی کوچک، تلفن، قهوه و چای ساز، میز مطالعه، تلویزیون صفحه تخت با شبکه های جهانی و تخت های نرم و ملافه هایی تمیز می باشد و همچنین اتاق ها مجهز به تهویه مطبوع و دیوارهای ضد صدا می باشد. اتو  و میز اتو در صورت درخواست به شما ارائه می شود. نظافت هر روز انجام می گیرد و در حمام، سشوار، وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان و دیگر امکانات قرار داده شده است. بعضی از اتاق ها برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است. ارائه تخت اضافی با پرداخت هزینه آن میسر می باشد. برای رزرو اتاق، یا دیدن عکس های بیشتر، به قسمت رزرو هتل برلین در سایت الی گشت مراجعه کنید.

هتل کوئنتین بوتیک

انواع اتاق های هتل کوئنتین بوتیک برلین

 • اتاق دبل اکونومی : متراژی به اندازه ۲۴ مترمربع، یک تخت دو نفره کویین دارد و دارای چشم انداز باغ و حمام خصوصی نیز می باشد.
 • اتاق دبل کلاسیک : متراژی به اندازه ۲۴ مترمربع، یک تخت دو نفره کویین دارد و دارای چشم انداز باغ یا شهر و حمام خصوصی نیز می باشد.
 • اتاق دبل سوپریور : متراژی به اندازه ۳۰ مترمربع، یک تخت دو نفره کویین به همراه یک سوفا دارد و دارای حمام خصوصی نیز می باشد.
 • اتاق دبل دولوکس : متراژی به اندازه ۳۴ مترمربع، یک تخت دو نفره کویین دارد و دارای چشم انداز باغ یا شهر و حمام خصوصی نیز می باشد.
 • اتاق دبل دولوکس گرند : متراژی به اندازه ۳۶ مترمربع، یک تخت دو نفره کویین به همراه یک سوفا دارد و دارای چشم انداز باغ یا شهر و حمام خصوصی نیز می باشد.
 • اتاق تویین سوپریور : متراژی به اندازه ۳۰ مترمربع، دو تخت یک نفره به همراه یک سوفا دارد و دارای حمام خصوصی نیز می باشد.
 • سوییت جونیور : متراژی به اندازه ۴۰ مترمربع، یک تخت دو نفره کویین به همراه دو سوفا دارد و دارای چشم انداز باغ یا شهر و حمام خصوصی نیز می باشد.
 • سوییت خانواده : متراژی به اندازه ۶۰ مترمربع، دو تخت دو نفره کویین به همراه دو سوفا دارد و دارای چشم انداز باغ ، تراس و حمام خصوصی نیز می باشد.
کوئنتین بوتیک

فاصله تا جاذبه های معروف شهر برلین

سوپرمارکت ها و مغازه های فراوانی در اطراف هتل قرار دارد که برای خرید یا وعده های غذایی می توانید به آن ها مراجعه کنید. ایستگاه های مترو و اتوبوس را نیز می توانید در نزدیکی هتل پیدا می کنید.

 • میدان پوتسدامر: فاصله تا هتل، ۶ کیلومتر می باشد. تاکسی ۱۶ دقیقه ای و اتوبوس و مترو، شما را ۲۹ دقیقه ای به این میدان می رساند.
 • ایستگاه مرکزی برلین: ۳ کیلومتر است که با تاکسی ۱۶ دقیقه طول می کشد. بامترو  در مدت ۱۷ دقیقه به این ایستگاه مرکزی خواهید رسید.
 • کورفورستندام: این میدان، در ۹ کیلومتری هتل قرار دارد. با ۶ دقیقه رانندگی به این خیابان و میدان می رسید.
 • دروازه براندنبورگ: این دروازه و میدان تاریخی آن در ۸ کیلومتری هتل بوده که با تاکسی ۱۳ دقیقه زمان می برد تا به این مکان برسید. با مترو و اتوبوس، ۳۶ دقیقه ای به آنجا می رسید.
 • ایست بازرسی چارلی: ۵ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. اگر با مترو و اتوبوس بروید، حدود ۳۰ دقیقه و اگر تاکسی سوار شوید، تنها ۲۱ دقیقه طول می کشد تا به این ایست بازرسی برسید.
 • خیابان فردریش: از شما، ۵ کیلومتر دورتر است که با تاکسی تنها ۱۸ دقیقه ای و با اتوبوس و سپس مترو، ۲۹ دقیقه ای به این مکان می رسید.
 • موزه تاریخ طبیعی برلین:این موزه عجیب، ۶٫۳ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با ۱۸ دقیقه رانندگی یا ۲۷ دقیقه اتوبوس سواری، به آنجا خواهید رسید.
 • میدان گندارمن مارکت: ۷ کیلومتر است که با ماشین ۱۹ دقیقه و با مترو شما را ۳۰ دقیقه ای در این مکان پیاده می کند.
 • برج تلویزیون برلین: این برج، ۹ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. ماشین ۲۷ دقیقه ای و اتوبوس حدود ۲۵ دقیقه ای، شما را در این محل پیاده می کند.
 • میدان الکساندر: این میدان، در ۲ کیلومتری هتل قرار دارد. با ۲۵ دقیقه سوار شدن به تاکسی نیاز دارد تا به این مکان برسید.
 • فرودگاه برلین-تگل: ۳ کیلومتر است و با تاکسی ۱۳ دقیقه تا هتل راه خواهید داشت.
 • فرودگاه برلین شونفلد: ۲ کیلومتر است که با ماشین ۳۰ دقیقه زمان می برد تا از فرودگاه به هتل برسید.
کوئنتین بوتیک در برلین

موقعیت هتل کوئنتین بوتیک برلین

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

آلمان، برلین ۱۴۰۵۷،  نئو کانتسترابی ۱

Neue Kantstraße 1, 14057 Berlin, Germany

منبعbooking.com

اطلاعات پروازی ایران به آلمان
اطلاعات پروازی ایران به آلمان
موزه خروپف در آلمان!
موزه خروپف در آلمان!
معرفی هتل ۴ ستاره ماریتیم دوسلدورف
معرفی هتل ۴ ستاره ماریتیم دوسلدورف
آیا اینجا خاص ترین شهر آلمان است؟
آیا اینجا خاص ترین شهر آلمان است؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code