معرفی هتل ۴ ستاره گلدن هیل در استانبول

هتل گلدن هیل استانبول  Golden Hill Hotel

هتلی ۴ ستاره است که امکاناتی عالی برای همایش ها، امکانات تفریحی، صبحانه رایگان و دسترسی رایگان به اینترنت وای فای ارائه می دهد. هتل گلدن هیل استانبول Golden Hill Hotel در قسمت مدرن اروپایی استانبول، در جاده ملت و در محله فاتح قرار گرفته است و یک انتخاب عالی برای مهمانانی است که برای تجارت، کار یا تفریح به شهر استانبول سفر می کنند و به دنبال مکان های اقامتی کم هزینه هستند.

جمعه بازار در روبروی این هتل برگزار می شود. خدمات رفاهی، خدمات تفریحی، انواع اتاق ها و فاصله این هتل تا دیدنی های استانبول را با جزئیات بیان می کنیم. پس با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات منحصر به فرد هتل گلدن هیل استانبول  را با هم مروری کنیم.

هتل گلدن هیل از هتل های 4 ستاره استانبول
 • امکانات رفاهی هتل گلدن هیل استانبول  

مطالب مرتبط:
۱۰ مورد از بهترین جاذبه های دیدنی تور استانبول
معرفی تعدادی از دیدنی ترین موزه های استانبول

اینترنت رایگان وای فای در همه اتاق ها و فضاهای عمومی هتل در دسترستان است. کارکنان این هتل به زبان های انگلیسی، فارسی، عربی و ترکی صحبت می کنند و این هتل متاسفانه آسانسور ندارد.

ورود به هتل گلدن هیل استانبول، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. حیوانات حق ورود به این هتل را ندارند و خدمات اتاق ها، نگهبانی و حتی ورود و خروج، به صورت شبانه روزی ارائه می شود.

امکانات رفاهی هتل گلدن هیل استانبول
 • امکانات تفریحی هتل گلدن هیل استانبول  

این هتل ۴ ستاره، امکان برگزاری کنفرانس ها و همایش هایی با ظرفیت ۲۰۰ نفر را دارد. این سالن ها از تکنولوژی بالایی برخوردارند. شما مهمانان می توانید تجربه رفتن به حمام ترکی را در این هتل، داشته باشید  لذت ببرند یا در جکوزی استراحت کنید. استخر سرپوشیده و دوست داشتنی آن، یک مکان عالی برای تازه کردن روحتان و شنا است.  همچنین خدمات تراموا در نزدیکی هتل وجود دارد و به شما مهمانان امکان دسترسی آسان به منطقه تاریخی و قدیمی شهر را می دهد.

امکانات تفریحی هتل گلدن هیل استانبول
 • امکانات اتاق های هتل  

اتاق های این اقامتگاه، در فاصله نزدیکی جاذبه های گردشگری سمت اروپایی استانبول دارد به طوری که با ۱۵ دقیقه رانندگی می توانید به مکان های تاریخی برسید. کف اتاق ها پارکت شده اند و اگر تمایل داشتید می توانید تخت اضافی در اتاق ها سفارش دهید.

اتاق های هتل، تلویزیون، سیستم تهویه هوا، بالکن خصوصی، یخچالی کوچک، تلفن، سشوار، سرویس بهداشتی، حمام، گاوصندوق به همراه منظره ای رو به دریا دارند. دسترسی به اینترنت وای فای رایگان در سراسر هتل امکان پذیر است.

امکانات اتاق های هتل گلدن هیل استانبول
 • انواع اتاق های هتل گلدن هیل استانبول  

 • اتاق استاندارد دابل: با مساحت ۳۰ مترمربع است که یک تخت یک نفره دارد.
 • اتاق سینگل بزرگ: با مساحت ۲۵ مترمربع است که یک تخت یک نفره دارد.
 • اتاق استاندارد تریپل: با مساحت ۳۳ مترمربع است که سه تخت یک نفره دارد.
 • اتاق استاندارد دوقلو: با مساحت ۳۰ مترمربع است که دو تخت یک نفره دارد.
انواع اتاق های هتل گلدن هیل استانبول
 • فاصله تا جاذبه های معروف استانبول

رستوران تنریتاگ در خود هتل قرار رفته است. سوپرمارکت کی آی ام و بازار میگروس در فاصله ۱۰۰ متری هتل قرار دارد و تنها با ۱ دقیقه پیاده روی قابل دسترسی است. رستوران لاملی هم تنها ۳۰۰ متر تا هتل فاصله داشته و با کمی پیاده روی قابل دسترسی است.

 • فاصله تا ایستگاه متروی آکسارای: ۳۷۰ متر است که با تاکسی تنها ۷ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. اگر حوصله پیاده روی دارید بدانید که  ۱۷ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا ایستگاه ینیکاپی: ۵۳۰ متر است که با تاکسی تنها ۱۰ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. اگر حوصله پیاده روی دارید بدانید که  ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا موزه ایاصوفیه: ۵٫۴ کیلومتر است که با تاکسی ۲۰ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید با تراموا خط T1 به این موزه بروید و حدود ۲۲ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا مسجد سلطان احمد و مسجد آبی: ۴٫۷ کیلومتر است که با تاکسی ۱۷ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید با تراموا خط T1 به این مسجد بروید و حدود ۲۲ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا قصر توپکاپی: ۵٫۵ کیلومتر است که با تاکسی ۱۸ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید با تراموا خط T1 به این قصر بروید و حدود ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا بازار بزرگ: ۲٫۸ کیلومتر است که با تاکسی ۱۵ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید با تراموا خط T1 به این بازار بروید و حدود ۱۵دقیقه در راه خواهید بود. پیاده تا بازار ۳۵ دقیقه راه خواهید داشت.
Golden Hill- eligasht (1)
 • فاصله تا باسیلیکای سیسترن: ۳٫۶ کیلومتر است که با تاکسی ۲۲ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید با تراموا خط T1 به این کلیسا بروید و حدود ۲۱ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده تا کلیسا ۵۰ دقیقه راه خواهید داشت.
 • فاصله تا بازار ادویه: ۴٫۶ کیلومتر است که با تاکسی ۲۰ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید پیاده در عرض ۵۰ دقیقه به این بازار برسید.
 • فاصله تا میدان تکسیم: ۷٫۱ کیلومتر است که با تاکسی ۳۰ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید با اتوبوس های خط ۴۶T، ۷۱T، ۷۳، ۷۶D، ۸۳O و بسیاری خط های دیگر به این میدان بروید که حدود ۳۲ دقیقه طی این مسیر طول می کشد.
 • فاصله تا خلیج گلدن هورن: ۷٫۱ کیلومتر است که با تاکسی ۱۵ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید با اتوبوس های خط ۴۱Y و ۷۳ به این خلیج بروید که حدود ۳۵ دقیقه طی این مسیر طول می کشد. پیاده تا این خلیج ۴۰ دقیقه راه خواهید داشت.
 • فاصله تا خیابان استقلال: ۶ کیلومتر است که با تاکسی ۱۶ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید با اتوبوس در عرض ۳۲ دقیقه به این خیابان برسید.
 • فاصله تا برج گالاتا: ۱٫۸ کیلومتر است که با تاکسی ۱۶ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. می توانید با اتوبوس به این برج بروید، حدود ۳۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا فرودگاه آتاتورک: ۱۲ کیلومتر است که با تاکسی ۳۱ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود. با حمل و نقل عمومی مانند مترو و اتوبوس این مسیر ۴۰ دقیقه طول می کشد.
 • فاصله تا فرودگاه بین المللی صبیحه: ۳۲٫۵ کیلومتر است که با تاکسی ۴۵ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود.
Golden Hill- eligasht (15)
 • موقعیت هتل گلدن هیل استانبول  

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول ۳۴۰۹۳، فاتح، فاتح/ طورگوت اوزل میلت کاداسی. شماره ۱۰۴ فیندیک زاده

Turgut Özal Millet Cad. no: 104 Fındıkzade / Fatih, Fatih, 34093 İstanbul, Turkey

منبع: www.booking.com

استانبول با سمبلی از زیبایی; موزه کاریه
گوهر های پنهان استانبول
همه چیز درباره پارک امیرگان استانبول
۶ مورد از بهترین رستوران های گیاهی استانبول

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code