اطلاعات پرواز ایران به تایلند با شرکت هواپیمایی تای

پرواز ایران به تایلند با شرکت هواپیمایی تای

کشورتایلند یکی از مقصدهای جذاب برای گردشگران مخصوصا ایرانی محسوب می گردد. یکی از بهترین ایرلاین هایی که مسافران را به مقصد تایلند می برد، هواپیمایی تای ایر ویز است که متعلق به کشور تایلند می باشد. اگر تصمیم دارید که به تایلند سفر کنید، تا انتهای این مطلب با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق هم اطلاعات پرواز ایران به تایلند با تای ایر ویز را بررسی کنیم.

هواپیمای تای
مهمانداران هواپیمایی تای
مطالب مرتبط:
تایلند و ۲۳ باید و نباید آن
اگر به تایلند رفتید از این اپلیکیشن استفاده کنید!

اصولا شهرهای توریستی که بسیار مورد اقبال و طرفداری گردشگران در تایلند قرار می گیرند، ۳ شهر بانکوک، پوکت و پاتایا هستند. اما پرواز ها در فرودگاه بین المللی فرودگاه بین‌المللی سووارنابومی(Suvarnabhumi Airport) شهر بانکوک  به زمین می نشینند. اختلاف زمانی ایران و کشور تایلند، ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه است. ۶ ساعت و ۲۵ دقیقه طول می کشد که شما به وسیله ی هواپیما از تهران به بانکوک برسید. فاصله ی هوایی تهران تا بانکوک، ۵۴۶۶ کیلومتر مربع است.

جاذبه های تایلند

برای پرواز به تایلند به وسیله ی تای ایرویز برای شما ۴ روز پروازی از قرار؛ یکشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه تا تاریخ ۲۱ مارچ که برابر با روز سه شنبه ۲۹ اسفند می باشد، وجود دارد. اگر مشکلی پیش نیاید،  تمامی این پرواز ها تا تاریخ ذکر شده در ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه به وقت محلی تهران از زمین بلند می شود و در ساعت ۶:۴۰ روز بعد به وقت محلی تایلند به زمین می نشیند. هواپیمایی که پرواز به تایلند با آن انجام می گیرد، بوئینگ ۷۷۷ است.  توجه داشته باشید که این مطلب در روز ۴ بهمن سال ۱۳۹۶ به رشته ی تحریر در آمده است و شما برای اطلاعات دقیق تر باید به سایت الی گشت مراجعه فرمایید.

جاذبه های دیدنی تایلند
جاذبه های دیدنی و زیبای تایلند

الی گشت برای سفر به تایلند ۵ تور مختلف را برگزار می کند. جالب نیست؟ شما برای رفتن به تایلند و بازدید از جاذبه ها و دیدنی های این بهشت زیبا، ۵ انتخاب متفاوت دارید. این تورها عبارتند از؛ بانکوک، پاتایا، پوکت، تور های ترکیبی بانکوک- پوکت و بانکوک- پاتایا. تمامی پرواز ها به سمت تایلند، ابتدا در بانکوک به زمین می نشینند و بعد از طریق راه های زمینی و یا پروازهای داخلی به سمت مسیرهای دیگر می روند. به طور مثال؛ برای پرواز به سمت پوکت با استفاده از پرواز داخلی، پرواز شما ۱ ساعت و ۲۵ دقیقه به طول می انجامد. در سایت الی گشت اطلاعات مربوط به تورهای مختلف الی گشت با جزئیات کامل قرار گرفته است. برای اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه فرمایید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code