بلیط هواپیما

چه کنیم تا سفر هوایی خوبی داشته باشیم؟

بهترین سفر هوایی

خیلی از کسانی که زیاد به سفر می روند معتقدند که وقتی کسی زیاد در سفر باشد فرودگاه به نوعی خانه دوم او می شود و باید با شرایط آن کنار آمد. اما فرودگاه با اینکه ممکن است جای صمیمی ای به نظر بیاید گاهی می تواند آنقدر کسل کننده و آزاردهنده شود که تفریح و مسافرت شما را کاملا خراب کند. می خواهیم نکاتی را بگوییم که با انجام آن ها همواره در سفر خود لحظات خوبی داشته باشید.

مطالب مرتبط:
واقعیت هایی درباره سفرهای هوایی
نکات ضروری در سفرهای هوایی

قبل از اینکه به سمت فرودگاه بروید اطلاعاتی درباره ترمینال خود پیدا کنید

آیا می دانید که در فرودگاه لاگواردیا نیویورک ترمینالی مرموز وجود دارد؟ من این را وقتی فهمیدم که تقریبا نزدیک بود پرواز خود را از دست بدهم مجبور شدم که به سمت این ترمینال ماشین دربست بگیرم. اما از این اتفاق درس مهمی گرفـتم: قبل از اینکه آپارتمان خود ر ا به سمت فرودگاه ترک کنید چک و دوباره چک کنید که به کجای فرودگاه باید بروید.

ترمیتال فرودگاه

همراه خود میان وعده های کوچک بسته بندی شده داشته باشید

فرودگاه به داشتن اجناس گران به خصوص غذای با قیمت بالا معروف است اگر برای خود از خانه غذاهای کوچک همراه داشته باشید می توانید از پرداخت هزینه های اضافی در امان باشید، غذاهای پروتئینی که فیبر زیادی دارند داشته باشید چون در وقت هایی که هواپیما تاخیر زیادی دارد یا در هنگام توقف های بین پروازی خیلی می تواند کمک کننده باشد.

اگر هواپیمای شما تاخیر دارد یک دوست در فرودگاه پیدا کنید

فرودگاه معمولا وای فای رایگان ندارد که شما را سرگرم کند، تنها بودن در این محل می تواند آزاردهنده باشد. در توقف های بین سفری یا در هنگام تاخیرهای طولانی یک دوست برای خود پیدا کنید. به اطراف خود نگاه کنید و سعی کنید کسی را که تقریبا هم سن خودتان است پیدا کنید، به نزدیک او بروید و مثلا بگویید «باورم نمیشه که باید شش ساعت دیگر اینجا معطل بمانیم، قبلا هم به بانکوک آمده ای؟» مطمئنم با همین پرسش ساده او دوست خوبی برای شما خواهد شد و می توانید اوقاتی بهتر را با او درفرودگاه بگذرانبد.

دوست

همیشه یک بطری آب خالی همراه خود داشته باشید

اینکه در هنگام پرواز مرتب آب بخورید خیلی اهمیت دارد و اگر بخواهید همیشه از فرودگاه آب بطری شده تهیه کنید یعنی اینکه دارید پول های خود را در جایی به غیر از گردش و تفریح هدر می دهید. برای اینکه این مشکل برای شما پیش نیاید همراه خود یک بطری خالی داشته باشید در این صورت نه پول اضافی خرج می کنید و نه دچار عوارض کم آبی بدن می شوید.

مهربان بودن مهم است

همیشه لبخند بر لب داشته باشید و همیشه یادتان باشد که باید با خدمه پرواز و دیگر کارکنان هواپیما مهربان و شیرین برخورد کنید و با مسافران دیگر هم رفتاری احترام آمیر داشته باشید.

لباسی مناسب سفر داشته باشید

لباسی را در طول پرواز به تن کنید آن ها را دوست داشته باشید ، لباسی که هم راحت و هم شیک باشند. لباسی که من معمولا هنگام سفر با هواپیما می پوشم یک پلیور با شش جیب مختلف است که در هنگامی که هوای هواپیما خیلی سرد می شود من را گرم می کند، جای زیادی برای گذاشتن وسایلم دارد و خیلی هم در آن راحت هستم.

لباس مناسب

اپلیکیشن های ایرلاینی که از آن بلیط هواپیما گرفتید را دانلود کنید

در این صورت هر خبری که درباره پروازتان باشد را می توانید بر روی گوشی خود ببینید و از همه اتفاق های پرواز خود آگاهی دارید.

منبع: fodors.com

۱۴ دلیل برای دیدن شهر افسانه ای پکن (قسمت دوم)
۱۴ دلیل برای دیدن شهر افسانه ای پکن (قسمت دوم)
کدام شهرهای دنیا برای خرید مناسبند؟
کدام شهرهای دنیا برای خرید مناسبند؟
راهنمای سفر به اسلوونی
راهنمای سفر به اسلوونی
چگونه در اتاق‌ های هتل از نبود حشرات مطمئن شویم؟
چگونه در اتاق‌ های هتل از نبود حشرات مطمئن شویم؟