بلیط هواپیما

پاداش‌ها و جوایز، کلیدهای موفقیت گروه هتل‌های بین قاره‌ای

گروه هتل‌های بین قاره‌ای:
کلید موفقیت ما پاداش‌ها و جوایز است

گروه هتل‌های بین قاره‌ای IHG می‌گوید که یکی از ستون‌های کلیدی موفقیت آن‌ها، باشگاه پاداش‌ها و جوایز است و این امر تکرار یک تلاش برای بهبود وفاداری مشتریان است. اعضای وفادار ما ۴۰ درصد از رزروها را به خود اختصاص می‌دهند و مسلما ارزشمندترین مشتریان ما هستند. در میان تمام رزروهای ما، ۴۰ درصد متعلق به مشتریان تجاری، ۲۰ درصد متعلق به مشتریانی است که جلسات، مراسم‌های تقدیر، کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌های خود را در هتل انجام و برگزار می‌کنند. با الی گشت همراه باشید تا کلید موفقیت گروه هتل‌های بین قاره‌ای را مرور کنیم.

مطالب مربتط:
چگونه در سفر هتل مناسب انتخاب کنیم؟
مزایای روابط عمومی در شبکه‌های اجتماعی هتل‌ها
گروه هتل‌های بین قاره‌ای

ما همواره از خوش‌آمدگویی به اعضای جدید در برنامه وفاداری خود استقبال می‌کنیم و با اطمینان از این‌که این برنامه تا حد ممکن ارزشمند بوده، ادامه می‌دهیم. یکی از نرم‌افزارهای موبایل پیشرو را توسعه داده و یک وب‌سایت با پشتیبانی از ۱۳ زبان شامل زبان عربی را ساخته‌ایم و همچنین یک اجتماع جهانی از ۹۲ میلیون عضو باشگاه پاداش‌ها را ایجاد کرده‌ایم. تحقیقات نشان داده‌اند که تنها ۵ درصد افزایش در وفاداری مشتریان می‌تواند رشدی بین ۲۵ تا ۸۵ درصدی در سود را به همراه داشته باشد. این گروه با تمرکز بر روی مشتریان خود، بر روی ساخت و بهبود برنامه فعلی سیستم پاداش‌دهی متمرکز است.
مهم‌ترین درخواست، تعادل کامل بین همگانی بودن و در عین حال شخصی بودن است. گروه هتل‌های بین قاره‌ای فاش کرده که اعضا به میزان چهار برابر بیشتر از قبل نقدهای آنلاین می‌نویسند و احتمال رزرو کردن هتل از طریق کانال مستقیم، توسط آن‌ها نیز ۶ برابر بیشتر است. این مسئله موجب ایجاد یک‌سوم درآمد اتاق‌ها در خاورمیانه، آفریقا و آسیا هستند.

ترفیع رزرو کنندگان

این گروه سال گذشته اقدام به راه‌اندازی ساختار پاداش‌دهی تجاری کرد که این ساختار برنامه جهانی رزرو بود که پاداش‌هایی را بر روی رزروهای انجام شده برای اتاق میهمان‌ها، سالن‌های جلسات و سایر رخدادها در نظر می‌گرفت. ماه گذشته بود که یک ساختار ترفیعی برای کسب‌وکارها معرفی شد که به اعضا فرصت می‌داد تا بتوانند امتیازهایی بابت حضور در هتل‌های IHG در سراسر جهان را به میزان ۵۰ درصد بیشتر از گذشته دریافت کنند. برای واجد شرایط بودن جهت دریافت این امتیازها نیاز به رزرو اتاق، سالن نشست و یا برگزاری رخدادها تا سقف ۲۰ هزار دلار از اول سپتامبر تا ۳۰ نوامبر سال ۲۰۱۶ وجود دارد و این تاریخ برای رخدادهای خاص تا ۳۱ اوت ۲۰۱۷ ادامه خواهد داشت. هنگامی که یک عضو موفق به صرف کردن ۲۰ هزار دلار شد، می‌تواند به ازای هر یک دلار بیشتر خرج شده بر اساس مقررات و شرایط اصلی برنامه، ۳ امتیاز در بازگشت به دست بیاورد.
علاوه بر امتیازهای به‌دست‌آمده مربوط به جوایز تبلیغاتی، اعضا جهت کسب امتیاز بیشتر، می‌توانند با رزروهای مستقل با رقم ۱۰ هزار و ۲۰ هزار دلار، تعداد ۱۰ هزار و ۲۰ هزار امتیاز اضافه به‌دست بیاورند. برای تعداد رزروهای با امتیاز بالا محدودیتی وجود ندارد و امتیازهای اضافه برای هر یک از رزروهای با امتیاز بالای انجام شده به‌صورت مستقل دریافت خواهد شد.

چطور از خلاقیت به نوآوری برسیم؟
چطور از خلاقیت به نوآوری برسیم؟
با مریسا میر، مدیر عامل یاهو آشنا شوید
با مریسا میر، مدیر عامل یاهو آشنا شوید
چگونگی بازاریابی و مدیریت بازار
چگونگی بازاریابی و مدیریت بازار
با این ۸ کار زمان های مرده را مدیریت کنید
با این ۸ کار زمان های مرده را مدیریت کنید