بلیط هواپیما

معرفی گراند هتل آمستلون آمستردام | ۴ ستاره

گراند هتل آمستلون آمستردام | Grand Hotel Amstelveen

هتل اولی که در اروپا قرار گرفته است و آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد، گراند هتل آمستلون آمستردام (Grand Hotel Amstelveen)، در شهر آمستردام است که علاوه بر این که پایتخت است، یکی از شهرهای مهم و البته زیبای کشور هلند در قاره ی اروپا نیز می باشد. این هتل ۴ دسترسی خوبی به مراکز و جاذبه های شهر آمستردام دارد. اگر قصد دارید تا در آینده ای نزدیک به آمستردام سفر کنید و بلیط پرواز به سمت این شهر را دارید و می خواهید تا انتخابی خوب و مناسب داشته باشید، در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر؛ خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله ی گراند هتل آمستلون آمستردام را تا دیدنی های این شهر به اتفاق یکدیگر؛ معرفی و بررسی نماییم.

فاصله ی گراند هتل آمستلون آمستردام تا جاذبه های آمستردام

خدمات رفاهی گراند هتل آمستلون آمستردام

مطالب مرتبط:
گشتی در ۱۳ جاذبه دیدنی در آمستردام هلند
غذاهای خوشمزه هلندی+ تصویر
۱۰ نکته راجع به زندگی در هلند

گراند هتل آمستلون آمستردام از جمله هتل هایی است که دسترسی خوبی به وسایل حمل و نقل و مراکز آن ها دارد به طور مثال، این هتل تنها ۱۵ دقیقه با فرودگاه اسپیخول فاصله دارد! این هتل دارای خدمات پذیرش ۲۴ ساعته است و در هر زمانی که هر مسافری به این هتل مراجعه نمایند، می تواند به آسانی کلید اتاقی که رزرو کرده است را، دریافت نماید.

پرسنل هتل همگی به زبان های آلمانی، هلندی، فرانسوی، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می نمایند و مسافران هتل می توانند به این زبان های مختلف و متفاوت با آنان ارتباط برقرار کنند. در این هتل مسافرانی که حیوان خانگی دارند، نمی توانند آن ها را به همراه خود داشته باشند.

از دیگر خدمات این هتل که برای همه ی مسافران موجود است می توان به سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، سالن تلویزیون، روزنامه ی صبح، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار می باشد. در این هتل استعمال دخانیات در فضای عمومی ممنوع است.

امکانات تفریحی گراند هتل آمستلون آمستردام

در این هتل در صورت نیاز در هنگام رزرو اتاق، درخواست اتاقی با گاوصندوق کنید. می توانید از سرویس خدمات شاتل فرودگاهی و هتل در درون شهر استفاده نمایید.

در این هتل، در تمامی فضاهای عمومی و اتاق ها، مسافران امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان را دارند. برای پذیرش در این هتل ساعت ۱۴ بعد از ظهر و برای خروج، باید از ساعت ۷ صبح تا ساعت ۱۱ ظهر اقدام نمایید.

اگر دارای مشکلات فیزیکی هستید باید بدانید که این هتل دارای امکانات مناسب برای افرادی است که مشکلات جسمانی دارند و یا نیاز به مراقبت های مخصوص دارند، می باشد. می توانید هر روز صبح روزنامه ی همان روز را دریافت نمایید.

رستورانهای هتل

امکانات تفریحی گراند هتل آمستلون آمستردام

در این هتل ۴ ستاره می توانید از گزینه های تفریحی مختلفی که هتل در اختیار مراجعین و مسافرین خود می گذارد، استفاده نمایید. می توانید در محیط های تفریح یین هتل از نوشیدنی های دلنشینی همچون؛ چای، قهوه، شکلات داغ و آب میوه نوش جان نمایید. شما در صورت نیاز و دلخواهتان می توانید تا صبحانه ی خود را در اتاقتان میل نمایید.

از اسنک ها و شیریین های این هتل حتما بچشید و به رستوران های آن بروید. در اطراف شما پر از رستوران های مختلف و با کیفیت است. رستورانی که در هتل موجود است دارای منویی بین المللی و هلندی می باشد. در این هتل مرکز زیبایی و سلامت اندام وجود دارد. به استخر هتل بروید و از آن استفاده کنید. حمام آفتاب، اتاق استراحت، ساحل مصنوعی، حمام سنتی، … و دیگر امکانات ورزش و تفریحی این هتل را از دست ندهید.

رستوران هتل

رستوران بیسترو نایس! (Bistro Nice!): این رستورن دارای منویی فرانسوی است و برای وعده ی ناهار خدمات ارائه می نماید.

رستوران هتل

امکانات اتاق های هتل

این هتل دارای ۹۹ اتاق بسیار مجهز است. تمامی اتاق و سوئیت های گراند هتل آمستلون آمستردام دارای طراحی زیبا و راحت و در عین حال راحت و مدرن می باشند. هر کدام از اتاق های این هتل دارای تلویزیون های صفحه تخت و ماهواره ای هستند.

دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز و در کل امکاناتی مناسب دیگر، از جمله امکانات اتاق های این هتل می باشد.

اتاق های هتل

اتاق های هتل

 • اتاق های توئین روم (Twin Room): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
 • اتاق های جونیور سوئیت (Junior Suite): مساحت این اتاق ها ۵۰ متر است و دارای یک تخت ۲ نفره است و یک تخت ۱ نفره است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
 • اتاق های تریپل (Triple Room): مساحت این اتاق ها ۱۲ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره ی بزرگ است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
 • اتاق های تو کانکتینگ دابل (Two Connecting Double Rooms): مساحت این اتاق ها ۳۵ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
رستوران

فاصله ی گراند هتل آمستلون آمستردام تا جاذبه های آمستردام

 • موزه ملی ریجکس: این موزه ۱۳٫۷ کیلومتر دورتر بوده که ۳۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • موزه آنه فرانک: این موزه ۱۳٫۹ کیلومتر دورتر بوده که ۳۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • موزه ونگوگ: این موزه ۱۱٫۵ کیلومتر دورتر بوده که ۲۷ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کلیسای غربی: این کلیسای معروف ۱۱٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۳۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • خانه موزه رامبراند: این خانه ۱۵٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۲۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کاخ سلطنتی: این کاخ ۱۱٫۴ کیلومتر دورتر بوده که ۲۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • بِخاین هوف: این منطقه ۱۴٫۲ کیلومتر دورتر بوده که ۲۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
امکانات اتاق های هتل

موقعیت گراند هتل آمستلون آمستردام

می توانید موقعیت مکانی گراند هتل آمستلون آمستردام  را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

هلند، آمستردام، خیابان بوونکروِج، شماره ی ۸۱

Bovenkerkerweg 81, 1187 XC Amstelveen, Netherlands

منبع: booking.com

موزه ون گوگ در آمستردام، مجموعه ای از شاهکارهای هنری
موزه ون گوگ در آمستردام، مجموعه ای از شاهکارهای هنری
معرفی هتل ۴ ستاره بست وسترن بلو تاور در آمستردام
معرفی هتل ۴ ستاره بست وسترن بلو تاور در آمستردام
معرفی هتل آپولو آمستردام | ۴ ستاره
معرفی هتل آپولو آمستردام | ۴ ستاره
معرفی هتل رامادا آپولو آمستردام سنتر | ۴ ستاره
معرفی هتل رامادا آپولو آمستردام سنتر | ۴ ستاره