۵ هاستل با بهترین استخرهای جهان (بخش دوم)

عالی ترین هاستل ها با زیبا ترین استخرها

برای کسانی که دوست دارند در سفر پس از یک روز پر جنب و جوش و گشت و گذار، آبتنی مختصری داشته باشند، ما بعضی از بهترین هاستل ها با بهترین استخرها را معرفی می ‌کنیم. با الی گشت همراه باشید تا شما را با این هاستل ها آشنا کنیم.

مطالب مرتبط:
معرفی ۵ هتل با بهترین استخر ها در جهان 
به صرفه ترین هتل ها در چند شهر اروپایی
هاستل های استخردار

۱٫ بک پک، آفریقای جنوبی

این هاستل واقع در کیپ تاون با داشتن امکانات بیشمار، رتبه‌ اول را در میان بهترین‌ هاستل‌ های قاره آفریقا به خود اختصاص داده است. می‌ توان گفت «بک پک» مکان بزرگی است و می‌ تواند تا ۱۰۰ نفر را در اتاق ‌ها و خوابگاه ‌های خود که به سبک خانه ‌های دوران ویکتوریا ساخته شده‌ اند، جای دهد. در مورد استخر می ‌توان گفت که با موزایک‌کاری ظریفی دور تا دور آن احاطه شده است و دورنمایی بی‌ نظیر از کوه «تیبل» در اختیار شما می‌ گذارد هم‌ چنین می ‌توانید بعد از هر صبحانه، از امکانات کافه هم بهره ببرید.

۲٫ هاستل پامبودا لاج

استخر بزرگ پامبودا که اطرافش را درختان میوه‌ استوایی پوشانده‌ اند، بالطبع به اندازه‌ ساحل نزدیک به محل هاستل، جذابیت ندارد. درست کمی دورتر از هاستل، صخره‌ های مرجانی قرار دارند که می ‌توان با اجاره‌ تجهیزات شنای زیرآبی از هاستل، یا کرایه قایق، در میان‌ آن‌ ها به اکتشاف پرداخت. اگر همه‌ اینها برای بیرون کشیدن شما از تختخوابتان کافی نیست، پس حتما سرسره‌ آبی ۱۵۰ فوتی از بار هاستل به داخل اقیانوس را حتما ندیده ‌اید.

۳٫ لا بریزا لوکا، کلمبیا

هر چند با مقایسه با استخرهای دیگر از لحاظ طول، نمی‌ توان به آن استخر شنا گفت، اما حوضچه‌ آبی در حیات محوطه‌ لا بریزا لوکا با گیاهانی که از بالکون‌ ها و دیوارها سر برآورده‌اند محلی مناسب برای خنک شدن و گپ و گفت با مسافران دیگر است. ساختمان بسیار زیبا و صد ساله‌ هاستل در سانتا ماریا، که قبلا یک کاخ بوده است، با داشتن سقف ‌های بلند و تراس بی ‌نظیر که با نمایی از اقیانوس و کلیسای شهر تکمیل می‌ شود، دل هر بیننده‌ ای را مجذوب خود خواهد کرد. در داخل هاستل، بار «رام جانکیز» برای افزایش روح شادی در محیط، پنچ ساعت هپی آور دارد.

۴٫ تراولرز اوزیس، استرالیا

تراولرز اوزیس که جزو سه هاستل برتر در ناحیه‌ اقیانوسیه شناخته می ‌شود، خانه پک‌ بکر جمع و جوری است که فضایی دوستانه و خودمانی را می ‌توان در آن حس کرد همانند دیگر هاستل‌های کشور، هاستلی مربوط به مهمانی ‌ها و پارتی ‌ها نیست. در کنار بخش استخر، آشپزخانه‌ و بانوج ‌های هاستل محیطی مناسب برای گشت و گذار در مجاورت «گریت بریر ریف» را فراهم کرده است.

۵٫ ریفیل ناو! تایلند

شاید اسم مناسبی برای هاستلی مجهز به استخر نداشته باشد، اما ریفیل ناو! بانکوک مکانی آرام برای اقامت است. هاستل در شرق بخش مرکزی شهر واقع شده است، جایی که بیشتر پک بکرها به آن سر نمی‌ زنند، اما کسانی که می ‌خواهند به نسبت هاستل‌ هایی با تخت ‌های ارزان و شلوغ در خیابان خائو سان، جایی آرام ‌تر و بهتری پیدا کرده باشند، این محل خوبی برای شروع می تواند باشد. استخر کوچک در باغچه‌ هاستل که توسط درختان استوایی احاطه شده است، لطافت خاصی به این ساختمان چهار طبقه می ‌بخشد. بخش لابی دارای گوشه و کنارهایی زینتی و شیک برای صحبت کردن و گذراندن وقت است و در بام هاستل، می ‌توانید میز‌های ماساژ را پیدا کنید. در مورد اتاق ‌ها هم می‌ توان گفت که منظم و جمع و جور هستند، به خصوص اگر اتاقی خصوصی را رزرو کرده باشید.

آنچه باید درباره کیپ تاون آفریقای جنوبی بدانید
آنچه باید درباره کیپ تاون آفریقای جنوبی بدانید
ساحل کاپوچینو در آفریقای جنوبی واقعیت دارد!
ساحل کاپوچینو در آفریقای جنوبی واقعیت دارد!
موزه گردی در کیپ تاون
موزه گردی در کیپ تاون
بدون این سوغاتی ها شهر کیپ تاون را ترک نکنید!
بدون این سوغاتی ها شهر کیپ تاون را ترک نکنید!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code