آیا عاشق طبیعت هستید؟ به سواحل استوایی بروید

سواحل استوایی

آیا همیشه آرزو دارید که مدتی از کارهای روزمره فاصله گرفته و به کشورهای استوایی دنیا سفر کنید؟ آیا همیشه بروشورهای مسافرتی را با خود به خانه می برید تا شاید روزی به سفری استوایی بروید؟ اگر اینطور است، این مقاله به شما کمک می کند تا از بین این همه کشور استوایی یکی را انتخاب کنید. فشار کاری و تعهدات خانوادگی ممکن است که شما را از برنامه ریزی برای سفری عالی باز بدارد اما مقاصد گردشگری زیبایی در اطراف شما وجود دارند که صدایتان می زنند، کشورهای استوایی تابش خورشید، بهترین سواحل و هزاران بهانه برای آرامش دارند.  می خواهیم نگاهی به مقاصد گردشگری استوایی دنیا بیندازیم با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
سواحلی برای فصل زمستان
زیبایی این سواحل شما را مبهوت می کند

  جزایر سیشل، آفریقا

جزایر سیشل ۱۱۵ جزیره گرانیتی و مرجانی است که در سواحل شرقی آفریقا در غرب اقیانوس هند قرار دارد، این جزیره در همه روزهای سال گرم است و آب و هوای استوایی آن باعث می شود که در هر زمانی از سال بتوانید با خیال راحت به این جزیره بیایید، در اینجا می توانید از تماشای پرندگان، شیرجه، ماهیگیری، گردش و کوهنوردی، موج سواری و غواصی لذت ببرید.

جزایر سیشل

جزایر یاساوا، فیجی

آیا فیلم مرداب آبی را یادتان است؟ فیلمی در سبک ماجراجویی که در این جزایر شخصی فیجی فیلمبرداری شد و پوشش گیاهی  و جانوری منحصربفرد آن طبیعت دوستان را شیفته خود کرده بود. جزیره یاساوا جزیره ای دورفتاده در فیجی است که سواحل سفیدی منحصر بفرد دارد و در کل این جزیره فقط یک اقامتگاه وجود دارد. اگر آرزویی سفری رمانتیک، شخصی و لحظه هایی آرام را دارید «یاساوا» جایی است که باید به آنجا بیایید، در این جزیره می توانید از اکتشاف غارها، شیرجه، غواصی در میان صخره های دریایی، موج سواری و … لذت ببرید.

جزیره کو لیپه، تایلند

کو لیپه به معنی، جزیره کاغذی، جزیره ای کوچک است که در قسمت جنوبی دریای آندامان در استان ساتون  در نزدیکی جزیره لنگکاوی مالزی قرار دارد، جزیره کو لیپه سه ساحل اصلی دارد: ساحل سان ست، ساحل سان رایز و ساحل پاتایا. می توانید بین ماه های دسامبر تا فوریه به این جزیره بیایید و در یکی از زیباترین جزایر استوایی لحظات خوشی را بگذرانید.

جزیره کو لیپه

استان ججو، کره جنوبی

با اینکه شاید فکر کنید که کره جنوبی نمیتواند یک مقصد استوایی باشد اما  وقتی به اقیانوس زمردین باشکوه و آبشارهای منحصر بفرد آن  خیره می شوید جزیره ججو در نظر شما تبدبل به بهشتی زیبا می شود در این جزیره می توانید دهانه آتشفشانی حیرت آور را هم ببینید.

مالدیو

مالدیو در وسط اقیانوس هند و در جنوب غربی سریلانکا قرار گرفته و زنجیره ای از ۱۰۰۰ جزیره است. مسطح ترین جزیره بر روی کره زمین است و می توانید در این جزیره با قایق سواری و یا هلیکوپتر سواری گشت و گذار کنید، در این جزیره می توانید یاد بگیرید که چگونه در آبی زلال و شفاف شیرجه بزنید و غواصی و موج سواری کنید.

جزیره دانک، استرالیا

جزیره دانک در ۴ کیلومتری سواحل شرقی استرالیا در وسط جنگل های بارانی قراردارد و می توانید در آنجا تفریحاتی مثل غواصی و اسب سواری انجام دهید، کوه کوتالو بلندترین نقطه این جزیره است  که می توانید با بالارفتن از آن چشم اندازی زیبا از جزیره داشته باشید. این جزیره با صخره ای مرجانی احاطه شده و زیستگاه پرندگان بسیاری است .

جزیره دانک

منبع: buzzle.com

تصاویری از خلاقانه ترین آبنماهای دنیا
تصاویری از خلاقانه ترین آبنماهای دنیا
گاردا، بزرگ ترین دریاچه ایتالیا
گاردا، بزرگ ترین دریاچه ایتالیا
تجربه ای بی نظیر در سفرهای آسیایی کروز
تجربه ای بی نظیر در سفرهای آسیایی کروز
دریاچه بامزه و خالدار کانادا! + تصویر
دریاچه بامزه و خالدار کانادا! + تصویر

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code