آیفون و اندروید رابطه شان صمیمانه تر شد!

رابطه صمیمی آیفون و اندروید

 

بین کاربرانی که از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند با آی او اسی ها همیشه چالشی وجود داشته و آن هم این بوده که نمی توانستند انتقال داده و اطلاعات بین یکدیگر داشته باشند.در ادامه با الی گشت همراه شوید:

مطالب مرتبط:
پیامی که آیفون را ز کار می اندازد
تحولات فن آوری در سالی که گذشت
android-iphone

همانطور که می دانید، انتقال محتویات یک گوشی از نکات مهمی است که هنگام تغییر دستگاه ذهن کاربر را مشغول می‌ کند. برای انتقال پیام ‌ها و موسیقی ‌های یک گوشی آیفون با سیستم عامل iOS به دستگاه‌ های اندرویدی راه‌های متعددی هست.
انتقال گفت ‌وگوهای متنی اپل به دستگاه اندروید شاید از انتقال سایر محتویات گوشی سخت ‌تر صورت پذیرد. اپلیکیشن iSMS۲droid برنامه مشهوری است که می ‌تواند کمی از دشواری ‌های این فرآیند را بکاهد.
همچنین انتقال فایل ‌های موسیقی از آیفون به یک دستگاه اندروید می ‌توانید کمی پیچیده باشد. وب‌ سایت سی ‌آی ‌او برای این کار اپلیکیشن doubleTwist Music Player را پیشنهاد خواهد داد. این اپلیکیشن عالی و بی ‌نقص نیست و در حال حاضر برای مثال از همگام‌ سازی پادکست پشتیبانی نخواهد کرد، با وجود این یک نقطه خوب برای شروع است.
نرم ‌افزار Smart Switch سامسونگ نیز این توانایی را دارد به انتقال پیام ‌ها مانند موسیقی، عکس، فیلم و سایر اطلاعات از iOS، بلک ‌بری یا سایر دستگاه ‌های اندرویدی کمک کند، که البته برای استفاده با محصولات سامسونگ طراحی شده است. البته برنامه ‌های iOS روی اندروید کار نخواهد کرد، با این حال نسخه‌ های اندروید از همان نرم‌افزارها نیز امکان دارد، در دسترس باشد.
اگر گوشی خود را از آیفون به یکی از گوشی ‌های اندرویدی تغییر دادید، مدتی را با این سیستم عامل سپری کردید و از این انتقال پشیمان شدید، راهنمای Move to iOS اپل می‌تواند به شما راه برگشت را نشان داده و  شما را برای انتقال از اندروید به iOS یاری کند.

سوال و جواب هایی در مورد کاربرد تکنولوژی در سفر
شهری به این هوشمندی تا بحال دیده‌اید؟
معرفی اپلیکیشن گوگل تریپس؛ یک برنامه ریز سفر واقعی | Google Trips
شارژ کردن گوشی، فقط با یک انگشت!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code