بهترین ابزار ها برای سلفی گرفتن در سفر

ابزار های حرفه ای عکاسی

چه اهل سلفی گرفتن باشید چه از این کار متفر باشید، سلفی ها در حال حاضر دارند دنیای ما را تسخیر می کنند! با این اوصاف اگر می خواهید در شبکه های اجتماعی عکس های خوبی از خودتان را به اشتراک بگذارید، بهتر است به ابزار مناسب برای گرفتن این عکس ها دسترسی داشته باشید. نورپردازی بهتر، واضح بودن عکس ها، خلاص شدن از شر سلف تایمر و گرفتن عکس های هوایی با موبایل، از عواملی هستند که کمک می کنند عکس های بهتری بگیرید. با الی گشت همراه باشید تا ۴ ابزار برتر برای عکس سلفی آشنا شوید.

سلفی در سفر

نور حلقه ای

مطالب مرتبط:
چطور بهترین دوربین عکاسی برای سفر را انتخاب کنیم؟
تکنیک های کاربردی برای عکاسی پرتره در شب

از بین عوامل مختلفی که باعث می شوند یک عکس بد از آب دربیاید، نورپردازی بد در صدر قرار دارد! نور تند آفتاب، زیادی روشن شدن عکس ها، تار افتادن عکس در نور کم و غیره، یک سری از این مشکلات هستند. از آنجایی که قرار نیست تجهیزات نور حرفه ای را در سفرهایتان با خودتان حمل کنید، بهتر است سراغ گزینه مناسب تر یعنی نورهای سبک و کوچک بروید. یکی از گزینه هایی که قیمت مناسبی هم دارد، نور حلقه ای است. این نورها چراغ های LED کوچکی دارند که به دوربین سلفی بیشتر اسمارت فون ها می خورند و نور ملایمشان باعث می شود لک ها و ایرادات پوستی هم کمتر در عکس مشخص بشوند.

چراغ حلقه ای

تریپاد

گرفتن عکس های گروهی خوب، آن هم بدون کمک گرفتن از افراد دیگر کار آسانی نیست. منوپاد ها ابزار های خوبی برای گرفتن سلفی های یک تا ۵ نفره هستند، اما اگر بخواهید از یک گروه بزرگتر عکسی بگیرید که پس زمینه هم در آن مشخص باشد، به یک تریپاد احتیاج پیدا می کنید. پایه های متحرک و منعطف این تریپاد ها باعث می شوند که بتوانید دوربینتان را روی هر سطحی ثابت نگه دارید. علاوه بر این، این پایه های کوچک، وزن کمی هم دارند، جاگیر نیستند و گزینه مناسبی برای حمل در سفر به شمار می آیند.

تریپاد

ریموت

یکی از ساده ترین و مهم ترین ابزار ها برای گرفتن عکس های سلفی، کنترل از راه دور است. این کنترل ها به صورت بلوتوثی با موبایلتان کار می کنند و می توانید به راحتی با فشار دادن شاتر روی کنترل، بدون نیاز به سلف تایمر و هول شدن عکس بگیرید! می توانید در عکس های گروهی هر زمان که همه آماده بودن شاتر را فشار بدهید. فقط باید حواستان باشد ریموت در عکس مشخص نشود.

کنترل شاتر

پهپاد

اگر گرفتن یک سلفی حرفه ای آنقدری برایتان مهم است که حسابی خرج روی دستتان بذارد، پهپاد بهترین انتخاب است! با کمک پهپاد ها می توانید عکس های هلی شات (عکس هایی که از زاویه هلیکوپتر در ارتفاع مشخصی گرفته می شوند) بگیرد. در حال حاضر، با وجود قیمت بالای این دستگاه ها، عکس های هوایی روز به روز پر طرفدار تر می شوند و حسابی روی بورس هستند. این وسیله بیشتر مناسب کسانی است که حرفه ای سفر می کنند و برای پیشرفت کارشان نیاز به عکس های حرفه ای و منحصر به فرد دارند.

پهپاد
مشکل سامسونگ تمام شدنی نیست!
هوش مصنوعی به کمک دادگاه ها می‌آید
اولین هتل فضایی در سال ۲۰۲۲ به فضا پرتاب می شود
سفری به دور دنیا از پشت میز کارتان

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code