بلیط هواپیما

اگر توانایی ارتباط با ارواح را دارید، به این روستا بروید!

ویلی دیل، روستای ارتباط با ارواح

روستای ویلی دیل در مناطق شمالی نیویورک مخفی شده است. این روستا اجتماع کوچک عجیبی می باشد که انگار از قرن ۱۹۵۰ به امروز فرستاده شده است. در ویلی دیل اهالی با دیگر مردم بسیار متفاوت هستند. در این روستا فنس های سفیدی دور محوطه ها کشیده شده اند و مردمی با لب خندان مشاهده می شوند که دور هم جمع شده و گفتگو می کنند. در نگاه اول به نظر می رسد که این روستا بسیار شاد است اما اگر فکر می کنید که لیلی دیل یک روستای بسیار عادی در جهان است سخت در اشتباهید. مردم اینجا همگی اعتقاد به احضار روح دارند! اکثر افراد این روستا گویا توانایی ارتباط با ارواح دارند. با الی گشت همراه باشید.

لیلی دیل
مطالب مرتبط:
تسخیر شده ترین قبرستان دنیا
لوکیشن های واقعی فیلم های ترسناک!

این نوع جوامع در این روزها بسیار کم دیده می شوند، البته کسی نیست که بالاخره در جایی اسمشان را نشنیده باشد. یک جنبش ارتباط با ارواح در اوایل ۱۸۰۰ به وجود آمد که بسیار معروف شد. ایده‌ی آن به این صورت بود که برخی می خواستند جلسات احضار ارواح را در میان مردم به صورت شایع در آورند. اما در اوایل ۱۹۰۰ این جنبش کم کم مثل همان روح ها به فراموشی سپرده شد. اما در حالی که اکثر آن ها از این موضوع کناره می گرفتند، افرادی دیگری بودن که همچنان به این کار ادامه داده و از طرفداران واقعی آن بودند.

بسیاری از مردم که به عالم ارواح اعتقاد داشتند، سازمانی به نان کاساداگا لیک فری تشکیل دادند. این گروه ها در جاهای مختلفی شروع به فعالیت کردند و از ارتباط با ارواح دست نکشیدند. وقتی که کم کم این جوامع زیاد می شدند، در نیویورک یک منطقه ای به نام لیلی دیل شکل گرفت تا آن ها علاوه بر اینکه به کارشان ادامه می دهند، از چشم مردم دیگر دور باشند و در جوامع عادی به چشم نخورند.

لیلی دیل نیویورک

افکار آن ها به این صورت است که اعتقاد دارند بعد از مرگ ارواح همه در همین زمین باقی می ماند و در کنار ما هستند! اگر افراد زنده یک یخ در حال آب شدن هستند، ارواح خود آب می باشند. پس بعضی ارواح می توانند در مواقع خاصی دوباره یخ بزنند و توانایی این را داشته باشند که با افراد زنده ارتباط برقرار کنند. مردم عادی که این قضیه برایشان عجیب بود از این افراد کناره گیری کردند اما عده دیگری کم کم شبیه دیوانه ها شده و به این روستا آمدند.

مدیر لیلی دیل به نام سوزان گلاسیر می گوید: “مردم به دلایل زیادی به این روستا می آیند. آن ها می آیند تا مطالعه شخصی داشته باشند، در کارگاه ها شرکت کنند و برخی نیز فقط برای تماشا از لیلی دیل بازدید می کنند. شما مجبور نیستید به اینجا که می آیید با کسی صحبت کنید اما هرگز یک غریبه نخواهید دید!”.

عکسی قدیمی از ویلی دیل

هر سال بیشتر از ۲۲ هزار نفر به این روستا می آیند تا بتوانند با ارواح آن هایی که دوستشان دارند، ارتباط برقرار کنند. فعالیت های مختلفی هر روز در این روستا انجام می شود، برای مثال افرادی که توانایی ارتباط با ارواح را دارند دور هم جمع می شوند و پیغام های آن ها را به مردم زنده می رسانند.

گلاسیر می گوید: “ما می خواهیم که ثابت کنیم ارواح بعد از مرگ از بین نمی روند. ما می خواهیم که شما بدانید افرادی که دوستشان دارید حالشان خوب است، کنارتان هستند و به شما توجه می کنند. ما برای تفریح اینجا نمی آییم و ما دیوانه نیستیم. حتی کسانی هستند که فکر می کنند ما فالگیر هستیم که در واقع اینطور نیست. آن هایی که ارتباط با ارواح دارند به طور رسمی بین ما شناخته شده اند. مطلب ناراحت کننده ای که در رابطه با احضار ارواح وجود دارد این است که به راحتی افرادی می توانند به طور جعلی آن را انجام دهند و برای آن ها این بسیار ساده است”.

گردشگران لیلی دیل

جامعه روستای لیلی بسیار در مورد این افراد سخت گیر است. به همین دلیل هر احضارکننده ای که بخواهد در این مکان کار کند باید از مراحل بسیار سختی عبور کرده و به طور قطعی خودش را اثبات کند. این جامعه به قدری از کارش مطمئن هست که اگر گردشگری بگوید که اطلاعات غلط به او داده شده پول او را پس می گیرد. اگر بتوانید پول خود را پس بگیرید بسیار خوش شانس هستید! حتی سیستم امتیاز دهی نیز برای احضارکنندگان در نظر گرفته می شود که اگر شخصی امتیاز منفی اش زیاد باشد از روستا اخراج می شود.

عکس هایی در لیلی دیل

در تیر ماه، لیلی دیل به طور رسمی برای بازدیدکنندگان در طول تابستن باز می شود و آن هایی که می خواهند ارتباط با ارواح داشته باشند باید هزینه ای را برای ورود که محوطه های بسته شده پرداخت کنند. این هزینه شامل فعالیت های مختلفی از احضار روح، درس های متفاوت، برخی از درس های روان شناسی و … می شود. حتی با پرداخت آن می توانید با احضارکنندگان مختلف جلسات خصوصی داشته باشید.

یکی از جاذبه های تاریخی لیلی دیل، کابین اصلی خواهران فاکس است که سه فردی بودند که برای جنبش اصلی ارواح تلاش بسیاری کردند. شما حتی در آن قسمت می توانید میز مخصوصی که آن ها برای ارتباط با ارواح از آن استفاده می کردند را ببینید.

خانه خواهران فاکس

افراد عجیبی نیز هستند که به اینجا می آیند و از پیشنهاد اقامت در کنار ارواح استفاده می کنند. آن ها در هتل میپلوود با افرادی دیگر اقامت می کنند و این عقیده در میان آن ها وجود دارد که برخی از ارواح در این هتل شب را سپری می کنند. البته این قضیه شاید عجیب به نظر رسد اما به هر حال افرادی که به لیلی ریل می آیند احتمالا همگی ارتباط با ارواح را دوست دارند. به گزارش یکی از شبکه های خبری، همه ی گردشگرانی که از لیلی دیل بازدید کرده اند اعتقاد دارند که فضای آرام و مثبتی را وقتی که در لیلی دیل حضور داشته اند، احساس کردند. به هر حال این روستا هم برای آن هایی که ارتباط را ارواح را قبول دارند و هم برای کنجکاوان و ماجراجویان، جایی بسیار خوب برای بازدید است.

منبع: weekinweird.com

خانه هایی که شهر را از وزش بادهای هولناک نجات می دهند!
خانه هایی که شهر را از وزش بادهای هولناک نجات می دهند!
درختی نفرین شده و شیطانی که صدها نفر را به دار آویخته!
درختی نفرین شده و شیطانی که صدها نفر را به دار آویخته!
حتی فکرش را هم نمی کنید که کوچک ترین پارک دنیا این شکلی باشد!
حتی فکرش را هم نمی کنید که کوچک ترین پارک دنیا این شکلی باشد!
حقیقت مثلث برمودا فاش شد
حقیقت مثلث برمودا فاش شد