لوکیشن های واقعی فیلم های ترسناک!

بازدید از لوکیشن فیلم های ترسناک

تعجب برانگیز نیست که بعضی از طرفداران فیلم های ترسناک به دنبال فرصتی هستند تا از محل واقعی فیلم های ترسناک مورد علاقه خود دیدن کنند. هر سال با آمدن پاییز، محله های مختلف شهر کمی حالت اسرار آمیز و دلگیر به خود می گیرند برای همین است که موج دیدن از این لوکیشن های ترسناک در پاییز فراگیرتر می شود. بعضی از این مکان ها شباهت زیادی به همان چیزی دارد که از فیلم یادمان مانده است در حالی که بعضی از آن ها با گذشت زمان تغییرات زیادی کرده اند. تعدادی از این لوکیشن های ترسناکی که حتی آن ها را در کابوس های شبانه می دیدیم زیر نور خورشید دیگر چندان ترسناک و پرابهت به چشم نمی آیند برای همین با دیدن آن ها احتمالا تعجب می کنید که چطور آن ها در فیلم تا این حد خوفناک به نظر می آمدند! اما طرفداران این فیلم ها آنقدر صحنه های جذاب فیلم را با هیجان دیده اند که به خوبی می توانند با دیدن این محل ها لحظه های ترسناک فیلم را به خاطر آورند. در ادامه الی گشت را همراهی کنید تا با تعدادی از لوکیشن های فیلم های ترسناک که هنوز هم می توانید از آن ها دیدن کنید آشنا شوید.

لوکیشن های فیلم های ترسناک

قبرستان ترسناک فیلم شب مردگان زنده

مطالب مرتبط:
سفر به لوکیشن های واقعی سریال گیم آو ترونز!
دیدنی ترین لوکیشن های تاریخ سینما; ارباب حلقه ها

فیلم «شب مردگان زنده» که در سال ۱۹۶۸ ساخته شده با موضوع جذاب زامبی ها حسابی طرفداران فیلم های ترسناک را راضی کرده است. این فیلم آنقدر طرفدار داشت که الهام بخش ساخت های دوباره آن در سال های بعد شد. این اثر باارزش «جورج رومرو» بعد از گذشت نزدیک به ۵۰ سال همچنان یکی از محبوب ترین فیلم های طرفداران ژانر وحشت است. قبرستان «ایوانس سیتی» که فیلم از آنجا شروع می شود شاید پربازدیدترین مکان این فیلم باشد. کلیسای کوچک قدیمی که در تصویر زیر می بینید تقریبا شبیه همان چیزی است که در فیلم دیده ایم. این کلیسا مدت های زیادی است که احتیاج به تعمیر دارد و تلاش های زیادی برای مرمت دوباره آن شده است. در صحنه ای از فیلم، «باربارا» را در کنار قبر «نیکولاس کرامر» می بینید برای همین طرفداران این فیلم در این قبرستان به دنبال این قبر می گردند تا در کنار آن عکس یادگاری بیندازند و صحنه های قدیمی این فیلم را دوباره بازسازی کنند.

قبرستان ترسناک فیلم شب مردگان زنده

خانه مایرز در فیلم هالووین

دهه هاست که فیلم «هالووین» «جان کارپنتر» تبدیل به بزرگ ترین فیلم های مستقبل همه دوره ها شده است. با پخش این فیلم «مایکل مایرز» شخصیت خیالی مجموعه فیلم های هالووین مطمئنا از نمادین ترین شخصیت های تاریخ فیلم های سینما شده است. خانه مایرز از زمان اولین پخش این فیلم در سال ۱۹۷۸ در تاریخ سینما ماندگار شده اما با این حال تغییرات زیادی کرده است. این خانه امروز تبدیل به ساختمانی اداری شده و شاید فقط کمی شبیه آن چیزی است که در فیلم نمایش داده شده اما جالب است که همچنان طرفداران این فیلم از سراسر کشور به دیدن این خانه می روند تا این خانه ترسناک قدیمی را از نزدیک ببینند.

خانه مایرز

«کمپ کریستال لیک» و رستوان «کریستال لیک دینر» در فیلم جمعه سیزدهم

«کمپ کریستال لیک» که همه آن را به نام کمپ خون می شناسند یک اردوگاه افسانه ای تابستانی برای بچه است. این کمپ بیشتر برای اینکه خانه قاتل سریالی ای به اسم «جاسون» است معروف شده . فیلم «جمعه سیزدهم» یکی از موفق ترین فیلم های ترسناک است و با قسمت های مختلفی که داشته طرفداران زیادی را در بین نسل های مختلف به دست آورده است. طرفداران زیادی دوست دارند به دیدن این کمپ بروند چون این کمپ درست همان جایی است که قاتل سریالی فیلم جاسون نوجوان های زیادی را به قتل رسانده است. اما با این حال این کمپ کاملا خصوص است و طرفداران می توانند در سال فقط دو بار با خرید بلیط به دیدن این کمپ بروند. یکی دیگر از لوکیشن های ترسناک این فیلم رستوان «کریستال لیک دینر» در شهر بلایرستاون ایالت نیوجرسی است همیشه عده ای از طرفداران این فیلم به این رستوران می رفتند و از کارمندان درخواست می کنند تا ساعتی را در این رستوران مهمان باشند و شام یا ناهار بخورند.

«کمپ کریستال لیک»

هتل اوکلی کورت : لوکیشن چندین فیلم ترسناک

هتل اوکلی کورت در بسیاری از فیلم های ترسناک مثل عروس های دراکولا (۱۹۶۰) و طاعون زامبی ها (۱۹۶۶) به تصویر در آمده پس مطمئنا طرفداران زیادی به دیدن این هتل می روند تا دوباره سکانس های ترسناک و هول انگیز آن فیلم برایشان تازه شود.

هتل اوکلی کورت

خانه نانسی در فیلم «کابویس در خیابان الم»

خانه نانسی در فیلم «کابوس در خیابان الم» همچنان در خیابان کوچکی در بلوار «سان ست» کالیفرنیا قرار دارد. این فیلم هم از دیگر فیلم های پرطرفدار دهه ۱۹۸۰ میلادی است و در زمان خودش نوجوان های زیادی را از خواب بیخواب کرده بود هرچند که امروز با گذشت بیش از ۳۰ سال تحت تاثیر اینترنت قرار گرفته و دیگر کمتر به آن توجهی می شود. صاحبان این خانه آن را مرمت کردده اند تا درست مثل همان چیزی که در فیلم دیده می شود باشد و برایشان اهمیتی ندارد که طرفدران از خانه شخصی آن ها عکس بگیرند. دقیقا در روبروی همین خانه خانه ای است که شخصیت گلن در فیلم در آن دچار مرگ فجیعی شد.

خانه نانسی

کلبه «کوه تیمبرلاین» در فیلم درخشش

این کلبه که در شهر اورگن قرار دارد در واقع همان هتل اوورلوک است. هتل اوورلوک هتل معروف فیلم ترسناک درخشش است که بیشتر سکانس های ترسناک فیلم در آن فیلمبرداری شده است. با اینکه منظور از نویسنده فیلمنامه این فیلم هتل «استنلی در کولورادو» بود اما برای فیلمبرداری این فیلم به شهر اورگن و این کلبه رفتند. این فیلم آنقدر معروف بود که با اینکه در سال ۱۹۸۰ درست شده اما هنوز هم طرفداران زیادی به آنجا می روند تا صحنه های این فیلم را بار دیگر یادآوری کنند.

منبع: all-that-is-interesting.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد