بلیط هواپیما

از بهترین تفریحات آبی در دیدنی ترین نقاط جهان لذت ببرید

همیشه تفریحات آبی می تواند جذابیت های سفرتان را دوچندان کند.

اگر به ورزش‌های آبی علاقه مند هستید، در ادامه با الی گشت همراه باشید تا بهترین  تفریحات آبی را در مکان‌های شگفت‌انگیز به شما معرفی کنیم. همیشه و در هر فصلی جایی برای شما وجود دارد تا از این تفریحات لذت ببرید. پس همیشه در جستجوی بهترین مکان و لذت بخش ترین تفریح ممکن باشید.

مطالب مرتبط:
تفریحات آبی در آنتالیا
‎‌مهیج ترین ورزش‌های آبی در تایلند
تفریحات آبی -غواصی

غواصی درون دریاچه‌ «جلی ‌فیش»، جزیره ایل ماک؛ پالائو

جزایر بهشتی پالائو مقصدی عالی برای تعطیلات به شمار می‌روند. دریاچه‌ی منحصربه‌فرد جلی فیش به طرز ویژه‌ای برای غواصان جذاب است. عروس‌های دریایی هر روز صبح هنگامی که خورشید بالا می‌آید به سمت سطح حرکت می‌کنند، از آنجایی که این موجودات نیش نمی‌زنند، غواصی کردن در میان آن‌ها خطرناک نیست. غواصی کردن درون این دریاچه یکی از ماجراجویی‌های پرطرفدار در پالائو محسوب می‌شود، پس اگر روزی به این منطقه سفر کردید، حتماً اینکار را تجربه کنید.

تفریحات آبی - اسکی

موج سواری در جزایر الیوشن، ایالات متحده-روسیه

جزایر الیوشن یکی از دورافتاده‌ترین بخش‌های زمین است که طبیعت بسیار زیبایی دارد. الیوشن مجموعه‌ای از ۱۰ جزیره‌ با ریشه‌ی آتشفشانی است که در پهنه‌ی اقیانوس آرام بین آلاسکا و کامچاتکا پراکنده شده‌اند. اگر به ماجراجویی علاقه‌مند هستید، برای یک بار در طول عمرتان هم که شده باید از این منطقه بازدید کنید. طبیعت بکر آن تجربه‌ای فراموش نشدنی را برایتان رقم می‌زند و فعالیت‌های تفریحی فضای باز هیجان‌انگیزی همچون پیاده‌روی، کایاک سواری، اسکی، موج‌سواری، تماشای پرندگان و حیات‌وحش را در اختیارتان می‌گذارد. جزایر الیوشن، مکانی منحصر به فرد و غیر معمول در روی زمین هستند. علاوه بر همه‌ی موارد گفته شده ، چندین موزه وجود دارد که امکان کاوش در تاریخ جامعه‌ی منزوی این جزایر را فراهم می‌آورد. قدمت برخی از یافته‌های باستان‌شناسی موجود در این موزه‌ها به ۹.۰۰۰ سال می‌رسد که این خود گواهی بر تاریخ اسکان انسان‌ها در الیوشن است.

تفریحات آبی - قایقرانی

سواری با قایق بادبانی در آنتیگوا

آنتیگوا با خط ساحلی شگفت‌انگیز، سواحل شنی سفید و بندرگاه‌های زیبا درمیان صخره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دریایی بکر احاطه شده است. خط ساحلی آنتیگوا علاقمندان قایقرانی زیادی را در طول آخر هفته‌ها و رویدادهای بین‌المللی به خود جذب می‌کند.  این مکان همچنین یکی از آفتابی ترین جزایر منطقه‌ی کارائیب به شمار می‌رود که اقلیمی تابستانی و تقریباً بدون باران دارد. این  جزیره یکی از نقاط خوب کارائیب برای غواصی با تجهیزات یا لوله‌ی تنفسی محسوب می‌شود که هرساله علاقمندان زیادی را مجاب به بازدید از خود می‌کند.

تفریحات آبی -غواصی

غواصی در اطراف دیواره‌ بزرگ مرجانی، کویینزلند؛ استرالیا

دیواره‌ی بزرگ مرجانی همانطور که مشخص است، بزرگ‌ترین صخره‌ی مرجانی جهان به شمار می‌رود. دنیای غنی زیر آبی منطقه شامل صخره‌های مرجانی، ستاره‌های دریایی، سفره دریایی، لاک‌پشت‌های آبی، کوسه‌ها و مخلوقات دوست داشتنی دیگر می‌شود که به جذابیت هرچه بیشتر آن می‌افزایند. آب‌های شفاف فیروزه‌ای، گشت‌وگذار در میان دنیای زیر آب را بسیار آسان می‌کند. دیواره‌ی بزرگ مرجانی بهترین مکان غواصی برای مبتدیان و حرفه‌ای‌ها محسوب می‌شود.

۵ توصیه برای گردشگری به یاد ماندنی در استانبول
۵ توصیه برای گردشگری به یاد ماندنی در استانبول
منطقه تاریخی «مونترال قدیم» در کانادا
منطقه تاریخی «مونترال قدیم» در کانادا
معرفی بهترین سرگرمی های مسکو
معرفی بهترین سرگرمی های مسکو
کارا آدا، مقصدی بی نظیر برای قایق رانی
کارا آدا، مقصدی بی نظیر برای قایق رانی