اگر واقعا شجاع هستید در این مکان ها اسکای دایوینگ کنید

بهترین نقاط جهان برای اسکای دایوینگ

چتر سواری از آن دست چیزهایی است که تجربه ی شما تا حد زیادی به این که آن را در چه جایی انجام دهید بستگی دارد. مطمئنا این که این کار را وقتی از بالای یک هواپیما به پایین می پرید انجام دهید خیلی هیجان انگیز است اما فکر کنید که از بالای هواپیمایی به پایین می پرید که در منطقه ی قله های برفی و بلند سوییس هستند… در حالی که در سرتاسر دنیا مناطق بسیار زیادی برای این کار وجود دارد اما اگر دوست دارید بهترین نقاط جهان برای اسکای دایوینگ را بشناسید همراه الی گشت باشید:

اینترلاکن در سوییس

مطالب مرتبط:
در سرزمین اورانگوتان ها جایی برای انسان ها نیست!
این فعالیت های ماجراجویانه، فقط در مراکش!

اینترلاکن سوییس را کلا به عنوان یکی از پایتخت های ماجراجویی های جهان می شناسند و یکی از بهترین نقاط جهان برای اسکای دایوینگ هم هست، اسکای دایوینگ بر فراز کوه های آلپ یکی از بهترین کارهایی است که زمانی که در این کشور هستید می توانید انجام دهید. قلل برفی و مرتفع کوه های دیدنی Jungfrau و ماترهورن در آلپ به خود  خود به اندازه ی کافی دیدنی هستند حالا تصور کنید که آن ها را از بالا ببینید. اگر تا به حال تجربه ی اسکای دایینگ داشته اید و به اندازه ی کافی بهتان خوش نگذشته است اصلا غصه نخورید! چون در اینترلاکن سوییس فرصت این را دارید که هم بانجی جامپینگ کنید و رفتینگ و قایق سواری و هم اسکای دایوینگ پس بی جهت نیست که به این منطقه ی سوییس لقب مرکز ماجراجویی را داده اند.

اسکای دایوینگ در اینترلاکن

پالم جمیرا در دبی

تصور کنید که از هواپیما به بیرون می پرید در حالی که منظره ای فوق العاده از جزیره ی مصنوعی پالم جمیرا که به شکل یک نخل غول پیکر است دارید… این منطقه ی تفریحی به اندازه ی کافی حیرت آور است ولی حیرت واقعی وقتی است که آن را از بالا ببینید! اینجا یکی دیگر از بهترین نقاط جهان برای اسکای دایوینگ است ولی یادتان باشد که برای اسکای دایوینگ در این منطقه باید نوبتتان را از قبل رزرو کرده باشید.

اسکای دایوینگ در دبی

صحرای نامیب در نامیبیا

اگر قله های برفی و یا چشم انداز اقیانوس ها شما را به هیجان نمی آورد و از نظرتان خیلی آدرنالین ساز نیستند احتمالا از این یکی خوشتان بیاید. پریدن بر دریای بی نهایتی از تپه های شنی را دوست دارید؟ آن هم جایی مثل بیابان نامیب در جنوب غربی ساحل آفریقا. در این صحرا تا جایی که چشمتان کار می کند فقط و فقط قله های شنی وجود دارد و بس، جای شگفت انگیزی که کویر به دریا می رسد! آبی دریا در پهنه ی شن های نرم قهوه ای و اخرایی رنگ ادغام شده است هر کسی را به حیرت وا می دارد. ما را باور کنید، چشم اندازی که در ارتفاع ۱۰۰۰۰فوتی بر این صحرا خواهید داشت واقعا بی نظیر و جادویی است!

اسکای دایوینگ در صحرای نامیب

یخچال طبیعی فاکس در نیوزیلند

یخچال های طبیعی فاکس در نیوزیلند هم واقعا مستحق بودن در فهرست بهترین نقاط جهان برای اسکای دایوینگ هستند، چرا؟ خب کافیست تصور کنید که از ارتفاع به پایین می پرید آن هم در حالی که قله های پر برف آلپ جنوبی در زیر پایتان قرار دارد. همین که می پرید می توانید چشم اندازی فوق العاده از دریاچه ها، یخچال های طبیعی و کوه هایی که در آن کوچک ترین سکنه ای وجود ندارد را ببینید. این زیبایی به اندازه ای عمیق است که وادارتان می کند تا همان لحظه دوربین عکاسیتان را بیرون بیاورید و عکس بگیرید!

اسکای دایورینگ در یخچال طبیعی فاکس

گرند کانیون در آمریکا

حتی تصور این که بخواهید بر فراز چنین جایی چتر سواری کنید هم هیجان انگیز است چه برسد به این که واقعا آن را انجام دهید. بدون هیچ اغراقی گرند کانیون را می توان یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی آمریکا دانست و فقط تصور کنید که بتوانید این منظره ی خارف العاده را از بالای ارتفاع ببینید چشم اندازی از صخره ه ی قهوی ای رنگ و رودی آبی که این دره را بیش از بیش جادویی می کند. این دره به اندازه ای زیباست که یک شعار هم برای آن وجود دارد: اگر فقط قرار است تا یکبار در تمام زندگی تان اسکای دایوینگ را تجربه کنید، باید در دره ی گرند کانیون باشد. اگر این دره را از نزدیک دیده باشید و یا دست کم عکس های آن را دیده باشید می بینید که چندان هم بی راه نیست!

اسکای دایورینگ در گرند کانیون آمریکا

پاتایا در تایلند

فکر نکنید برای اینکه بخواهید اسکای دایوینگ کنید باید تا آن سر دنیا بروید، در همین آسیای خودمان هم جاهای فوق العاده ای وجود دارند که در آن ها می توانید چشم اندازی فوق العاده از کوه ها و کوهستان های سبز و اقیانوس آبی داشته باشید و قطعا در این جا باید از پاتایا در تایلند به عنوان نمونه ی بهترین نقاط جهان برای اسکای دایوینگ نام برد، دیدن این شهر از بالا واقعا شگفت انگیز است تمام خانه ها و آدم ها به اندازه ی یک مورچه می شوند. اصلا هم نگران نباشید چرا که از آن جا که پاتایا شهری تفریحی است، مدرسه های اسکای دایوینگ هم در این شهر از بالاترین استانداردها برخوردار هستند و کاملا حواسشان هست که همه چیز سر جایش باشد و سطح امنیتی در بالاترین حد ممکن باشد.

اسکای دایوینگ در پاتایا

کارینز در استرالیا

دوست دارید تا کمی این هیجان را بیشتر و البته دورتر کنید؟ منظور ما این است که به نقطه ای دور دست تر سفر کنید. پس باید به استرالیا بروید، چرا؟ در ارتفاع ۱۴۰۰۰ فوتی از سطح زمین هستید و همزمان می توانید نمایی فوق العاده از منابع طبیع این کشور داشته باشید. فقط نگاه کردن به تصاویر آن کافیست تا خودتان بفهمید که چرا باید از این مکان خاص دیدن کنید.

اسکای دایوینگ در استرالیا

کوه اورست در نپال

حالا لیست بهترین نقاط جهان برای اسکای دایوینگ کامل شد چرا که از نظر ما بدون بردن نامی از اورست این فهرست تکمیل نمی شد. در اورست اول سوار هلیکوپتر می شوید بعد هلیکوپترها شما را به ارتفاع ۲۳۰۰۰ پایی می برند  از آن جا می توانید به پایین بپرید التبه حواستان باشد که این پریدن ها برایتان گران تمام می شود هر پرش تقریبا ۲۲۰۰۰ دلار برایتان تمام می شود ولی چیزی که مشخص است این است که روی هیجان نمی توان قیمتی گذاشت درست است؟

منبع: adventureinyou.com

۱۰ مورد از شگفت انگیزترین غارهای یخی جهان
۱۰ مورد از شگفت انگیزترین غارهای یخی جهان
باغ وحش ملی آفریقای جنوبی، جایگزینی برای سافاری های حیات وحش
باغ وحش ملی آفریقای جنوبی، جایگزینی برای سافاری های حیات وحش
شب های رویایی در سفر به هند
شب های رویایی در سفر به هند
قبرستان هایگیت لندن، جاذبه ای مخوف در انگلیس
قبرستان هایگیت لندن، جاذبه ای مخوف در انگلیس

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code