در سفر به ایسلند، مرتکب این اشتباهات نشوید

اشتباهات رایج در سفر به ایسلند

دیوید کُد نویسنده کتاب‌ها و مطالب سفر و گردشگری بعد از سفر اخیرش به ایسلند به اشتباهاتی اشاره کرد که ممکن است مسافران به هنگام بازدید از این کشور زیبا، مرتکب شوند. در مقاله‌ای در خبرنامه «هافینگ‌تون‌ پست»، به این نکته اشاره کرده که ایسلند برای گردشگران همان وجه «سرزمین توریستی غرب وحشی» را دارد.

مطالب مرتبط:
خوشحال‌ترین مردم دنیا را کجا می‌توان یافت؟
بهترین پیشنهادهای سفر برای تعطیلات کریسمس
ایسلند

کُد بیان کرد: «بسیاری از فروشندگان تورهای بی‌کیفیت، معمولا از ناآگاهی گردشگران با بالا بردن قیمت‌ها سود می‌کنند». این تورهای کسالت‌آور معمولا توسط دانشجویانی که در تعطیلات تابستانی خود به سر می‌برند هدایت می‌شوند. کُد به گردشگران پیشنهاد می‌کند که برای سفر به ایسلند به شرکت‌های گردشگری با‌سابقه و متخصص در این زمینه مراجعه کنند. مانند شرکت گردشگری Icland Travel  که به مسافران خود خدمات مناسبی ارائه می‌دهد.
اشتباه دیگری که معمولا گردشگر‌ها در سفر خود مرتکب می‌شوند، انتخاب وسیله نقلیه است. بسیاری از گردشگران، تور با اتوبوس را اتخاب می‌کنند، هم به این دلیل که با گزینه‌های متنوعی در انتخاب نوع  تور مواجه‌اند و هم به این دلیل که  اغلبشان نسبت به رانندگی در کشوری دیگر، احساس راحتی نمی‌کنند. از نظر دیوید کُد این انتخاب کاملا اشتباهی است و او اجاره ماشین سواری را توصیه می‌کند. او همچنین به این موضوع اشاره می‌کند که به خاطر ترس بیش از حد از گم شدن، وقتتان را با رانندگی تنها در جاده‌های اصلی تلف نکنید.
در ایسلند همچنان سعی شده به موضوع جاذبه‌های گردشگری پرداخته شود پس جاذبه‌های گردشگری ایسلند را بشناسید چون سفر به این کشور، معمولا و تنها، به عنوان سفری ماجراجویانه و تجملاتی، شناخته شده است. وب‌سایتGrindTV، برای مسافرانی که به دنبال ماجراجویی‌‌ بیشتری هستند، پیشنهاداتی در خصوص جاذبه‌های توریستی این کشور، مناسب با بودجه گردشگران ارائه کرده است‌، که بر طبق آن انتخاب تور Gentle Giants  برای تماشا‌ی وال‌ها در اولویت قرار دارد. تور  Gentle Giants، این امکان را به شما می‌دهد که در کنار وال‌های در حال شنا با قایق نیز حرکت کنید.
همچنین با پیوستن به تور  Extreme Iceland این امکان به شما داده می‌شود که با تجهیزات لازم، از قبیل قلاب، یخ شکن و کلاه ایمنی، در مناطق کوهستانی و یخچال‌های ایسلند، به سیاحت بپردازید.

امضای طوماری در خصوص مخالفت با مصرف گوشت وال در ایسلند
نگاهی به کشور ایسلند
باورش سخت است ولی این شلوار وحشتناک را از پوست انسان ساخته اند! + تصویر
معرفی فرودگاه بین المللی کفلاویک

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code