اقامتگاه‌هایی سازگار با محیط زیست در بارسلون

۴ انتخاب هوشمندانه برای اقامت در بارسلونا

بارسلونا یکی از پربازدیدترین شهرهای دنیاست، که احتمالاً در لیست سفر شما هم قرار دارد. اما این همه توجه پیامدهایی را هم در پی داشته است. از آنجایی که این پایتخت کاتالان ها (۱٫۶ میلیون نفر جمعیت) هر ساله میزبان توریست های بی شماری است (سالیانه ۲۷ میلیون نفر) ، گرفتار مشکلات محیط زیستی زیادی است. اما خوشبختانه راه هایی وجود دارد که یک سفر سازگار با محیط زیست به این شهر داشته باشید.

خبر خوب برای مسافرانی که مسوولانه سفر می کنند این است که شورای شهر سرمایه گذاری خود را در بخش سیستم حمل نقل سازگار با محیط زیست همراه با تمرکز بر روی پایداری رستوران ها و امکانات اقامتی، افزایش داده است. در ادامه به شما می گوییم چطور می شود احساس بهتری داشت وقتی داریم از غذاهای مختلف و معماری گوتیک لذت می بریم و هم زمان به جایگاه بارسلونا به عنوان اولین شهر جهان که گواهینامه بیوسفر را دریافت کرده است و یکی از مقاصد گردشگری متعهد به توریسم پایدار است، احترام بگذاریم.

مطالب مرتبط:
یک تعطیلات محیط زیستی در بارسلونا
این ۵ جاذبه را در بارسلونا رایگان ببینید
gettyrf

با هر بودجه ای که داشته باشید، در اینجا اقامت گاه‌های شیک و در حین حال سازگار با محیط زیست فراوانی برای شما وجود دارد.

ریسورت ماس سالاگروس (Mas Salagros ) که از سال ۲۰۱۵ شروع به کار کرده است، در فاصله ۲۰ دقیقه ای خارج از بارسلونا، در والرومانس (Vallromanes) قرار دارد و یک محیط آرامش بخش دور از شلوغی های شهر است. این ریزورت ۵ ستاره، اولین ریزورت اسپانیا است که دارای گواهینامه بیو هتل های اروپایی است. این محل دارای حمام سنتی، باغ سبزیجات ارگانیک که از سال است و حیوانات اهلی از جمله گاو، مرغ و خوک در آن نگهداری می شود. هر روز لبنیات تازه برای استفاده در رستوران ها نیز در همین جا تولید می شود.

اقامت گاه ۵ ستاره ملیا (Meliã Barcelona Sarrià ) در منطقه تجاری بارسلونا قرار دارد و مورد توجه مسافرانی است که برای تجارت به این شهر سفر می کنند. در اینجا یک تریای مخصوص سرو انواع پنیر وجود دارد و در سال ۲۰۰۹ گواهینامه بیوسفر هتل را دریافت کرده است.

park-guell

هاستل ایناوت بارسلونا (Inout Hostel Barcelona )، یک هاستل غیرانتفاعی است که از انرژی پاک استفاده می کند. آب گرم و سیستم گرمایشی این هاستل از دیگ بخار زیست توده (Biomass) تامین می شود. این هاستل در پارک دی کولسلورا () قرار دارد که با مترو با مرکز شهر تنها ۱۵ دقیقه فاصله دارد، در حالی که مثل یک مخفی گاه کوهستانی آرام و ساکت است. علاوه بر رستوران ۲۴ ساعته ای که فعال است، چشم انداز زیبایی به کوه مونته دل تیبیدابو (Monte del Tibidabo) دارد. طراحی داخلی قدیمی است و با استفاده از مبلمان بازیافتی صورت گرفته است و تنها هتلی در اروپا است که ۹۹ درصد کارمندان آن نوعی ناتوانی ذهنی دارند. تجربه های جالبی در اینجا خواهید داشت، که از جمله آنها تهیه مواد غذایی از بازار مرکات (Mercat de la Boqueria) برای پختن غذا در آشپزخانه به صورت گروهی است. دسترسی راحت برای افرادی که از ویلچیر استفاده می کنند نیز از جمله ویژگی های این هتل است.

هاستل هایتک تونتی تو(twentytú Hi-Tech Hostel ) به دلیل امکاناتی مثل سیستم کم مصرف نورپردازی و دوش هایی که در حفظ آب موثرند، در سال ۲۰۱۵ گواهینامه سازگاری با محیط زیست دریافت کرد. در میان انواع فعالیت های مسوولانه اجتماعی که این هاستل انجام می دهد، رقابت هایی را بین دانشجویان مدرسه طراحی BAU برای طراحی اتاق خواب ها برگزار می کند. در حالیکه نمای اتاق خواب ها صنعتی است، چشم انداز وسیع تراس پشت بام از برج آگبار( Torre Agbar) ، مثل پائلایی که هر جمعه روی تراس سرو می شود، بسیار عالی است.

۱۰ حقیقت جالب در مورد مادرید، پایتخت افسانه ای اسپانیا!
معرفی هتل ۵ ستاره یورو استارز بی سی ان دیزاین در بارسلونا
۲۰ جاذبه معروف شهر سویل در اسپانیا
معرفی هتل لاکچری سوییتز مادرید | ۴ ستاره

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code