اقامت در هتل اشباح(بخش دوم)

واشنگتن

هتل تاریخی انکوریج، شهر انکوریج، آلاسکا

هتل تاریخی انکوریج در سال ۱۹۱۶ تاسیس شده است و همان ‌طور که از نام آن مشخص است، یک بنای تاریخی در شهر انکوریج است و حتی تنها هتلی در تمام شهر انکوریج است که در لیست بناهای تاریخی آمریکا به ثبت رسیده است. با این‌ وجود بخش  قابل ‌توجهی از این تاریخ غنی با رخدادهای مافوق طبیعی همراه بوده است.

تری راسی از سال ۲۰۰۴ به‌ عنوان مدیر هتل تاریخی انکوریج مشغول به فعالیت بوده است و تنها چند ماه پس از شروع به کار در این هتل، تجربه ‌هایی در زمینه فعالیت‌ ها و رخدادهای غیر قابل توضیح را داشته است. اندکی پس ‌از این رخدادها بود که او از کارمندان قدیمی‌ تر هتل پرسید که آیا این هتل جن ‌زده است؟ پاسخ افراد یاد شده به این سوال، مثبت بود.

برخی از افراد مدعی هستند که رخدادهای گذشته به ‌عنوان کلید این اتفاقات مطرح هستند. در سال ۱۹۲۱، جی جی اشتورگس رییس پلیس شهر انکوریج، درست در مقابل در ورودی این هتل از پشت مورد اصابت گلوله قرار گرفت. از آن به بعد گزارش ‌های زیادی درباره شنیده شدن صدای فریاد در طبقات پایینی هتل و یا مشاهده اجسام شناور بین زمین و آسمان در لابی هتل به گوش می ‌رسند. هویت قاتل این فرد هنوز به ‌عنوان یک معما باقی مانده است و برخی از افراد معتقدند که اشتورگس هیچ گاه این هتل را ترک نکرده است. راسی هم ‌اکنون یک دفترچه ثبت رخدادها برای مسافران را در اختیار دارد که افرادی که در هتل حضور دارند بتوانند تجربیات فرا طبیعی خود در این هتل را در آن ثبت کنند.

هتل تاریخی انکوریج در برنامه ماجراهای ارواح شبکه تراول (Travel) مورد بررسی قرار گرفته است و حتی شکارچیان ارواح معتقدند که این هتل یکی از فعال ‌ترین هتل ‌های آمریکای شمالی در زمینه رخدادهای مافوق طبیعی است. این هتل درست در زمان هالووین به‌ عنوان میزبان رخدادی فصلی در سال ۲۰۱۶ خواهد بود که عنوان این رخداد “شامی از جنس داستان‌های مرموز و جنایی” است. این مراسم در روز ۲۷ اکتبر (ششم آبان ماه) برگزار شده و شرکت ‌کنندگان در آن می ‌توانند شب ۲۹ اکتبر (۸ آبان) را در این هتل سپری کنند.

هنگامی‌که به انکوریج سفر می ‌کنید، نگذارید که داستان ‌های اشباح و ارواح شما را فراری بدهد زیرا هتل تاریخی انکوریج برای ارائه به شما امکاناتی به ‌مراتب بیشتر از داستان ‌های ترسناک در اختیار دارد.

قلعه مانرسا (Manresa)، پورت تاوزند، واشنگتن

بخش شمال شرقی شبه‌ جزیره المپیک در پنسیلوانیا، خانه یک بندرگاه به نام پورت تاوزند است که یکی از معدود بازمانده ‌های بندرگاه ‌های عصر ویکتوریایی در آمریکا است. در این شهر زیبا و جذاب، یک بنای تاریخی وجود دارد که نباید در هنگام سفر به این شهر از آن غافل ماند. قلعه مانرسا یا بر اساس گفته افراد محلی، ایسنبیس، در سال ۱۸۹۲ ساخته شده است و نام آن نیز از چارلز و کیت ایسنبیس که نخستین شهردارهای شهر پورت تاوزند بودند گرفته شده است. این قلعه تا زمان مرگ شوهر خانواده به ‌عنوان خانه خاندان ایسنبیس شناخته می ‌شد و پس از آن نیز به‌ عنوان مرکز استراحت و تعطیلات برای راهبه ها مورد استفاده قرار گرفت و بعدها نیز به کالج آموزه ‌های یسوعیان بدل شد. این بنای با ابهت سرانجام در سال ۱۹۶۸ دوباره قلعه مانرسا نام گرفت.

قلعه مانرسا که امروزه به‌ عنوان یک اقامتگاه و هتل به‌ حساب می ‌آید، در طول قرن گذشته شهرتی زیاد در زمینه فعالیت‌ های مربوط به ارواح به دست آورده است. در طبقه سوم این هتل، راهبی که خود را در زیرشیروانی این بنا به دار آویخته بوده است مشاهده شده است و در کنار آن نیز بانویی که پس از شنیدن خبر مرگ فرد مورد علاقه‌ اش در جنگ، خود را از پنجره به بیرون پرتاب کرده بوده است نیز گاه‌ و بیگاه توسط مسافران رویت شده است. در نیمه ‌شب و در وسط راهروی طبقه سوم، صدای فریادهایی به گوش می‌ رسد و هنگامی ‌که مسافران به جستجوی منبع صدا می ‌پردازند، هیچ‌ کسی را در محل نمی ‌یابند. باید به شما هشدار بدهیم که در طبقه پایین این بنا نیز یک کافه وجود دارد که گفته می‌شود که لیوان ‌های نوشیدنی‌ های آن به‌ خودی ‌خود حرکت می‌ کنند.

در بیرون راهروهای جن‌ زده قلعه مانرسا دنیایی وجود دارد که پیوندی مستحکم با واقعیت ‌های فیزیکی دارد. این قلعه دارای یک باغ گیاه ‌شناسی، یک سالن مهمانی برای عروسی‌ ها و کنفرانس ‌ها و یک کتابخانه است که مهمان ‌ها می ‌توانند به کمک آن ‌ها اوقات خود را سپری کنند.

نام این رستوران های چارلستون را فراموش نکنید(بخش اول)
نام این رستوران های چارلستون را فراموش نکنید(بخش اول)
اتاوا، ارزانترین شهر کانادا در حین پایتخت بودنش!
اتاوا، ارزانترین شهر کانادا در حین پایتخت بودنش!
مروری بر هتل رادیسون، جواهر خیابان هفتم
مروری بر هتل رادیسون، جواهر خیابان هفتم
اولین فرد خارجی که پا به این جزیره گذاشت، کریستف کلمب بود!
اولین فرد خارجی که پا به این جزیره گذاشت، کریستف کلمب بود!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code