امن ترین کشورها کجا هستند؟!

آشنایی با کشورهای ایمن دنیا

طبیعی است که بخواهید در زمان سفر و تفریح تان در یک شهر یا کشور دیگر از امنیت کافی برخوردار باشید و در طول اقامت تان دوران آرام، آسوده و خاطره انگیزی را سپری نمایید. برخی کشورها ذاتا کشورهای شلوغ و پر سر و صدایی هستند که اگر شما به دنبال آرامش و محیطی آرام هستید نباید به سراغ آنها بروید. در پایین با برخی از آرام ترین ها آشنا شوید. با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
ناامن ترین شهرها در قاره آسیا
۶ مورد از امن ترین کشورهای دنیا را بشناسید

ژاپن

ژاپن کشوری جالب با فرهنگ و مردم فوق‌العاده است و یکی از آرام ‌ترین کشورهای جهان محسوب می شود. مردم ژاپن به خوش اخلاقی و سعی و کوشش شهره خاص و عام هستند. مردم این کشور بیش از مردم سایر نقاط دنیا صادق، مودب و دارای رفتار دوستانه هستند. آنها همچنین بسیار منظم و سازمان یافته هستند و معمولا جامعه شان را مهم تر از خودشان می دانند. این موارد باعث شده است که مردم ژاپن یکی از پیشرفته ‌ترین و توسعه یافته‌ترین جوامع، بهترین فناوری و یکی از قوی ‌ترین اقتصادهای دنیا را داشته باشند. هر ساله گردشگران زیادی برای دیدن مناظر طبیعی و بناهای تاریخی ژاپن به این کشور سفر می‌کنند.

ژاپن

نروژ

طبق شاخص صلح جهانی، نروژ از آرام ‌ترین کشورهای جهان است و همانند سایر کشورهای اسکاندیناوی، آمار پایینی در جرم و جنایت دارد. این کشور به واسطه سرمایه‌گذاری منطقی اش در تولید نفت، توانسته است طی قرن گذشته به اقتصاد قدرتمندی دست یابد. جای تعجب نیست که نروژ از ثروتمندترین و گران ‌ترین کشورهای دنیا باشد.

کانادا

کانادا با برخورداری از یکی از بالاترین سطوح استاندارد زندگی در جهان، از دیگر کشورهای امن و آرام دنیا به شمار می روند. کانادا به دلیل اقتصاد پویا، فرصت های شغلی زیاد و البته قابلیت‌های فرهنگی، مقصد بسیاری از مهاجران دنیا می باشد. در سال ۱۹۷۱، کانادا بطور رسمی یک کشور چند فرهنگی شد. در این کشور مردم با فرهنگ ‌های مختلف از تساوی حقوق و آزادی برخوردارند. این امر هر نوع تبعیضی را ریشه‌کن کرد و سطح احترام متقابل اجتماعی را بالا برد. به گونه‌ای که وقتی به کانادا سفر می‌کنید، احساس می‌کنید در وطن خود نفس می کشید.
افرادی که تازه وارد کانادا می‌شوند از خدمات رایگان مانند کلاس‌ های یادگیری زبان و کارگاه‌ های آموزشی بهره‌مند می‌شوند. به همین دلیل بسیاری از مهاجران، کانادا را به عنوان مقصد خود بر می گزینند. کانادا همچنین معمولا از مناقشات نظامی دوری می جوید و هزینه زیادی در امور نظامی صرف نمی‌کند. این کشور مناظر طبیعی زیبایی دارد که سالیانه گردشگران زیادی را روانه کانادا می‌کنند.

کانادا

بلژیک

بلژیک واقعا کشور کوچکی است اما یکی از بهترین و آرام ‌ترین کشورهای جهان محسوب می شود. بروکسل پایتخت این کشور از زمان پایان جنگ جهانی دوم به مرکز سیاست جهانی دنیا تبدیل شد که درواقع مرکز اتحادیه اروپا نیز می باشد. مردم این کشور از استاندارد بالای زندگی، آموزش با کیفیت و البته سطح بالای خدمات بهداشت و درمان بهره‌مند هستند. بلژیک با توجه به معماری باشکوه، بناهای تاریخی و هنری یکی از بهترین کشورها برای بازدید علاقه‌مندان به تاریخ است.

خیابان گینزا پر هیاهوترین خیابان توکیو
خیابان گینزا پر هیاهوترین خیابان توکیو
کدام جاذبه های تاریخی در رم باید دیده شوند؟
کدام جاذبه های تاریخی در رم باید دیده شوند؟
۱۰ مورد از جاهای دیدنی ساری
۱۰ مورد از جاهای دیدنی ساری
آشنایی با شخصیت شناسی سفر: شما چه نوع مسافری هستید؟
آشنایی با شخصیت شناسی سفر: شما چه نوع مسافری هستید؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code