بلیط هواپیما

اوج هیجان در بهترین شهربازی های اروپا

بهترین شهربازی های اروپا

به هر شهری که سفر می کنیم گاهی کمی هیجان متفاوت می خواهیم اینجاست که می توانیم به شهربازی های سرگرم کننده ای که در نقاط مختلف شهر ساخته شدند برویم و با تجربه شور و هیجان، انرژی تازه ای پیدا کنیم. اروپا شهربازی های مدرن و باکیفیتی دارد که بعضی از آن ها به دلیل امکانات خاص و ویژه خود در جهان معروف هستند، می خواهیم تعدادی از این شهربازی ها را معرفی کنیم، الی گشت را همراهی کنید.

شهربازی های اروپا

دیزنی لند (Disneylandپاریس

مطالب مرتبط:
تفریح و هیجان در شهر بازی ویا لند استانبول
برترین شهر بازی های آسیا

در سال ۱۹۹۲ بود که دیزنی لند با مساحت حدود ۴۲۵ کیلومتر مربع در ۳۲ کیلومتری مرکز شهر پاریس افتتاح شد، در آن زمان شاید کسی فکرش را نمی کرد که روزی این شهر بازی تبدیل به پربازدیدترین شهربازی اروپا شود. در این پارک می توانید سوار بر وسایل سرگرم کننده اوج هیجان و لذت را تجربه کنید و به رستوران های لوکس بروید و مزه ای متفاوت از غذاهای متنوع بچشید. با رفتن به این شهربازی با وجود مرکز خرید ول دوروپ حتی می توانید خرید هم بکنید و در فروشگاه های اوت لت آن خریدی ارزان داشته باشید. یکی از هیجان انگیزترین منظره ها در این پارک تماشای آتش بازی در کنار قلعه زیبای این پارک هست که چشم اندازهای خیره کننده ای را در جلوی چشمانتان به نمایش در می آورد. یکی از مناطق تفریحی پارک، دیزنی ویلیج است که جاذبه ها و رستوران های زیادی دارد.

دیزنی لند

اروپاپارک (Europeparkآلمان

اروپاپارک با مساحت ۹۵۰ هزار متر مربع در سال ۱۹۷۵ افتتاح شد. برای بازدید از دومین شهر بازی بزرگ اروپا باید به شهر روست آلمان بروید، این پارک بزرگ ترین شهربازی آلمان است و ترن هوایی های آن خاص و ویژه اند. پارک ۱۲ ترن هوایی دارد که قدیمی ترین آن ها از میان یک معدن الماس عبور می کند و جدیدترین آن یک ترن معلق است که قسمتی از آن سرپوشیده  و با تونل وحشت یکی شده است. با رفتن به این پارک وارد سرزمینی پر از هیجان شده اید و می توانید در هر لحظه با امتحان وسایل جذاب و مدرن دنیایی متفاوت را لمس کنید.  با گشت و گذار در قسمت های مختلف پارک چندین پارک موضوعی می بینید که هر کدام متعلق به یک کشور اروپایی ست.

اروپاپارک

گرونا لوند (Grona Lundاستکهلم

گرونا لوند با مساحت ۶ هکتار در سال ۱۸۸۳ در منطقه ای قدیمی جزیره ای  در روبروی دریا ساخته شد. چیزی که در این پارک جلب توجه می کند کوچک بودنش نسبت به دیگر شهربازی های معروف دنیاست چون با توجه به جایی که در آن ساخته شده و موقعیت مرکزی اش نمی توان فضای پارک را افزایش داد. در این پارک می توانید ۳۰ جاذبه تفریحی جذاب و هیجان انگیز را امتحان کنید و پر از شور و شوقی وصف نشدنی شوید.  به غیر از این در گوشه  ای از پارک مکانی برای برگزاری کنسرت وجود دارد که مراسم فرهنگی و کنسرت های زیادی در تابستان ها در آن انجام می شود. می توانید بعد از تفریح در این پارک از ساختمان های تاریخی که در اطراف آن قرار دارد هم بازدید کنید.

گرونا لوند
آنچه باید از تاریخ کشور آلبانی بدانید
آنچه باید از تاریخ کشور آلبانی بدانید
چطور از فرودگاه ویلنیوس لیتوانی به مرکز شهر برویم؟
چطور از فرودگاه ویلنیوس لیتوانی به مرکز شهر برویم؟
از جذابیت های سفر به اروپا بدانید؟
از جذابیت های سفر به اروپا بدانید؟
۱۰ مورد از آبشارهای معروف اروپا
۱۰ مورد از آبشارهای معروف اروپا