اوج هیجان در پارک آبی مارماریس

پارک آبی آتلانتیس در مارماریس

پارک های آبی با سرسره ها و استخرهای مهیج و نشاط آور همیشه از پرطرفدارترن جاذبه های تفریحی هر شهر هستند که می توانند روزی سرشار از شادابی را برایتان بسازند. در بیشتر شهرهای توریستی دنیا می توانید پارک آبی با امکانات مناسب را پیدا کنید و در اوج تابش آفتاب داغ از خنکای استخرهایش لذت ببرید. امروز سری می زنیم به یکی از شهرهای ترکیه، مارماریس و درباره پارک آبی مارماریس صحبت می کنیم، الی گشت را همراهی کنید.

پارک آبی آتلانتیس در مارماریس
مطالب مرتبط:
طبیعت گردی در اعماق جنگل های پارک ملی مارماریس
مارماریس، شهری در سواحل مدیترانه

مارماریس جایی است که در آن می توانید هیجان، ماجراجویی، تفریح و زیبایی های طبیعی را یکجا پیدا کنید. این شهر سه پارک آبی دارد که پارک آبی آتلانتیس بزرگ ترین پارک آبی آن است و روزی پر از تفریح را برای همه خانواده رقم می زند. این پارک برای کسانی که عاشق تفریح هستند پر از جاذبه است، فرقی نمی کند در چه سن و سالی باشید پا به این پارک که بگذارید تفریح مورد علاقه خود را از بین چندین و چند سرسره، استخر کودک، استخر موج، مینی گلف، بولینگ پیدا می کنید. این پارک درست در جلوی دریا قرار گرفته و ساحل اختصاصی اش در تمام روز امواج نیلگون دریا را برایتان به نمایش در می آورد، کافی ست بعد از سرخوردن از روی سرسره های بلند و رنگارنگ پارک و پرتاب شدن به وسط استخرهای شفاف و زلال مدتی برای استراحت به این ساحل زیبا بروید تا نسیم خنک و روح بخش دریا صورتتان را نوازش کند.

پارک آبی مارماریس

از نظر ایمنی و بهداشت خیالتان راحت باشد سیستم آب این پارک آنقدر باکیفیت است که گواهی نامه های جهانی دارد و در فصل تابستان از تاریخ ۳۰ می تا ۳۰ سپتامبر هر روز باز است. این پارک در قلب خط ساحلی مارماریس قرار گرفته و تا بسیاری از هتل ها، مراکز خرید و رستوران ها چند قدمی بیشتر فاصله ندارد. پارک آبی آتلانتیس که در سال ۲۰۰۷ دهمین سالگرد خودش را جشن گرفت هر آنچه که برای گذراندن یک روز عالی احتیاج دارید را در خود جای داده است. این پارک هر سال با اضافه کردن تفریحات مهیج و منحصربفرد جدید سطح هیجان خودش را بیشتر و بیشتر می کند. در اینجا به دور از کارهای معمولی که در وسط شهر انجام می شود احساسی متفاوت به شما دست می دهد که دوست دارید هر چه بیشتر آن را تجربه و خودتان را در تفریح و هیجان خالصش رها کنید.

ارک آبی در ترکیه

همین که وارد این پارک می شوید وسایل خود را در گوشه ای می گذارید و به سمت سرسره ها می روید، اینجا مهیج ترین سرسره ها را دارد که شما را غرق در تجربه های هیجان انگیز می کنند، به استخر موج که بروید موج های استخر حس بودن در وسط دریا و اقیانوس را در شما تداعی می کنند و احساسی ناب را در شما برمی انگیزنند. آمدن به این پارک در اوج گرمای تابستان مثل دیدن بهشت واقعی است، گذر زمان را حس نمی کنید و دلتان نمی خواهد شب بشود تا مجبور به دل کندن از پارک شوید. اینجا رستوران های زیادی هست که ظهر و شب می توانید در آنجا غذاهای خوشمزه ای نوش جان کنید.

منبع: excursionmarmaris.com و marmariswaterpark.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code