اپلیکیشنی کاربردی برای ثبت اطلاعات شخصی

با این اپلیکیشن، دیگر از برنامه هایتان عقب نخواهید ماند.

مطالب مرتبط:
با این اپلیکیشن ساعت خواب بدنتان را تنظیم کنید!
اپلیکیشن ها در سفر چگونه به کمک ما می‌آیند؟

EssentialPIM اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی‌های موبایل است که می‌توانید اطلاعات شخصی و مهم خود را همانند رمزها، یادداشت‌ها، لیست یادآوری‌ها، مناسبت‌های تقویمی و موارد مشابه در آن ثبت کنید. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

ثبت اطلاعات شخصی

تاکنون اپلیکیشن‌های بسیاری برای ثبت مستقل اطلاعات ساخته و منتشر شده‌اند که هرکدام زمینه‌ای مخصوص به خود داشتند. برای مثال در یک اپلیکیشن می‌توانستید مناسبت‌های تقویمی را ثبت کنید و در اپلیکیشنی دیگر رمزهای عبور را. اما EssentialPIM یک دفترچه‌ی مجازی و همه‌کاره برای کاربرانی است که تمایل به ثبت اطلاعات مختلف خود تنها در یک محیط دارند. طبیعتا دسترسی به اطلاعات شخصی در یک برنامه‌ی ثابت بسیار ساده‌تر و سریع‌تر از حالتی است که برای دست‌یابی به آن‌ها مجبور به سر زدن به چند اپلیکیشن مختلف باشید. EssentialPIM قادر است موضوعات مختلف را مانند رمزها، یادداشت‌ها، مناسبت‌ها و … در کنار هم و در یک برنامه ذخیره کند تا تمامی اطلاعات خود را یکجا و کنار هم در اختیار داشته باشید.

ثبت اطلاعات شخصی

از مهم‌ترین مواردی که می‌توانید به ثبت و ذخیره‌ی آن‌ها در EssentialPIM بپردازید می‌توان به ToDoList‌-ها اشاره کرد. در این بخش از برنامه می‌توانید مواردی را که در آینده تصمیم به انجام آن‌ها دارید، ثبت کنید تا هرگز دچار فراموشی آن‌ها نشوید. بخش تقویم برنامه علاوه بر آنکه روزها و ماه‌های سال را برای شما به ارمغان خواهد آورد، قابلیت ثبت رویداد نیز دارد که به لطف آن می‌توانید موارد مختلفی مانند تولد دوستان، تاریخ پرداخت قبض‌ها و … را ثبت کنید. اگر یادداشت مهمی نیز دارید؛ می‌توانید از بخش Notes اقدام به ذخیره‌سازی آن کنید. امکانات این بخش نسبت به اپلیکیشن‌هایی مانند Gnotes و … کمتر اما در کل کافی است. حفاظت از رمزهای عبور نیز که یکی از مهم‌ترین موارد برای هر کاربری به‌حساب می‌آید در این برنامه در نظر گرفته شده است و می‌توانید در بخش Passwords اقدام به ثبت رمزهای عبور خود کنید. بخش Contacts برای ذخیره‌ی شماره و اطلاعات مربوط به شماره‌های خصوصی در نظر گرفته شده است که می‌توانید از آن استفاده کنید. این برنامه دارای نسخه کامپیوتری نیز هست که با استفاده از آن می‌توانید اطلاعات را بین گوشی و کامپیوتر همگام‌سازی کنید. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

ویژگی‌ها

طراحی زیبا و چشم نواز محیط کاربری
امکان ثبت یادداشت، لیست وظیفه، رویداد و

چگونه موبایلمان را حین سفر ایمن نگاه داریم؟(بخش اول)
چگونه موبایلمان را حین سفر ایمن نگاه داریم؟(بخش اول)
مساله گران فروشی گوشی های موبایل در مسیر حل شدن
مساله گران فروشی گوشی های موبایل در مسیر حل شدن
به زودی همه ی فرودگاه ها به وسیله ی ربات های هوشمند کنترل می شوند!
به زودی همه ی فرودگاه ها به وسیله ی ربات های هوشمند کنترل می شوند!
باتری کاغذی هم سر و کله اش پیدا شد!
باتری کاغذی هم سر و کله اش پیدا شد!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code