Slideshow Make; اپلیکیشنی برای ساخت ویدیو های جذاب

با اپلیکیشن Slideshow Make خاطرات شیرینی از خوی بجا بگذارید.

اپلیکیشن اندرویدی Slideshow Maker با محیط جذابش از عکس هایتان فایل ویدیویی می سازد و شما می توانید خاطرات خود را به بهترین نحو ممکن بصورت اسلاید شو موزیکال مرور کنید. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

انتشار عکس ها در شبکه های مجازی دیگر آن بازخورد همیشگی را ندارد و رفته رفته توجه کاربران به سمت ساخت ویدیو های جذاب معطوف شده است. شبکه های اجتماعی هم در این راستا برای جلب رضایت مردم

مطالب مرتبط:
اپلیکیشن White Noise شما را به طبیعت نزدیک می کند!
با این اپلیکیشن ها زمان را در دست بگیرید!
اپلیکیشن ساخت ویدیو

قابلیت ها ی نرم افزاری خود را بهینه کرده اند. همانند اینستاگرام که مدت زمان انتشار ویدیو را به یک دقیقه افزایش داده است و از سوی دیگر پیش‌بینی شده است که محتوای فیس‌بوک تا چند سال دیگر به‌طور کامل ویدیویی خواهد شد. این موضوع با توجه به افزایش انتشار ویدیوها در حال حاضر منطقی به نظر می‌رسد. البته این خبر به این معنا نیست که کاربران دیگر به سمت انتشار عکس‌های خود نخواهند رفت؛ بلکه به‌احتمال زیاد عکس‌ها نیز در قالب ویدیو منتشر خواهند شد. طبیعتا امری جذاب‌تر به نظر می‌رسد که به‌جای انتشار یک عکس و نظرخواهی درباره‌ی آن، یک اسلایدشوی ویدیویی از چندین عکس را در یک پست به معرض دید بگذارید و از نظرات دیگران مطلع شوید. Slideshow Maker یکی از بهترین اپلیکیشن‌های موجود برای ساخت اسلایدشو و فایل ویدیویی از عکس‌ها است که به کمک آن می‌توانید از عکس‌های خود (چه یک عکس چه هر تعداد دلخواه دیگر) فایل‌های ویدیویی بسازید.

اپلیکیشن ساخت ویدیو

این امر به‌صورت کاملا شیک و جذاب انجام می‌شود؛ به این صورت که علاوه بر افکت‌های جذابی که در زمان عوض شدن هر عکس می‌توانید مشخص کنید، قادر به انتخاب فایل موسیقی دلخواه نیز برای میکس شدن روی تصاویر خواهید بود تا یک میکس جذاب از تصاویر خود به وجود بیاورید. در Slideshow Maker شما به بیش از ۲۰ افکت مختلف برای تغییر عکس‌ها و چندین موسیقی پیش‌فرض دسترسی خواهید داشت تا اگر موزیک جذابی در گوشی خود ندارید، بتوانید از آرشیو پیش‌فرض Slideshow Maker استفاده کنید. محیط کاربری برنامه نیز به‌صورت متریال طراحی شده است و علاوه بر آنکه حس خوبی در زمان کار با برنامه به کاربر خواهد داد، باعث دسترسی آسان به تمامی امکانات نیز می‌شود. مورد جذاب دیگری که در برنامه شاهد بودیم، وجود تم‌های مختلفی برای اسلایدشو بود. برای مثال اگر مشغول تهیه‌ی یک اسلایدشو از عکس‌های تولد خود هستید؛ می‌توانید با انتخاب تم تولد، یک زمینه‌ی شاد و آیتم‌های متحرکی را که به تولد و مراسم مرتبط هستند، در ویدیوی نهایی خود در اختیار داشته باشید. علاوه بر تمام امکاناتی که گفته شد، بسته‌های استیکر و افکت نیز در برنامه وجود دارند که در صورت تمایل می‌توانید به دانلود آن‌ها بپردازید..

ویژگی‌ها

  • طراحی زیبای محیط کاربری
  • امکان استفاده از تم‌های مختلف
  • امکان ساخت اسلایدشو از تعداد دلخواه تصویر
  • وجود بسته‌های قابل دانلود مانند استیکر و …
راه حل هایی برای افزایش سودآوری در تجارت الکترونیک
راه حل هایی برای افزایش سودآوری در تجارت الکترونیک
معرفی انواع چادر مسافرتی برای خانواده ها!
معرفی انواع چادر مسافرتی برای خانواده ها!
فن آوری به کمک نابینایان و آلزایمری ها آمد
فن آوری به کمک نابینایان و آلزایمری ها آمد
زیر بار پرداخت باج های اینترنتی نروید
زیر بار پرداخت باج های اینترنتی نروید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code