تنها سفر می کنید؟ به این اپلیکیشن ها نیاز دارید

۵ اپلیکیشن ضروری در سفر

وقتی تنها سفر می کنید، تلفن همراه تان می تواند بهترین دوست شما، برنامه ریز سفر و حتی محافظ شما باشد. این یعنی شما باید اپلیکیشن های مناسبی روی گوشی تان داشته باشید تا بتواند بیشترین کمک را به شما بکند. برای مسائلی مثل امنیت در سفر، پیدا کردن دوستان جدید و داشتن یک نقشه ی راه ساده و قابل دسترسی، نیاز به اپلیکیشن های سفری مناسبی دارید. در این مطلب قصد داریم شما را با ۵ تا از بهترین اپلیکیشن هایی که در سفرتان نیاز خواهید داشت آشنا کنیم. با الی گشت همراه باشید تا بهترین اپلیکشن های سفری آشنا شوید.

اپلیکیشن های سفری

۱- MAPS.ME (اندروید و آی او اس)

مطالب مرتبط
۳ اپلیکیشن رایگانی که در سفرتان نیاز دارید
با این اپلیکیشن ها در سفرتان درآمد کسب کنید

در سفر، خصوصا زمانی که تنها هستید، دسترسی به نقشه ای که نیاز به اینترنت نداشته باشد موضوع مهمی است. در حال حاضر اپلیکیشن گوگل مپ این امکان را در اختیار کاربرانش قرار داده است. اما اگر به دنبال گزینه های جدیدتری هستید، مپس دات می می تواند گزینه ی بسیار خوبی باشد.

اپلیکیشن

۲- The RedZone Map (اندروید و آی او اس)

رد زون یکی از بهترین اپلیکیشن های سفری است. این اپلیکیشن بر اساس حوادث مختلف و داده های اجتماعی، امن ترین مسیر را برای رسیدن از نقطه ای به نقطه ی دیگر به شما پیشنهاد می دهد. رد زون، به جای نشان دادن سریع ترین و راحت ترین مسیر، حوادث را دنبال می کند تا راهی در اطراف مناطق نا امن به شما نشان بدهد.

رد زون

۳-  VizEat (اندروید و آی او اس)

ممکن است تنها غذا خوردن، برای شما هم یکی از اصلی ترین مشکلات تنها سفر کردن باشد. اما نگران نباشید! اپلیکیشن هایی وجود دارد که به شما کمک می کند در کنار افراد محلی غذایتان را نوش جان کنید. یکی از بهترین اپلیکیشن های سفری در این زمینه، ویز ایت است که بهترین گزینه ها را در نزدیکی شهر های بزرگ در اختیارتان می گذارد. از طریق این اپ می توانید علاوه بر پیدا کردن افراد محلی ای که دوست دارند با شما غذا بخورند، از تورهای غذا در شهر مقصدتان با خبر بشوید و یا حتی خودتان پیشنهاد برگزاری یک دورهمی شام را در این برنامه بدهید.

اپ سفری

۴- Meetup (اندروید و آی او اس)

این گزینه هم مثل گزینه ی قبلی، به شما در پیدا کردن افرادی کمک می کند که بتوانید در طول سفرتان با آنها وقت بگذرانید. در حال حاضر اپلیکیشن های زیادی برای این منظور طراحی شده اند که یکی از بهترین های آن، اپلیکیشن میت آپ است. از طریق این برنامه می توانید در سفرتان با افراد هم فکر و سلیقه خودتان آشنا بشوید و تجربه ی متفاوتی از سفرتان به دست بیاورید. کافی است مقصدتان را در این اپلیکیشن جستجو کنید و با دنیایی از گزینه های وقت گذرانی در مقصدتان روبه رو شوید.

میت آپ

۵- Yelp (اندروید و آی او اس)

پیدا کردن بهترین کافه ها و رستوران های شهر مقصدتان می تواند وقت گذرانی جالبی باشد. اما چه بهتر که بتوانید به توصیه ی افراد محلی در این زمینه دسترسی داشته باشید و خیلی راحت بهترین رستوران های شهر را پیدا کنید. یکی از بهترین اپلیکیشن ها در این زمینه یلپ است. از طریق این اپلیکیشن می توانید به نظر افراد محلی درباره ی بهترین رستوران ها و کافه های مختلف شهر دسترسی داشته باشید.

یلپ

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد