با این اپلیکیشن ها در سفر همیشه سلامتید!

سلامتی در سفر با این اپلیکیشن ها

یکی از جنبه های مهم سفر سلامت بودن است. در این سال ها با پیشرفت تکنولوژی اپلیکیشن هایی به بازار آمده که می تواند برای سالم و سلامت بودن در سفر به شما کمک کند. سفر با اینکه خوش گذرانی های خودش را دارد و می تواند حسابی روحیه تا ن را عوض کند اما در عین حال آدم را با نگرانی هایی مثل گم شدن اطلاعات مهم  و یا پیش آمدن مشکلاتی برای سلامتی روبرو می کند البته با اپلیکیشن هایی که در ادامه قرار است معرفی کنیم دیگر نگرانی بی فایده است، در ادامه الی گشت را همراهی کنید تا با اپلیکیشن هایی برای سلامتی در سفر آشنا شوید.

سلانتی در سفر

اپلیکیشن Sherpaa

مطالب مرتبط:
با این اپلیکیشن ها در سفر هیچ نگرانی ای ندارید!
گیاهخوار هستید؟ در سفر از این اپلیکیشن ها استفاده کنید

پزشکی به اسم «جی پارکینسون: این اپلیکیشن را راه انداخته تا امکان برقراری ارتباط خصوصی با یک دکتر را برای کاربران فراهم کند. البته این پزشکان فقط می توانند در بیماری های پایه ای و عمومی به کاربران مشاوره بدهند و اگر حس کنند که بیماری جدی است پیشنهاد مراجعه به بیمارستان مجهز را می دهند. آن ها بیماری های پایه ای را تشخیص می دهند و به خوبی کاربران را برای رسیدن به سلامتی کامل راهنمایی می کنند. شاید اینکه در شهر غریب چجوری دکتر خوب پیدا کنید فکرتان را مشغول کرده باشد اما با کمک این برنامه می توانید همه دکترهای متخصصی که در محله های اطراف هستند را بشناسید و برای درمان به سراغ آن ها برید. با این برنامه از دست هزینه های زیاد ویزیت حضوری هم راحت می شوید، کافیست ۴۰ دلار پرداخت کنید و با جواب دادن به سوال های پزشک، بهترین درمان را از او بگیرید.

اطلاعات پزشکی

اپلیکیشن Allergy Food Translator

اگر نسبت به غذاهای مختلف آلرژی دارید سفر به کشورهای خارجی می تواند سخت و یا حتی گاهی خطرناک باشد. Allergy Food Translator یک اپلیکیشن ساده برای آیفون است که به شما اجازه می دهد آلرژی های غذایی تان را لیست و آن ها را با یک پیام هشدار به زبان محلی ترجمه کنید. شرایطی را تصور کنید که به رستورانی بروید و بخواهید به پیشخدمت بفهمانید که به غذاهایی که شیر و یا گلوتن دارند حساسید! در این صورت اگر زبان بلد نباشید رساندن این جمله به پیشخدمت خیلی سخت است اما با داشتن این اپلیکیشن تنها کاری که می کنید این است که تلفن تان را به او نشان می دهید و او خودش می فهمد که چه غذاهایی برای شما بد است!

اپلیکیشن Global Rescue

می خواهید به سفرهای دور بروید و نگران بیمه سلامت هستید؟ با این سرویس، در ماه ۳۲۰ دلار می دهید و در عوض خیالتان راحت است که اگر اتفاقی غیرمنتظره مثل زلزله، سیل، اقدامات تروریستی و … پیش بیاید صحیح و سالم به خانه برمی گردید.

بیمه مسافرتی

اپلیکیشن TravWell

این اپلیکیشن بهتان کمک می کند تا سفر بین المللی امن و سلامتی داشته باشید. مطمئنا دوست دارید در سفر کاملا سلامت باشید پس حتما دلتان می خواهد بدانید آیا برای رفتن به این شهر احتیاج به واکسنی هست؟، چه وسایلی باید همراه داشته باشید؟ و یا اینکه آیا نیازی به لباس های  مخصوص و یا داروی خاص هست یا نه؟  TravWellهمه این اطلاعات ارزشمند را بهتان می دهد، از طرفی استفاده از آن هم جالب و ساده است. از دیگر خوبی های این برنامه این است که شماره های اضطراری هر شهر را هم دارد و برای استفاده از آن نیازی به اتصال به اینترنت ندارید.

اپلیکیشن Can I Eat This

مشکلات گوارشی می توانند به راحتی سفرتان را خراب کنند، هیچ کس دوست ندارد در حالی که مشغول بازدید از جاذبه های دیدنی شهر مورد علاقه اش است دل درد شدید داشته باشد اینجاست که این اپلیکیشن به دردتان می خورد چون شما را از گرفتار شدن به این حالت نجات می دهد. برای استفاده از این برنامه کافیه کشوری که به آن سفر کردید را انتخاب کنید و چند سوال ساده راجع به طرز فکرتان در مورد خوردن و آشامیدن را جواب بدهید تا برنامه بهتان بگوید که این غذاها خوبند یا نه!

غذاهای سالم در سفر

 اپلیکیشن CDC Yellow Book 2018

«کتاب زرد» شامل اطلاعات لازم و ضروری برای سلامتی در سفر است  که هر دو سال یکبار توسط CDC منتشر می شود تا کسانی که به مسافران مشاوره می دهند از آن استفاده کنند. این کتاب در واقع برای پزشکان نوشته شده اما دیگران هم می توانند از آن استفاده کنند. با داشتن این اپلیکیشن در هر شهری و در هر زمانی که دوست داشید از اطلاعات ارزشمند کتاب زرد استفاده می کنید.

اپلیکیشن Happy Cow

در شهر جدیدی که به آن سفر کردید دنبال رستوران گیاهخواری و یا جایی که غذاهایش سالمه می گردید؟ «هپی کو» رستوران های گیاهخواری و همینطور فروشگاه هایی که غذاهای سالم دارند را بهتان نشان می دهد. با داشتن این برنامه به هر نقطه ای از دنیا که سفر کنید نگرانی ای از بابت غذاهای ناسالم ندارید و مستقیم به یکی از سالم ترین رستوران های شهر می روید. از روی نقشه به راحتی رستوران های نزدیک را می بینید و اطلاعات تماس رستوران هم در دسترستان است.

اپلیکیشن Happy Cow

اپلیکیشن Phone-a-Friend

این اپلیکیشن هم مثل برنامهCompanion  برای کسانی خوب است که دوست دارند تنها سفر کنند اما در عین حال کمی نگران امنیت شان هستند و می خواهند یک همراه مجازی همیشه پیش آن ها باشد. در واقع با این اپلیکیشن همان کسی که دوست دارید در این سفر همراهتان باشد همیشه شما را مسیریابی می کند و اگر امنیت تان با مشکل روبرو شود دوست تان اول از همه می فهمد!

اپلیکیشن ۷ Minute Workout

اگر دوست دارید در سفر هم چند دقیقه ورزش روزانه داشته باشید این برنامه برای شماست. حتی پرمشغله ترین مسافر هم که برنامه اش کاملا پر است باز هم می تواند ۷ دقیقه وقت برای این تمرین روزانه کنار بگذارد. با این برنامه بیش از ۷۰ تمرین روزانه در اختیارتان است که می توانید هر کدام که خوشتان آمد را انتخاب کنید. با داشتن این برنامه حتی زمانی که کیلومترها از خانه دورید هم همیشه روی فرم هستید.

منبع: meandmytravelbugs.com

با شهر وین بیشتر آشنا شوید
راهنمای کامل نقشه کشور چین + جزئیات
جزیره هنگام کجاست؟ + تصویر
راهنمای سفر به آکسفورد

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code