گیاهخوار هستید؟ در سفر از این اپلیکیشن ها استفاده کنید

اپلیکیشن های مناسب برای سفر گیاهخوارن

در سفر به شهرهای جدید یکی از مشکلاتی که گاهی گیاهخواران با آن روبرو می شوند پیدا نکردن یک رستوران خوب و گیاهی برای غذا خوردن است. اما امروز با پیشرفت تکنولوژی و اپلیکیشن های متنوع دیگر از این بایت مشکلی ندارید. این اپلیکیشن بهترین رستوران های شهر را به شما نشان می دهند و حتی طرز تهیه بهترین غذاهای گیاهی هر شهر را هم بهتان می گویند. پس اگر گیاهخوار هستید همین حالا این چند برنامه های کاربردی را دانلود کنید تا این بار سفر خوبی را پشت سر بگذارید. الی گشت را همراهی کنید تا با بهترین اپلیکیشن های گیاهخواری آشنا شوید.

اپلیکیشن های گیاهخواری

Happy Cow

مطالب مرتبط:
گزینه های گیاهخواری در سفر به اروپا
۴ مقصد گردشگری مورد علاقه گیاه خواران

این اپلیکیشن راهنمای گیاهخواری و رستوران های گیاهی است و بهتان اجازه می دهد تا وقتی در راه هستید رستوران های گیاهی را پیدا کنید. این برنامه کاربردی به کمک نقشه از لوکیشن شما استفاده می کند تا نزدیک ترین و بهترین رستوران ها را به شما نشان دهد. حتی با کمک این برنامه می توانید اطلاعاتی هم درباره هر کدام از این رستوران ها به دست بیاورید تا ببینید اصلا این رستوران با سلیقه شما جور هست یا نه. شماره تلفن رستوران ها هم در دیتا بیس این اپلیکیشن ذخیره شده که اگر دوست داشتید می توانید به آن ها زنگ بزنید و از باز بودن رستوران مطمئن شوید. در سفر به شهرهای جدید مطمئنا با رستوران های این شهر آشنایی ندارید اینجاست که می توانید گوشی همراهتان را در بیاورید و با استفاده از این برنامه مفید بهترین رستوران ها را پیدا کنید.

هپی کو

Vegan Xpress

برای دانلود این برنامه باید هزینه ای حدود ۱٫۹۹ دلار بدهید، این قیمت واقعا ارزشش را دارد چون اگر بخواهید یک شب رویایی را در یکی از بهترین رستوران های شهر بگذرانید می تواند خیلی بدرد بخور باشد. می خواهید به رستوران های جدید بروید؟ این برنامه کاربردی خودش همه کارها را برایتان انجام می دهد و  لیستی جامع و کامل از همه رستوران های گیاهی که در نقاط مختلف شهر پراکنده هستند را در مقابلتان می گذارد. حتی می تواند بهترین سوپرمارکت های شهر را که در آن ها محصولات گیاهی باکیفیت و تازه فروخته می شود را هم بهتان معرفی کند. اگر هم مطمئن نیستید که رستورانی خاص، منوی گیاهخواری دارد یا نه می توانید این سوال را از این اپلیکیشن بپرسید چون جواب همه سوال ها را می داند!

Vegman

سازو کار این اپلیکیشن هم دقیقا مثل «هپی کو»است اما رایگان! «وگمن» یک راهنمای جهانی رستوران است که فقط برای گیاهخوارها طراحی شده است. هرچند که لیست رستوران های این اپلیکیشن به بزرگی «هپی کو» نیست اما در سفر به شهرهای جدید برای پیدا کردن رستوران های گیاهخواری واقعا کارتان را آسان می کند. این اپلیکیشن به دلیل مجانی بودنش حتی طرفدارهای بیشتری هم از «هپی کو» دارد و بیشتر شامل رستوران های محبوب تر و معروف تر می شود.

آپلیکیشن های سفر

AirVegan

این روزها دیگر سفر آنقدر آسان شده که حتی اگر پروازهای طولانی دارید و باید ناهار و شام را در فرودگاه های بین راهی بخورید باز هم نباید نگران این باشید که رژیم گیاهی تان به هم می خورد. «ایر وگان» را دانلود کنید تا در یک چشم به هم زدن به شما بگوید که کدام یک از ترمینال های فرودگاه، رستوران ها و یا غذاهای گیاهی دارد.

VeganXpress

اگر گیاهخوارید و به دنبال رستوران های فست فود هستید «وگان اکسپرس» همان چیزی است که مدت ها به دنبالش بودید چون همه فست فودهایی که غذاهای گیاهی دارند را به شما نشان می دهد. با این اپلیکیشن اصلا در شهر جدید احساس غریبی نمی کنید و هر رستورانی را به راحتی پیدا می کنید.

Veganagogo

قدم به شهر جدیدی گذاشتید اما نمی دانید برای خرید یک غذای خوشمزه و گیاهی باید به کجای شهر بروید؟ این اپلیکیشن هم رستوران های گیاهی را بهتان معرفی می کند، هم غذای مورد علاقه تان را از منو انتخاب می کند و هم در آخر به زبان محلی از پیشخدمت تشکر می کند!

اپلیکیشن گیاهخواری و گیاهی

Vegan Yum Yum

گاهی در سفر از رفتن به رستوران های مختلف خسته می شود و دلتان می خواهد کمی هم غذاهای خانگی بخورید. البته شاید هم سفری مقرون به صرفه را انتخاب کرده اید و می خواهید خودتان شام و ناهارتان را درست کنید تا در هزینه هایتان صرفه جویی شود. اینجاست که باید به سراغ «وگان یام یام» بروید! در این اپلیکیشن رایگان یک عالمه دستورالعمل پختن غذاهای خوشمزه و گیاهی وجود دارد. می توانید خیلی سریع به برنامه غذایی آن ها نگاهی بیندازید و ببینید کدام یکی از آن ها با مزاج غذایی تان متناسب است تا آن را برای شام یا ناهار درست کنید. فقط کافیه به جای هتل در هاستل ها بمانید تا به راحتی هر غذای گیاهی ای که دوست دارید را آماده کنید.

Go Vegan

یک کتاب آشپزی معروف هست که فقط در مورد غذاهای گیاهی می نویسد. می توانید با پرداخت حدود ۵ دلار این اپلیکیشن را دانلود کنید تا با دستورالعمل های غذایی بهترین کتاب های نویسنده این کتاب آشنا شوید. حالا می توانید در صورتی که در هاستل ها اقامت می کنید با کمک این دستورالعمل ها، غذاهای خوشمزه ای را برای خودتان درست کنید و از رستوران های گوشتی در امان بمانید!

گیاهخواری در سفر

۲۱-Day Vegan Kickstart

تازه گیاهخوار شده اید؟ نگران این هستید که با سفر رژیم تان به هم بخورد؟ معمولا روانشناس ها می گویند ۲۱ روز طول می کشد تا به یک روش جدید عادت کنید برای همین هم هست که در این برنامه روش های ۲۱ روزه پیشنهاد شده است. در واقع این اپلیکیشن راهی عالی و کامل برای ترک عادت گوشت خوردن است و به مدت سه هفته با برنامه های غذایی ای که برای صبحانه، ناهار و شام در اختیارتان می گذارد گیاهخوار شدن را به راحتی آب خوردن می کند! این اپلیکیشن رایگان توسط گروهی از پزشکان طراحی شده و واقعا ارزش دانلود دارد.

منبع: theveganwoman.com

چطور در یک کشتی کروز، سالم و سرحال بمانیم(بخش اول)
چطور در یک کشتی کروز، سالم و سرحال بمانیم(بخش اول)
معروف ترین غذاهای صربستان
معروف ترین غذاهای صربستان
خوشمزه ترین روز دنیا، روز جهانی غذا
خوشمزه ترین روز دنیا، روز جهانی غذا
۸ نوشیدنی خوشمزه و پرطرفدار در بمبئی؛ هند
۸ نوشیدنی خوشمزه و پرطرفدار در بمبئی؛ هند

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code