۷ اپلیکیشن که در سفر به لندن لازم تان می شود

اپلیکیشن های سفر به لندن

مرکز شهر لندن پر از شلوغی و هیاهوست در اینجا تا چشم کار می کند آدم هایی را می بینید که به سرعت به این طرف و آن طرف می روند و ماشین هایی که شتابان در حال حرکت اند. با همه این حرف ها نگران نباشید! رسیدن به لندن برای شمایی که برای اولین بار به این شهر می روید و آن را نمی شناسید اصلا تجربه استرس آوری نیست البته به شرطی که اپلیکیشن های سفر به لندن را دانلود کنید! اگر می خواهید با این اپلیکیشن ها آشنا شوید در ادامه الی گشت را همراهی کنید.

اپلیکیشن های سفر به لندن

۱- اپلیکیشن Hype

مطالب مرتبط:
برج لندن، قلعه ای که کلاغ ها از آن محافظت می کنند!
خیابان های لندن در گذر زمان!

شاید همین که پا به لندن می گذارید از خود بپرسید «خوب حالا باید چه کار کنم؟» در این صورت اپلیکیشن «هایپ» مثل یک رفیق صمیمی جواب این سوال تان را می دهد. تیمی که پشت این اپلیکیشن هست به دقت همه نکات و تفریحاتی که «هایپ» پیشنهاد می دهد را بررسی می کنند و مطمئن هستند که همه آن ها به روز شده و مناسب شماست. تازه شما می توانید این اپلیکیشن را شخصی کنید تا با اولویت هایتان جور دربیاید. یک پروفایل بسازید و افرادی که مثل شما تفریحات مشترک دارند را فالو کنید. حالا با درست کردن یک لیست شخصی شروع به گشت و گذار شهر کنید.

سفر به لندن

۲- اپلیکیشن Coffee In Touch

طبیعی است که بعد از ۳ ۴ ساعت بازدید از شهر احساس خستگی کنید و دلتان بخواهد با یک فنجان چای یا قهوه مقداری کافئین به بدنتان برسانید. از آنجایی که چند ساعتی بیشتر نیست که به لندن رسیده اید شاید نتوانید به راحتی بهترین کافه های شهر را پیدا کنید اینجاست که اپلیکیشن «کافی این تاچ» به دردتان می خورد چون همه کافی شاپ های نزدیک را بر روی نقشه بهتان نشان می دهد. اینطوری دیگر مجبور نیستید با گشتن دنبال یک کافه مناسب خسته تر از قبل شوید و می توانید مستقیم به سراغ همان کافه ای بروید که می خواهید.

۳- اپلیکیشن OpenTable UK

مطمئن نیستید که برای شام یا ناهار چی بخورید؟ می توانید بهترین غذاها را از طریق اپلیکیشن OpenTable UK پیدا کنید و سفارش دهید. جالب است بدانید که این نرم افزار در زمان های مشخص و روی منوهای خاص تخفیف ۵۰ درصد دارد تخفیفی که اگر این اپلیکیشن را نداشته باشید خودتان را از آن محروم کرده اید. برای انتخاب غذاها، هم منو در اختیارتان است، هم قیمت ها و مواد اولیه غذاها، پس با خیال راحت تصمیم بگیرید.

جاذبه های لندن

۴- اپلیکیشن Citymapper

کافیست یک بار برای مسیریابی در لندن از «سیتی مپر» استفاده کنید تا دیگر برای همه رفت و آمدها تان وابسته به آن شوید. «سیتی مپر» مدت زمان رسیدن به مقصد را حساب می کند و مسیرهای پیاده روی، دوچرخه سواری و ماشین سواری را بهتان نشان می دهد. این اپلیکیشن نه فقط کوتاه ترین مسیر از طریق حمل و نقل عمومی را  نشان تان می دهد بلکه می گوید که چقدر پول باید خرج کنید. اگر از قابلیت بعدی این اپلیکیشن رونمایی کنیم حتما ذوق زده می شوید: اگر بخواهید این مسیر را پیاده و یا با دوچرخه بروید اپلیکیشن مقدار کالری سوزانده شده را هم حساب می کند!

۵- اپلیکیشن Santander Cycles

دوچرخه سواری در شهر لندن روز به روز آسان تر می شود. اگر قصد دوچرخه سواری در لندن را داشته باشید حتما دلتان می خواهد بدانید که ایستگاه های دوچرخه کجا هستند و آیا دوچرخه دارند یا نه. این اپلیکیشن نه تنها این اطلاعات لازم را به شما می دهد بلکه در حین دوچرخه سواری مسیر امن و راحت را هم به شما نشان می دهد. همه می گویند لندن شهر گرانی است اما می توانید فقط با قیمت ۲ پوند یک روز کامل دوچرخه کرایه کنید و دیگر هزینه تاکسی و اتوبوس ندهید.

فناوری در سفر به لندن

۶- اپلیکیشن Kabbee

گاهی لندن آنقدر باران های سنگینی دارد که نمی توانید دوچرخه سواری کنید در این صورت شاید اگر عجله داشته باشد دلتان بخواهد که تاکسی بگیرید. اپلیکیشن Kabbee کمک می کند تا به جای اینکه برای گرفتن تاکسی به گوشه خیابان بروید از همان هتل، تاکسی پیدا کنید. با این اپلیکیشن به محض اینکه تاکسی و مقصد را مشخص کردید کرایه، محاسبه می شود پس دیگر لازم نیست نگران کرایه های اضافه باشید.

۷- اپلیکیشن The Culture Trip

حتما حالا که تا لندن آمده اید دلتان می خواهد تا این شهر را بیشتر کشف کنید و با غذا، فرهنگ و هنر این شهر بیشتر آشنا شوید در این صورت اپلیکیشنی مثل The Culture Trip بهتان کمک می کند تا خیلی راحت شناخت تان را از این شهر بالا بروید و مستقیم به سراغ همان جاذبه ای بروید که به آن علاقه دارید. در این اپلیکیشن یک سری توصیه و نکات سفر هست که خود مردم لندن آن ها را پیشنهاد داده اند و مطمئنا خیلی به دردتان می خورند. همه این نکات به صورت کوتاه و مفید نوشته شده اند و می توانید همان طور که در تاکسی نشسته اید و در حال رسیدن به مقصد هستید آن ها را بخوانید.

منبع: theculturetrip.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code