اپلیکیشن های کاربردی در کشور سوئد

اپلیکیشن های کاربردی سوئد

در گذشته وقتی قصد داشتید تا خود را برای تعطیلات یا زندگی در یک شهر آماده کنید این موضوع ذهن را مشغول می کرد که احتمالا لازم است چندین نقشه و کتابچه راهنما همراه خود داشته باشید اما دیگر این وسایل منسوخ شده اند. امروزه تمامی اطلاعات ضروری می تواند در جیب شما و در تلفن همراهتان وجود داشته و تنها با چند کلیک بتوانید به آن دسترسی پیدا کنید. از سوی دیگر این موضوع به معنی وجود فضای بیشتر در چمدان شما خواهد بود و می توانید وسایل و لباس های بیشتری را همراه با خود داشته باشید. اپلیکیشن های کاربردی سوئد از جمله مواردی است که برای افرادی که در این کشور زندگی کرده و یا برای مسافرت به آنجا می روند می تواند راهگشا باشد. پس با الی گشت همراه شوید تا اپلیکیشن های کاربردی سوئد را برایتان معرفی نماییم.

اپلیکیشن های کاربردی سوئد

تریپوسو (Triposo) | راهنمای سفری استکهلم

مطالب مرتبط:
بهترین اقامتگاه ها در شهر استکهلم سوئد
معرفی مهمترین مناطق و استان های جنوبی کشور سوئد
معرفی زیباترین مکان های سوئد

اپلیکیشن های کاربردی سوئد در مورد راهنمای شهر استکهلم بسیار زیاد می باشد اما Triposo دارای بیشترین امتیاز است. این یک برنامه رایگان بوده که شما می توانید آن را به نسخه کامل ارتقا دهید. در این اپلیکیشن اطلاعاتی در مورد مناظر، موزه ها، رستوران ها، راهنمای کوچکی برای سفرهای روزانه و یک نقشه آفلاین برای کمک به نیازهای شما می باشد. این اپلیکیشن برای افراد تازه وارد به استکهلم بسیار مفید می باشد.

اپلیکیشن تریپوسو | راهنمای سفری استکهلم

استریت کاک (StreetKäk) | راهنمای رستوران های خیابانی

هر کسی حداقل یکبار بخشی از تعطیلات خود را به دنبال پیدا کردن رستورانی خوب که هزینه آن بالا نباشد خراب کرده است. رستوران های استکهلم اغلب گران بوده اما بسیاری از فروشندگان خیابانی همراه با کامیون های خود غذاهای خوشمزه ای را که قیمت آن نیز مناسب باشد ارائه می نمایند. یکی از اپلیکیشن های کاربردی سوئد که در این کشور پرطرفدار است نیز StreetKäk بوده که در واقع فروشنگان خیابانی و کامیون هایی که غذا ارائه می کنند را به شما نشان داده و می توانید منوها، قیمت ها و زمان حضور آن ها را نیز مشاهده نمایید.

اپلیکیشن استریت کاک | راهنمای رستوران های خیابانی

آنلاین پیزا (OnlinePizza) | خدمات تحویل غذا

روش دیگر برای اینکه از دست رستوران های گران قیمت فرار کنید این است که از طریق یکی دیگر از اپلیکیشن های کاربردی سوئد به نام OnlinePizza غذای خود را در خانه سفارش دهید. در این اپلیکیشن کاربردی گزینه های متنوعی از سوشی، همبرگر، پیتزا و انواع دیگری از غذاها وجود داشته و علاوه بر این شما می توانید رستوران های نزدیک محل زندگی خود را انتخاب نمایید. این اپلیکیشن به زبان سوئدی بوده اما دستورالعمل انگلیسی در مورد نحوه استفاده از آن وجود دارد. فقط مطمئن شوید که این اپلیکیشن در منطقه زندگی شما فعال خواهد بود.

اپلیکیشن آنلاین پیزا | خدمات تحویل غذا

قلعه های سلطنتی سوئد (Swedish Royal Palaces)

اقامتگاه ها و کاخ های فعلی و سابق خانواده سلطنتی سوئد مطمئنا یکی از مکان های برجسته برای هر فردی است که به این کشور سفر می کند. این اپلیکیشن کاربردی سوئد اطلاعات مربوط به ساعت ها، قیمت ها و روش دسترسی به ۱۰ کاخ سلطنتی سوئد را برای شما فراهم می کند. علاوه بر این، این اپلیکیشن دارای تورهای خودگردان همراه با تصاویر و ویدئوهایی است که اطمینان می دهند تا شما چیزی را از دست ندهید. این برنامه که به تازگی راه اندازی شده توانسته نمره ۴٫۲ از ۵ را دریافت نماید.

اپلیکیشن قلعه های سلطنتی سوئد

عاشقان غذای استکهلم (Food Lovers Stockholm) | راهنمای رستوران ها

اگرچه که فروشندگان خیابانی غذاها و همچنین اپلیکیشن تحویل غذا می توانند تا اندازه زیادی در میزان هزینه های شما صرفه جویی کنند اما احتمالا قصد دارید چند وعده غذا را در رستوران های متنوع تجربه نمایید. یکی از اپلیکیشن های کاربردی سوئد که راهنمای مستقلی از رستوران های این کشور به خصوص شهر استکهلم می باشد می تواند گزینه های متنوعی از کافه ها تا رستوران ها را برایتان دسته بندی نماید. در این اپلیکیشن می توانید اطلاعات، عکس ها، ساعت کار و دستورالعمل های هر رستوران را مشاهده نمایید.

اپلیکیشن عاشقان غذای استکهلم | راهنمای رستوران ها

تاکسی ۰۲۰ (Taxi 020)

گردشگران و افرادی که به کشور سوئد سفر می کنند باید بدانند که هزینه کرایه تاکسی در این کشور تنظیم شده نیست. همیشه لازم است که نشان زرد را کنترل کنید تا میزان هزینه شما را بر اساس هر کیلومتر نشان داده و بدانید که لازم است چه میزان پرداخت نمایید. با استفاده از یکی از اپلیکیشن های کاربردی سوئد به نام Taxi 020 شما می توانید به راحتی برای حمل و نقل خود از تاکسی استفاده نمایید. این یک شرکت معتبر بوده و روشی جالب برای جلوگیری از هزینه های زیادی می باشد. از سوی دیگر اپلیکیشن بین المللی اوبر (Uber) نیز در هر دو شهر استکهلم و گوتنبرگ قابل دسترس می باشد.

اپلیکیشن تاکسی 020

اسپونتانو (Spontano) | رویدادهای استکهلم

اسپونتانو یکی از بهترین اپلیکیشن های کاربردی سوئد بوده که به شما جالب توجه ترین رویدادهای شهر استکهلم را نشان می دهد. این نرم افزار برای مسافرانی که به صورت انفرادی سفر کرده و یا برای تمامی افرادی که تمایل دارند تا سفر خود را برنامه ریزی نمایند بسیار مفید می باشد. شما حتی می توانید بلیط های این رویدادها را در داخل برنامه خریداری نمایید و از مزایای منحصر به فرد آن بهره مند شوید. رویدادهای این اپلیکیشن شامل انواعی از برنامه های ورزشی، موسیقی، کمدی و موارد بیشتری نیز می باشد. مواردی از جمله حتی یک جلسه یوگا در فضای باز نیز در این نرم افزار وجود خواهند داشت. این اپلیکیشن با استقبال بسیار زیاد بین مسافران و افرادی که در کشور سوئد زندگی می کنند باعث شده تا بتواند ۵ ستاره را دریافت کند.

اپلیکیشن اسپونتانو | رویدادهای استکهلم

نقشه حمل و نقل استکهلم (SL Transit Map Stockholm) | برنامه ریز حمل و نقل

یکی دیگر از اپلیکیشن های کاربردی سوئد SL Transit Map Stockholm بوده که یک برنامه رسمی از شرکت حمل و نقل کشور سوئد می باشد. این برنامه به شما نقشه مسیرهای وسایل حمل و نقل عمومی را در کنار برنامه زمانبندی متروها، اتوبوس ها، قطارها، ترامواها و کشتی ها نمایش می دهد. به وسیله این نرم افزار شما می توانید نزدیکترین ایستگاه خود را پیدا کرده و مناسب ترین مسیر برای رسیدن به مقصد را انتخاب نمایید.

اپلیکیشن نقشه حمل و نقل استکهلم | برنامه ریز حمل و نقل

اند بونوس (And a bonus) | سرویس های بهداشتی عمومی

پیدا کردن توالت های عمومی در شهر استکهلم و سایر شهرهای کشور سوئد کار ساده ای نیست. این یکی از اپلیکیشن های کاربردی سوئد بوده که نزدیکترین سرویس بهداشتی را به کمک تصاویر گوگل به شما ارائه می کند. توالت های رایگان در این برنامه با رنگ سبز و سرویس هایی که نیاز به پرداخت دارند با رنگ آبی نمایش داده می شود.

اپلیکیشن اند بونوس | سرویس های بهداشتی عمومی

بدپلاستن (Badplatsen)

یکی از اپلیکیشن های کاربردی سوئد در شهر گوتنبرگ برنامه ای می باشد که نزدیکترین دریاچه ها و استخرها را که برای شنا می باشد به شما نمایش می دهد. شما می توانید تمامی مکان هایی که برای شنا کردن قابل دسترس است را مشاهده کرده و این نرم افزار حتی درجه حرارت آب را نیز در ماه های تابستان اعلام می کند. البته که لازم است دقت نمایید که این اپلیکیشن به زبان سوئدی می باشد.

اپلیکیشن بدپلاستن

کارما (Karma) | نجات مواد غذایی فروش نرفته

با وجود اینکه کشور سوئد در زمینه حفاظت از محیط زیست فعالیت زیادی می کند اما هنوز نیز مواد غذایی بسیاری وجود داشته که تبدیل به زباله می شوند. کارما یکی از اپلیکیشن های کاربردی سوئد بوده که اجازه می دهد سوپرمارکت ها و رستوران ها غذای مازاد خود را در آن تبلیغ کرده و با قیمتی نزدیک به رایگان به فروش برسانند. این نوع از مواد غذایی بیشتر مورد درخواست دانش آموزانی است که شرایط اقتصادی آن ها سطح بالا نمی باشد.

اپلیکیشن کارما | نجات مواد غذایی فروش نرفته

بلاکت (Blocket)

اگر شما به دنبال یک دوچرخه، یک مبلمان برای اتاق یا آپارتمان جدید خود و یا حتی مکانی جدید برای زندگی می گردید، یکی از اپلیکیشن های کاربردی سوئد نرم افزار بلاکت می باشد. این برنامه اساسا یک بازار آنلاین بوده که افراد کالاهای دست دوم خود را برای فروش گذاشته، آپارتمان اجاره کرده و حتی می توانند به دنبال شغل بگردند. جستجو کردن در آن بسیار آسان بوده به خصوص اگر شما سریعا نیاز به مکانی برای زندگی داشته باشید. این برنامه نیز به زبان سوئدی بوده بنابراین در مجموع نیاز است تا شما مهارت های خود را در این زبان افزایش دهید.

منبع: www.thelocal.se

چطور برای سفر به باکو در ۵ روز برنامه ریزی کنیم؟
چطور برای سفر به باکو در ۵ روز برنامه ریزی کنیم؟
راهنمای سفر به گوا
راهنمای سفر به گوا
بهترین مسیرهای قایقرانی در جهان
بهترین مسیرهای قایقرانی در جهان
بهترین های میراث جهانی یونسکو در آسیا
بهترین های میراث جهانی یونسکو در آسیا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code