۴ مقصد گردشگری مورد علاقه گیاه خواران

مقاصد گردشگری مورد علاقه گیاه خواران

آیا گیاه خوارهستید و به دنبال شهری می گردید تا با خیال راحت در رستوران ها غذا بخورید و نگرانی ای بابت حفظ رژیم خود نداشته باشید؟ نگران نباشید! رژیم گیاه خواری با محبوبیت هایی که در سال های اخیر پیدا کرده زندگی را برای گردشگران گیاه خوار آسان تر کرده است. الان دیگر می توانید مقاصد گردشگری ای را پیدا کنید که کاملا مطابق میل گیاهخواران هستند و غذای مناسبی را برای مهمانان گیاه خوار خود تدارک می بینند. سازمان آمریکایی حامی حقوق جانوران، سال ۲۰۱۶ را سال «وگان» نامیده بود و به همین دلیل در غذاهای وگان سراسر جهان تحول و نوآوری هایی ایجاد شد و رستوران های انحصاری وگان در نقاط مختلف جهان تاسیس شدند. می خواهیم شهرهای مورد علاقه گیاه خواران را به شما معرفی کنیم، در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
گیاه خواری در سفر هم ممکن است؟
نکاتی که هر گیاه خواری قبل از سفر باید بداند

رژیم گیاه خواری

سنگاپور

روزهایی که مردم فکر می کردند غذای بدون گوشت غذای خوبی نیست تمام شده است. از وقتی که رژیم غذایی گیاهخواری در بین مردم محبوبیت پیدا کرد سنگاپور تبدیل به مقصد گردشگری کاملی برای افرادی با این رژیم شده است. در جاهایی مثل خیابان    Keong Saik  و خیابان Race Cource  پر از رستوران های گیاهخواری است که در آن ها از مواد غذایی تازه و با کیفیت استفاده می شود. از محبوب ترین غذاهای گیاهی که در این کشور سرو می شود نان های ارگانیک است که داخل آن ها با شامی کباب های گیاهی سویا و سس های خوشمزه پر شده است. در کافه سلیویشن (salivation)  که از کافه های گیاهی غربی در خیابان Race Course است پیتزاها و برگرهای خوشمزه گیاهی سرو می شود، در فروشگاه های سنگاپور هم غذاهای آماده گیاهی زیادی به فروش می رسد.

سنگاپور

چیانگ مای، تایلند

اگرغذاهای ارزان تایلندی و جنوب هند را دوست دارید به چیانگ مای سفر کنید. چیانگ مای از دیگر مقاصد گردشگری محبوب در جنوب شرق آسیا است و با غذاهای متنوع گیاهی خود محلی مناسب برای گردشگران با رژیم غذایی گیاه خواری است. برای پیدا کردن بهترین رستوران های گیاه خواری این شهر به خیابان Nimmanhaemin، خیابان Moon Miang، خیابان Bumrungrad و خیابان Wualia بروید. در این رستوران ها می توانید سالاد گل موز، نودل با سس فلفل و سبزیجات سفارش دهید که بسیار خوشمزه هستند.

تایپه، تایوان

تایپه پایتخت تایوان از دیگر مقاصد گردشگری محبوب گیاه خواران است و امتحان غذاهای گیاهی اینجا تجربه خوشایندی برای همه گردشگرانی است که به این شهر سفر می کنند. وقتی صحبت از تنوع غذایی در این شهر باشد تایپه برای مهمانان،  غذاهای گیاهی هیجان انگیزی مثل نودل اودون، توفوی کنجد، و غذاهای برنجی مختلفی دارد. معلوم است که شهر شلوغ تایپه که به عبادتگاه ها و بازارهای شلوغ معروف است پر از رستوران های گیاه خواری است. فراموش نکنید که حتما نان های وافل که با شیر بادام درست می شوند و ساندویچ هایی که با سبزیجات تهیه می شوند را امتحان کنید، این غذاها به راحتی در بسیاری از رستوران های شهر پیدا می شوند. وقتی در سطح شهر در حال گشت و گذار هستید مغازه های کوچکی را می بینید که به صورت خانوادگی اداره می شوند و در آن ها فقط غذاهای گیاهی فروخته می شود.

برلین، آلمان

در برلین، پایتخت آلمان رستورانها و کافه های زیادی را پیدا می کنید که در آن ها غذاهای مخصوص گیاه خواران درست می شود. در این رستوران ها نان ها، سالادها و سوپ های کاملا گیاهی سرو می شود و تنوع منوی غذایی آن ها بیشتر شامل انواع سالادها، آب میوه ها و غذاهایی است که با شیرهای گیاهی تهیه می شوند.

منبع: traveltriangle.com

غذاهای چینی، رنگارنگ و متنوع
غذاهای چینی، رنگارنگ و متنوع
بهترین رستوران های حلال در شانگهای
بهترین رستوران های حلال در شانگهای
معروف ترین سالادهای کشورهای مختلف دنیا!
معروف ترین سالادهای کشورهای مختلف دنیا!
رستوران گردی در بارسلونا
رستوران گردی در بارسلونا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code