بلیط هواپیما

ایده های خوشمزه و بدمزه در سوچی

در حال سفر به سوچی، روسیه هستید؟ ما در اینجا لیستی از غذاهایی که می توانید در مدت اقامتتان امتحان کنید و همچنین غذاهایی که اگر در خوردن وسواسی هستید نباید امتحان کنید را پیشنهاد کرده ایم. با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
سوچی کجاست و چرا محبوب گردشگران است؟
راهنمای شکم گردی در سوچی

borsch

Borsch را امتحان کنید

Borsch یکی سوپ اوکراینی با بیس چغندر است و یکی از محبوبترین غذاهای روسیه به شمار می رود . اگر گیاهخوار هستید، این سوپ لذیذ یک انتخاب عالی برای شماست و سیب زمینی ای و سبزی هایی که در آن استفاده شده است، می تواند سرمای سوچی را برایتان تبدیل به گرمایی مطبوع کند.
این غذا به روش های مختلفی سرو می شود. می تواند یک پرس کوچک و سبک و یا یک پرس با مواد بزرگ و سنگین باشد. همچنین دو نوع سرد و گرم آن هم سرو می شود که با توجه به طبع تان می تواند نوع خود را سفارش دهید. بعضی از رستوران ها این سوپ را با مقداری خامه ی ترش که برای تزیین روی آن می گذارند سرو می کنند، ترکیب خامه با این غذا فوق العاده است.

Canned herring (کنسرو شاه ماهی) نخورید

این کنسرو بیشتر با ترشی و روی ساندویچ سرو می شود. این غذا مدت زیادی است که به عنوان یکی از غذاهای خام اروپای شرقی شناخته می شود و یکی از غذاهای خام شناخته شده در سوچی هم هست. مراقب باشید اگر زیاد غذای دریایی دوست ندارید، پس بهتر است اصلا سمت این غذای خام دریایی نروید.

shashlik

Shashlik (شیشلیک) را امتحان کنید

شیشلیک ورژن روسی کباب خودمان است. هر کشوری در دنیا، در درست کردن یک غذا متبحر است و به آن معروف است و در مورد روسیه، شیشلیک است. شیشلیک از گوشت گوسفندی که به سیخ زده شده است به همراه سبزیجات پخته ای که بر روی آتش کبابی می شود، درست می شود.
قبلا شیشلیک از خواباندن گوشت گوسفند در سرکه یا آب لیمو درست می شد، اما امروزه هر خانواده ای، دستور پخت خاص خود را دارد. راز مهمی که قبل از سفارش دادن آن باید بدانید این است که هر کدام از این روش ها، مزه ی متفاوتی به شیشلیک می دهند. به هر حال، این غذا را هر جوری که سفارش دهید، طعم فوق العاده ای دارد.

holodets

Holodets (ژله ی گوشت نخورید)

این غذا مثل قیافه اش بدمزه است و حتی بیشتر از آنچه نشان می دهد! در حالیکه بسیاری از روس ها با این غذا بزرگ شده اند، بسیاری از مردم کشورهای دیگر اصلا نمی توانند این غذا را تحمل کنند –گوشت ژلاتینی خوک با ترکیبی از گوشت قرمز و ژله که مدام می لرزد!- این غذا را روس ها بیشتر در تعطیلات خود می خورند، بنابراین ممکن است بتوانید وقتیکه در سوچی هستید جا خالی بدهید!

Zharkoye را متحان کنید

Zharkoye یک خورشت گوشت و سیب زمینی خوشمزه است که ترکیب کلاسیکی از شوید، خامه ترش، سیب زمینی و گوشت است و برای هوای سرد سوچی یک انتخاب عالی است. چیزی که این خورشت را از بقیه ی غذاها و خورشت های سوچی جدا می کند، آتشی کردن سبزیجات و گوشت قرمز در کره است که طعم بسیار خوبی به آن می دهد.

منیع: hccmis.com

چرا یک ماه است که خورشید بر مسکو نتابیده است؟!
چرا یک ماه است که خورشید بر مسکو نتابیده است؟!
ناگفته هایی از روسیه
ناگفته هایی از روسیه
این هفت خواهر فقط در مسکو پیدا می شوند!
این هفت خواهر فقط در مسکو پیدا می شوند!
معرفی هتل ۳ ستاره شرستون در مسکو
معرفی هتل ۳ ستاره شرستون در مسکو