سوچی کجاست و چرا محبوب گردشگران است؟

سوچی را بیشتر بشناسید

سوچی شهری است که تمام توقعات شما را از یک تعطیلات تمام عیار برآورده می کند. این شهر خوش آب و هوا و دیدنی در دریای سیاه و در جنوب روسیه واقع شده است و هرساله گردشگران زیادی را از سرتاسر دنیا به خود جذب می کند.
گذشته از زیبایی های طبیعی اش، سوچی را می توان بدون اغراق یکی از اصلی ترین شهرهای میزبان فرهنگ های مختلف، تسهیلات و جاذبه هایی دانست که آن را به یک مقصد گردشگری فوق العاده برای هر گردشگری با هر سلیقه ای در هر وقتی از سال تبدیل کرده است.
با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
جاذبه های طبیعی و چشم نواز سوچی
گذر تاریخ در سوچی

وقتی سوچی را برای سفر انتخاب می کنید مطمئن باشید یکی از بهترین مقاصد توریستی در روسیه را انتخاب کرده اید. رنج جاذبه های گردشگری این شهر آنقدر متنوع است که جوابگوی هر سلیقه ای است.

sochi ski

۱-اسکی در یکی از بهترین مناطق دنیا

اگرچه سوچی بیشتر به عنوان محل اقامتی ساحلی شناخته شده است، اما قرار گرفتن آن در کوه های قفقاز به این معنی است که می توانید از فعالیت های ورزشی زمستانی بهره ببرید. یکی از بهترین این مراکز، دهکده ی اسکی
Krasnaya Polyana نام دارد.
بهترین زمان برای اسکی در این منطقه، از دسامبر تا ماه آوریل است.همانطور که می دانید سوچی در سال ۲۰۱۴ میزبان المپیک زمستانی بود که اگر اهل اسکی باشید، این موضوع می تواند دلیل خوبی برای انتخاب سوچی به عنوان یک مقصد توریستی برای اسکی است.

black sea sochi

۲-شنا در دریای سیاه

گردشگری در سوچی را خیلی ها با مناطق ساحلی و دریای آبی و زیبایش می شناسند. در ماه های تابستان که بهترین فصول برای شنا هستند، درجه ی آب از ۶۷٫۳ فارنهایت تا ۷۵٫۲ فارنهایت است. اگر شلوغی را دوست ندارید و از طرفداران ساحل های خلوت هستید، اوایل پاییز را برای سفرتان انتخاب کنید.

botanical garden sochi

۳-از باغ های بزرگ گیاه شناسی دیدن کنید

به راستی که سوچی به خاطر باغ های بزرگ گیاه شناسی اش باید مفتخر باشد. این باغ که در سال ۱۸۸۹ شناخته شد حالا محل نگهداری بیشتر از ۱۵۰۰ گونه ی متفاوت درخت و گیاه است که هر کدام در مناطق مختلفی از جهان مانند ژاپن، چین، مدیترانه، شمال و جنوب آمریکا، قفقاز و بخش هایی از استرالیا وجود دارند.دوستدار طبیعت و گیاهان عجیب و فریبنده هستید؟ چه جایی بهتر از اینجا!
نمای دریای سیاه از بالای این باغ واقعا دیدنی است. اگر بخواهید به بالای باغ بروید، شیب تقریبا تندی را باید بگذرانید که بدلیل زیبایی هایی که در حین مسیر وجود دارد ارزشش را دارد، اما اگر دوست ندارید خودتان را خسته کنید نگران نباشید چون خوشبختانه تله کابینی برای جابجایی گردشگران خسته در نظر گرفته شده است!

sochi foods

۴-مهمان غذاهای خوشمزه ی سوچی باشید

معادل روسی کلمه ی شکم، ” است که ریشه ی مشابه کلمه ی زندگی یعنی ” را دارد. zhizn”
zhivot”
از این جمله می توان فهمید که شکم و زندگی در سوچی تا چه حد با هم ارتباط نزدیکی دارند! در واقع در فرهنگ روسیه، زندگی با شکم مرتبط است و اروپای شرقی و روسیه پر است از آدم هایی که عاشق غذاهای خوب هستند. سوچی در پایه ی کوه های قفقاز و ساحل دریای سیاه قرار گرفته است بنابراین فرهنگ غذایی این ناحیه تحت تاثیر رنج متنوعی از فرهنگها و کشورهاست.
در سفرتان به سوچی پیشنهاد می کنیم که حتما سری به کافه Del Mar بزنید. منوی این کافه شامل وعده های غذایی ناب روسی و غربی است و یکی از ایده آل ترین انتخابها برای صرف غذا در سوچی است. این کافه در اسکله ی مرکزی سوچی قرار دارد، که یکی از زیباترین مناطق مرکز شهر است. در این کافه همچنین منویی برای بچه ها در نظر گرفته شده که غذاهای مورد علاقه شان در آن گنجانده شده است . این کافه بدلیل لوکیشن خوب و سرویس با کیفیتی که ارائه می دهد مناسب خانواده های خوش سلیقه است.

این ۷ کار را در گوا انجام ندهید، هیچ لذتی نبرده اید!
بیشترین آسمانخراش ها از کدام کشورها برخاسته اند؟
از جزیره موریس چه می دانید؟
بزرگ ترین پارک آبی وارنا، آکوا پلیس!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code