بلیط هواپیما

این جزیره هوش از سرتان می برد

آیا تابحال عبارت بهشت روی زمین را شنیده اید؟ اگر بخواهیم این عبارت را معنی کنیم، کلمه ای بهتر از بورا بورا نمی تواند آن را توصیف کند. بورا بورا جزیره ای مرجانی در اقیانوس آرام است و بسیاری آن را زیباترین جزیره روی زمین می دانند. زیبایی این جزیره بی رقیب است و جز کمتر جاهایی در زمین است که هر انسانی آرزو می کند قبل از مرگش ببیند. دوست دارید بیشتر از این جزیره بدانید؟ با الی گشت همراه باشید تا لیستی از بهترین جاذبه ها و کارهایی که می توانید در این جزیره ی خارق العاده انجام دهید را ببینید:

مطالب مرتبط:
۳ جزیره زیبا و بی بدیل در جهان
گشت و گذار در جزیره بالی با روزی ۲۰ دلار

mt otamanu

Mt Otemanu

بزرگترین جاذبه ی گردشگری بورا بورا ( با کمی ارفاق) Mt Omanu است! این آتشفشان قدیمی آنقدر مرتفع است که از هر جای بورا بورا قابل دیدن است. از هر لحاظی که فکرش را بکنید Mt Omanu جای شگفت انگیزی برای دیدن است و پیشنهاد می کنیم حتما با تور مرداب بورا بورا به این آتشفشان بروید تا دنیای دیگری را در جلوی چشمان خود ببینید.

تورهای مرداب بورا بورا

تور مرداب بورا بورا یکی از کارهای بایدی در سفر به این جزیره است طوری که اگر فقط یک انتخاب برای دیدن بورا بورا داشته باشید، باید تور مرداب گردی باشد. در این تور می توانید کارهای زیر را تجربه کنید:
-سفر با قایق کوچک به دور جزیره
-غواصی در زیر آب های کریستالی
-غذا دادن به کوسه ها و ماهی ها و…

بورا بورا، جایی برای مراسم ازدواجی فراموش نشدنی

انگار بورا بورا وجود دارد تا بهشت عاشقان روی زمین باشد. برگزاری مراسم مهمی مثل ازدواج در این جزیره می تواند آن را به رویایی ترین لحظات زندگی تان تا آخر عمر تبدیل کند. چه کسی یک خاطره ی خوب و رمانتیک را که تا ابد در ذهنش باقی بماند دوست ندارد؟ برای اینکار حتی می توانید به یکی از سواحل اختصاصی بروید و این خاطره ی به یاد ماندنی را رقم بزنید.

bora bora coral gardens

باغ های مرجانی

مناطق غواصی فوق العاده ای در بورا بورا وجود دارند که بهترین راه رفتن به آنها، تور snorkeling است. حتی می توانید قبل از رزرو هتل یا محل اقامتی تان مطمئن شوید که آیا نزدیک به مکان snorkeling هست یا نه. یکی دیگر از راه های رسیدن به این منطقه فوق العاده، اجاره قایق کوچکی تا این منطقه است.

ساحل ماتیرا (Matira)

ساحل ماتیرا معروفترین ساحل جزیره ی زیبای بورا بورا است و به عنوان زیباترین ساحل دنیا شناخته شده است! جو آرام و خاص آن، شن های سفید خالص و آب های شفاف و کریستالی که حتی در عمق زیاد هم کف آن قبال دیدن است، بهترین جا برای ریلکسیشن و گذراندن بهترین لحظه هاست. در اینجا کسی را نمی بینید که عینک آفتابی یا چیزهای دیگری را بفروشد، اگر چه ماتیرا عمومی ترین ساحل بورا بوررا است و به محض اینکه به آنجا بروید می بینید که ساحلی بیشتر از آنچه می خواستید و تصورش را می کردید در اختیار دارید.
کافه های زیادی در این ساحل وجود دارد که غذا خوردن با بودجه ی مناسب را پیشنهاد می دهند. این ساحل بهترین مکان برای گذراندن یک تعطیلات آرام و فراموش نشدنی و هر آنچه که از یک اقامت رویایی انتظار دارید است.

منبع: boraboraislandguide.com

۶ جاذبه معروف انگلستان+ تصاویر
۶ جاذبه معروف انگلستان+ تصاویر
راز تخته سنگ‌های باستانی ارمنستان
راز تخته سنگ‌های باستانی ارمنستان
کوه تیبیدابو در بارسلونا با بناهای تاریخی
کوه تیبیدابو در بارسلونا با بناهای تاریخی
چین گردی
چین گردی